T26E5 Patriot v E-Shopu

33
Tri rôzne ponuky tanku T26E5 Patriot sú od dnes dostupné v prémiovom obchode a to do 1. decembra (1. prosince) 06:00.

Úspešné bojové využitie útočného tanku M4A3E2 so zosilneným pancierom bolo impulzom na vytvorenie podobnej úpravy tanku M26. Spoločnosť Chrysler zahájila výrobu vylepšených tankov v júli (červenci) 1945. Pri skúškach zistili, že je potrebné znížiť rýchlosť tanku v teréne, aby nedošlo k poškodeniu podvozku. Celkovo sa za účelom účasti v skúškach a testoch vyrobilo 27 vozidiel.

Špeciálne ponuky:

t26e5

Ohodnoťte tento článek!

33 KOMENTÁŘŮ

 1. Tak jsem se na něj těšil, ale s tím maskáčem do jahod se mi to zhnusilo. Proč do pr.. se na RU či NA serveru nabízí i bez té hrůzy. To je hnus velebnosti. Čekal jsem na něj ,ale tohle přepískli.

    • ale měly je kořistní tanky, tak holt IS-2 a rudobílým praporem s hákenkrajcem napnutým přes dekl motoru 😀

     • Ale to nevylučuje co jsem napsal, že? 🙂 Píšu, že německý tanky hakny neměly (což je pravda) a dantankista1 napsal Tiger II což je naprostá kravina, protože ten jaksi těžko mohli mít Němci kořistní 😀

      Takže opět pro nepozorné opakuji: „Německý tanky hákenkrojce neměly“ – už chápete, nebo vám mám nakreslit obrázek?

     • Normálně neměli,ale Němci si je tam prostě nakreslili. Chápeš to? Já osobně viděl na Tigeru II haknu. To neukecáš. Určitě však vidím jak si Amíci na tank malují červenou a modrou barvu ,aby se mohli schovat v jahodách.

     • Já to myslel ze srandy,samozřejmě vím že hákokrojce měli jen kořistní tanky 😀

 2. Viděl sem nějaký replaye a moc mě nezaujal, hlavně mi přišel takovej línej. Moc mě nezaujal…

  Jo a ta kamufláž je odporná.

 3. Na vizuální stránku sere pes, stačí si vyměnit skin.
  Co je ovšem dost blbý, je mm. První hra osmičky a pak full desítky. A tam je to blbý. Má to 1500 hp. a tak ste na dvě rány. A proti tvrdejm desítkám je i gold málo. Jako Mause sem tak třikrát polechtal a pak to vzdal.

 4. Asi bych si ho i koupil, nebo toho nového frantíka, ale po tom fujtajblu co na to naplacali na oba dva kašlu… Nechapu, že ten hnus lidem nutěj, kdyby ho nechali radši v základu a tu kamufláž dali zdarma jako volitelnou klasicky přez vzhled tanku ve hře…. dal by si to tam pak kdo chtěl… Tohle je totalně na palici a hnusné….

 5. Tkze WGcko pls, priste chci IS3 se stalinovou hlavou na boku veze. Celou cervenou a nezapomente na srp a kladivo, a muzete to nazvat“Zabijak imperialistu“

 6. Keby aspon urobili tank Tiger I -Wittmann alebo niečo také, bez blbej kamuflaze ale také niečo čo aj bolo, veď -Wittmann bol najlepšie tankové eso ww2 a o ňom tu skoro nič nie je. Emblem Totenkopf, Liebstandarte by som tiež privítal a to na všetkych narodov. WG by sa malo kuknúť trocha za minulosťou a nie nejakími srackami ako liberte a patriot 🙂

  • JO to by byla pecka. Prostě klasický tank přímo z větve Tiger I -Wittmann.jako prémiový. Něčím malým označen a třeba jen jinou (rozumnou) kamufláží. Napiš to těm ignorantům, Já anglicky neumím.

  • A to si kde prosim ta vyhrabal ?!?!?!,ze Wittmann bol najlepsie tankove eso WW II ?!?!?! …

 7. to ma byt recenze nebo jen oznameni,i kdyby jen oznameni co nejake staty nez jen ctrl+c a ctrl+v .
  Zlatej wot.cz a ne tahle parodie kde tu pisou dementi.

 8. Ano Němci vozili na tancích vlajky,to k vůli identifikaci pro letectvo(většinou motorový prostor)nebylo to ofiko značení,tím byl pouze trámový kříž.
  Wittmann by určitě nechtěl být spojován s tou parodií na tank Tiger ve WOT.
  Ty kamufláže tanků kategorie Liberte jsou tfuj.

Comments are closed.