V eshopu se objevil 9. a 10. tier

10

Když jsem dnes přišel do eshopu, zjistil jsem, že tam přibyla šikovná možnost filtrování. Co mě ale překvapilo ještě víc, je fakt, že se ve filtru tieru objevily i tiery 9 a 10.

Ne že by to něco znamenalo, koneckonců jak vidíte a jak se sami můžete přesvědčit na shopu, tiery 9 a 10 jsou zašedlé, takže je nelze vybrat. Ovšem vývojáři už dlouhé roky tvrdí, že premium tanky vyšších tierů se v prodeji nikdy neobjeví. Máme sice devítkové a desítkové odměnové tanky za individuální mise, máme desítkové odměnové tanky za kampaně klanových válek, ale podle vyjádření samotných vývojářů nikdy v obchodech nebudou.

Zůstává proto otázkou, proč se filtrovátka 9. a 10. tieru v eshopu vůbec objevila, pokud by s nimi nebyl nějaký plán, není proč je do eshopu dávat. Nemyslíte?

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekSupertest: Změny na Westfieldu a Dálnici
Další článekAMX CDC a STA-2 na testu
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

10 KOMENTÁŘŮ

  1. Ahoj, na testu se dají za 100 G koupit první 2 gold tanky. STA -2 a AMX CHAR

    • Věřit vývojářům a jejich povídání je stejné jako věřit na ježíška 🙂 . Bohužel ve hře se potom ukáže skutečnost.

    • jejich cena na test serveru je tak nízká z toho důvodu že většina lidí své goldy utratila za něco jiného a tak jim nezbylo na to aby si tyhle tanky koupili např za 10 000 goldu takže jejich cena po vydání verze 9.6 bude rozhodně jiná

  2. Nakolko im asi predaj dost stoji tak verim tomu ze pridaju nieco aj na tier IX a X. Cele WG je o ziku cize nieco urcite vypustia inak by to tam nebolo. Vsetci dobre vieme ako par krat pisali ze ten a ten tank uz nebude a zrazu sa objavil.

  3. Jsem přesvědčen na 100% ze tam budou ty tanky z mise co se ted jede ,prostě kdo nezvládne misi na objekta tak si ho bude moct třeba za 20 000 Goldu koupit , za to dam krk.

  4. Mohlo by to znamenať že cez eshop sa budú vyberať tanky z kampaní 🙂

  5. No jen jestli to nemají připraveno pro odměnové tanky jjako object 260 nebo pro T-55A

  6. Jako cenny deviatkových a desinových tankov sú už dávno známe na americkom tankopedii neviem linbk už ale tam som kukal a cena všetkých tých odmenovaných vozidiel bola 22 500 goldov jako m60 vk72 t902 alebo jaké no jednoducho tie za odmenu a možno sa tam objavia aj tie z osobných misii

Comments are closed.