Více detailů o eventu kolem Strv 81

9

Kromě toho, co již bylo řečeno o Strv 81, byly některé další podrobnosti odhaleny teprve nedávno. Takže tank bude prodáván jako “Defender” ve dvou variantách, jedna s jedinečnou kamufláží a jedna bez ní, Strv 81 “Sabaton” a Strv 81.

uzpbwxfwlzo

Styl by měl být podobný jako v oficiálním obrázku níže. Bude to ve stylu švédského punk rock & Sabaton. V průběhu Gamescomu budou ve hře také malé inzeráty, stejně jako ve filmu “Tree 5” (pro RU) a nakonec v garáži bude hrát Sabaton – Primo Victoria. V blízké budoucnosti se budeme snažit získat soubory nebo screenshoty tanku v jeho maskovací verzi.

mt8vcb8dkc

Více detailů o eventu kolem Strv 81
Ohodnoťte tento článek!
4.56 (91.11%) 9 hlas/ů

9 KOMENTÁŘŮ

  1. Kurva! Jo! Konečně něco na čem znova vydělaj ale vůbec mi to nevadí! 😀 Primo Victoria!

  2. …Sabaton si vypočujem ale na tank im seriem…nehrám ani Fvčko 4202 a Centík ma tiež neláka na tom tiery…

  3. Sabaton poslouchám rád a tohle mě opravdu potěšilo po dlouhé době můžu říct dobrá práce WG.

  4. a má to omezenej MM? pač jinak je to v 8T nehratelný …. 🙂 … ne já vim nemá to omezenej MM, omezenej jsem já a tak to nekoupím … 🙂 … a ještě ke všemu s tím Sabatonem pro puboše … jio kdyby tam byl Paradise Lost … to by byl doom :)… ale on to bude random doom … o se Sabatonem … bude se na něj krasně koukat v hangáru … 🙂 a tam bude vlastně furt … takže si ho zákazník prohlédne pěkně 360 🙂 … omlouvám se ale po dvou plzničkách na terásce mne to fakt pobavilo 🙂

  5. … 8T MM nehratelný … takže stále s 9T, 10T … nižším jedině s 3X arty a nějaký městský koridorovce :):)

Comments are closed.