Vychází čtvrté číslo časopisu Deník Nooba

16

Dlouho a netrpělivě očekávané čtvrté číslo časopisu Deník Nooba konečně vyšlo. Jako vždy je ke stažení zdarma v .PDF, tentokrát má přes 50 stránek. Hlavním materiálem čísla je velký rozhovor s akcidem a dále soutěž o 3x dva lístky na film Železná srdce (Fury).
Pro zobrazení v iOS zařízení (iPhone, iPad) a většině dalších telefonů a tabletů stačí pouze kliknout na odkaz, soubor se vám uloží do zařízení. Případně si časopis můžete vytisknout.

 

Časopis Deník Nooba #04 je zdarma ke stažení zde.

Vychází čtvrté číslo časopisu Deník Nooba
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů
Sdílejte
Předchozí článekKomiks: Dvě základny
Další článekNovoroční dárek a Grosstraktor+T-34/85M za misi
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

16 KOMENTÁŘŮ

  1. Pekná práca, ale rád by som upozornil na jednu chybičku krásy, na strane 4 je v odpovedi k otázke “Jaké jsou tvoje nejoblíbenejší tanky?” napísané: “Baví mě americká T54..” 😉

    A taktiež chcem poukázať na neaktuálnosť akcido a klany nakoľko sa akcido stal členom klanu CALM_ 🙂

    • Tak asi myslel americkou T54E1, což bych chápal, velmi milý tančík 🙂

    • Tak to jsi zase povavil ty mě, jak správně uvedli jiní, tento stroj není jen součástí sovětského stromu a hráči hrajícímu WoT info americká T54 stačí, pouze noob a hnidopich potřebuje přesné označení tanku 🙂 . A ještě k “neaktuálnosti” klanu. Už jsi někdy zkoušel vydávat nějaký časopis nebo noviny? Pokud ne, tak nereptej, protože jsou věci mezi nebem a zemí které prostě ovlivnit nemůžeš, říká se tomu také události viz. major. Zkrátka řečeno slovy klasika: „Je více věcí na nebi a zemi, o kterých se vašim filozofům nesní,“ říká Hamlet Horatiovi.

  2. carrambo66, jsi trida… Vazne, zalozit web o WoT, vydavat casak a tocit videa… Klobouk dolu, palce nahoru 😉

  3. jo jo dobrá práce čteníčko na záchod pro celou rodinu 😛 díky moc carrambo66

Comments are closed.