Utrpení před Hvězdou

8

Márty se nechal navnadit a rozhodl se, že si vyexpí Hvězdu smrti FV215B 183. Můžu říci, že i já jsem se kolikrát rozmýšlel, že si tuhle linii odemknu a legendární hvězdu koupím. Co mne od toho odrazovalo, jsou ty stroje před ní.

AT-15 a Tortois jsou jen špičky ledovce, tanky na nižších tierech dokážou daleko více potrápit. Nejde ani tak o to jaké jsou nebo jaké mají děla, ty jsou naopak občas velmi slušná, ale o tu rychlost. Mě nevadí, že hru třeba prodám, nebo že mne vypne artyna, protože jsem někde špatně. Co mne nejvíce dokáže vytočit je, když bitva začne, já se rozjedu a než dojedu k nepříteli je mrtvý.

maxresdefault-2

To se mi stávalo třeba i u T28 Prototypa. Dělo velice zábavné, věž, jen ta rychlost. Bitvy měly v 80 % vždy stejné průběh. Buď jsem nikam nedojel a bitva skončila, nebo něž jsem tam dojel, dostali mí spolubojovníci lístky do garáže a mne pak rozsekalo 5 tanků během pár vteřin.

KAT-15 mě vcelku bavila. To dělo je prostě úžasné. Když jste před něj někoho dostali, už vám neutekl. Pancíř občas něco odrazil, takže spokojenost největší. Když jsem přecházel na Tortilu, říkal jsem si – to bude paráda, britské dělo, DPM, to bude daleko větší zábava. Bohužel omyl. Dělo je fajn, ale díky tomu, že furt svítíte a prostřelí vás opravdu skoro cokoli, to tak velká sranda není. Ještě musíte nasbírat asi 250 000 zkušeností na hvězdu. Nicméně pak budete mít Hvězdu smrti, no není to paráda?

Zdroj Marty_Vole.

Ohodnoťte tento článek!

8 KOMENTÁŘŮ

 1. Co na to rict,musi se to pretrpet..je hodne spatnych linii ale taky dobrych linii.Me se treba hralo velmi dobre na IS4,nebo se mi hraje dobre na E50..

 2. Náhodou ta linie na hvězdu smrti je dost skvělá pro mne 😀
  Mám stále Tortoise v garáži a nemohu si ho vynachválit sice se plazí jak šnek ale je s ním sranda v bojí když se to s ním naučíte a přijdete na to co vám s ním vyhovuje 🙂
  celá britská linie TD na hvězdu smrti je boží ale je to můj názor. To super začíná od AT 2 😀
  Jen teď jedu na druhou linii Britských TD a to nějak nedávám sou na mne až živí 😀 😀 vůbec mi to s nimi nejde 😀

  • Taky mě víc bavila první linie s ATčkama. Druhá rychlá lajna sice super, ale totálně bez deprese a s doměřování rok. Conway úplně tragickej, to stejný VIII i VII… desítka bude zase totéž… takže radši AT15 a Tortoise, který mě aspoň bavily. Želvu pořád mám v garáži kvůli dělu. 5,99 je prostě rld co chcete. Pancíř samozřejmě nula s tou bradavicí. Nabíječ chodí srát často

   • To druhý britský desítkový TD je katastrofa – na jednu dobrou bitvu připadá tak 50 průměrných a 30 špatných…
    Když někdo z týmu žije, tak se s tím dá něco uhrát, ale jakmile se palba začne soustředit na něj, tak je odepsanej.

 3. Cccc T95, to je teprve slow motion…Někdy opravdu frustrující: už se blížím k oběti, už skoro můžu střílet a najednou puf…už není. Jindy zase: nepřítel má převahu a teď to tady rozsekám, než se dostanu do vhodné pozice, nepřítel má takovou převahu, že je to já vs. nepřátelský tým, plesk a plesk a už nejsem. Ale někdy byly bitvy, kdy žádná arty a ani nic jiného nedokázalo zastavit ten kolos a pak jen nechat slyšet výkřiky nepřátel, buď výbuchu a nebo, že můj pancíř nedokáží prorazit.

  Myslel jsem si, že Tortoise bude něco podobného, ale když to tu čtu, tak ten pancíř bude o něco horší. Je pravda, že ta kulometná věž je dost velká, na T95 jsou ty poklopy, které se ale hůř trefují. Když ale Tortoise potkám, tak to dělo je opravdu do nebe volající, tady prostě neplatí pravidlo oplacení. Jeden vystřelí a druhý mu to vzápětí vrátí. Vy vystřelíte jednou a Tortise dvakrát, jak nechutné 😀 A to co je řped Tortoisem, to mě opravdu neláká a nelákalo. Tak jsem se té větve vzdal a raději vyrazil tu druhou.

  • Zkus tu větev hele co vede k Hvězdě smrti nebudeš litovat 😀 jinak Želva něco odrazí když to umíš s ní je to můj mazlík ale ten rld je fakt boží 😀 a jak sem to tvoje četl tak T95 musí bít boží pokud se dostane k nepříteli jedu na ně ale nějak mne to neba jak mám tier 6 😀

 4. opravdu uzasny gameplay. kurva jak tohle muze nekoho bavit hrat. nechapu.

Comments are closed.