Turnaj Challenger Rumble v New Yorku

0

Regionální finále ligy Wargaming.net World of Tanks skončila a víme, které týmy se kvalifikovaly na turnaj Challenger Rumble.  Tato akce se bude konat v Altman v New Yorku v sobotu 19. listopadu.

„Starý kontinent“ bude reprezentovat současný mistr Evropy z regionálního finále v Katovicích tým Ding a staří dobře známí Kazna Kru, z Asie přiletí El Gaming a B-Gaming a výhodu domácího prostředí budou mít týmy Apex a eClipse, takže můžeme očekávat vyrovnané souboje té nejvyšší úrovně.

Dva nejlepší týmy z tohoto turnaje se kvalifikují na Champions Rumble, kde je budou čekat současní mistři světa z finále ve Varšavě Na´Vi a HellRaisers, druhý nejlepší tým z Ruska.

Ale to nebude v New Yorku všechno. Poprvé v historii se bude bojovat o titul mistra světa ve World of Tanks Blitz, mobilní verzi „tanků“. V turnaji, který se jmenuje Twister Cup, se utkají čtyři nejlepší týmy – LEGION z Evropy, C4 z Ruska, HEAT z USA a TEAM ID z Asie.

Pokud se chcete 19. listopadu Challenger Rumble v New Yorku osobně zúčastnit, vstupné bude zdarma, začátek v 8:00 (středoevropský čas 13:00) a první souboje začnou o hodinu později. Můžete se těšit nejen na vyřazovací bitvy, ale i spoustu doprovodného programu. Ti skromnější z nás se mohou podívat na přímý přenos na adrese https://www.twitch.tv/wgl_en .

Další podrobnosti najdete na stránkách ligy Wargaming.net http://en.wgleague.net/

A upoutávku najdete zde

 

Ohodnoťte tento článek!