Únorové speciály a eventy pro World of Tanks

5

Na únor si pro nás Wargaming EU připravil speciální Mini-marathón! Ano, opět budeme zahlceni zajímavými misemi, ve kterých budeme sbírat tokeny, ty pak proměníme na prémiový stroj. Pokud nebudete mít čas na mise, vždy si tokeny můžete dokoupit.

wot_banners_calendar_bigportal_1920x900_phil

Únorové speciály

Na vrcholu stromu

1. – 28. února: V únoru bude na vrcholu stromu nový těžký francouzský tank AMX M4 mle. 54 a s ním související i celá linie těžkých tanků. Vzhledem k tomu, že jsem nedávno dojezdil sedmý tier, počkám si a koupím osmý tier ve slevě. I když jsem si chtěl od těchto strojů odpočinout.

Zaměřeno na třídy tanků

Každý víkend bude zaměřen na jinou třídu tanku. Ještě že tam nejsou artilerie.

 • 3. – 5. února: Těžké tanky
 • 10. – 13. února: Střední tanky
 • 24. – 26. února: Stíhače tanků

Mini-maraton

4.února až 18.února: Zúčastněte se únorového mini maratónu! Jako obvykle, můžete sbírat žetony za splněné denní mise. Ty pak vyměníte za prémiový stroj. Jaký? To bohužel zatím netuším.

Čínský nový rok

6.února až 28.února: Čínský nový rok se bude točit hlavně kolem Číňanů.

Valentýnský speciál

14.února až 18.února: Trojnásobné zkušenosti za první bitvu nám připomenou, že máme koupit kytku svým láskám. Místo přáníčka jim kupte pěkný tank, třeba růžový. Wargaming chystá překvapení, ale jaké? To netušíme.

Supply Raid

19.února až 23.února: Opakování lednového nájezdu na zásoby, pokud jste se zúčastnili minulého nájezdu, pak už víte, jak vše bude probíhat. Splňte dostatek denních misi a buďte za to odměněni skvělými herními předměty!

maxresdefault (26)

Únorové speciály a eventy pro World of Tanks
Ohodnoťte tento článek!
3.85 (76.92%) 13 hlas/ů

5 KOMENTÁŘŮ

 1. No ja nwm tento clanok je skopirovany z hlavnej netusim k comu je to dobre myslim si ze kazdy si pozera novinky najprv na strankach a tak dojde sem aby zistil nieco neoficialne a ked sa nemylim uz ste sa skor vyjadrovali ku kopirovaniu clankov z hlavnych stranok

  • Já jsem tedy úplný opak, nejprve se podívám sem až potom na ofiko-stránky jestli náhodou na něco nezapomněli 🙂

  • Co se týká oficiálních informací, je zde vše opožděně a nic navíc.
   Takže nevím, proč sem chodit jako první …

Comments are closed.