Video: Object 252U

9

Ukážka Sovietskeho prémiového tanku tieru VIII: Object 252U. Tank mal byť prípravou pre vývoj ťažkého tanku IS-6. Jeho technické nákresy boli hotové na konci roku 1944. Projekt bol však zastavený a tank sa do služby nikdy nedostal.

WittmanSVK – Object 252U nie je tanku IS-6 veľmi podobný. Najmä predný pancier má úplne iný tvar. Mal by mu poskytovať veľmi dobrú ochranu, najmä vďaka jeho dobrým uhlom. Aj jeho výzbroj je rozdielna. Nie je jasné, či to bude klasický prémiový tank, ktorý nahradí IS-6, pretože tá disponuje obmedzeným MM a takéto tanky WG odstraňuje z obchodu. Je možné, že to bude odmenový tank, napríklad za osobné misie. Čo si myslíte, aký osud 252U čaká?

 

Ohodnoťte tento článek!

9 KOMENTÁŘŮ

 1. 110 + IS6 = Object 256U 😀
  Nebo
  IS-7 + IS6 = Object 256 U 😀
  Co myslíte?

 2. Jestli bude vana tak pevná, jak u TigraII, tak sem s ním, rád si do něj zastřílím :). To zase bude, poslední šance na koupi IS6 a za měsíc: Jedinečná příložitost si naposled koupit IS6 a pak bude na vánoce a td. 😀

 3. Až budu chtít premium tank se kterým budu muset hojně goldit tak IS6 je jasná volba.Řekl bych že staré premium tanky s omezeným mm chybět nebudou když se do hry přidávají takové op ku*dy.

  • Vzdy mi udela radost, kdyz zjistim, ze je nekdo horsi nez ja a to jsem dost spatny… Ale tvrdit ze s IS-6 potrebujes nejak zasadne goldit oproti jinym T8 znamena jen to ze o tom tanku nic nevis 😉 Vozim tam jen 7 goldu a pouzivam je jen opravdu ojedinele. Rozhodne ne casteji nez s jinym tankem.

   • Možná proto na ní máš 1378 průměrnou dmg a 50% winrate. 🙂 Zkus zapřemýšlet jestli nepřidat pár goldů. 🙂

 4. is7 neni nic jineho nez modernizovana is6 kdyz mate oba a prepnete mezi nima tak se lisi jen vez a is7 ma sirsi pasy jinak korba je stejna jinak tohle je jen dalsi klon premioveho objec.260 za kampan alespon posle me 🙂

Comments are closed.