T26E5 a T26E5 Patriot – HD

19

Máme tu nové obrázky připravovaných prémiových Amerických tanků T26E5 a T26E5 Patriot. Nezapomeňte, že verze Patriot u nás na prodej nebude. Konečné charakteristiky tohoto tanku budou v 17:00.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekKonzole: Halloween
Další článekT26E5 – konečné staty
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

19 KOMENTÁŘŮ

  1. Nezapomeňte, že verze Patriot u nás na prodej nebude.To znamená že momentálně nebo nikdy?

    • Zcela od pohledu je to zaměřené na amíky, tak proto se to dá předpokládat 🙂

  2. Modely pěkné… Škoda, že mě ta hra už nedokáže tolik chytnout jak před lety. 🙂 Ps. Obdivuji Kirukata, že od odchodu carramby to tu táhne praktický sám až na fakt minimum článků od ostatních ,,členů´´. Osobně stále čekám jestli příjde ta změna o které se jíž několikrát mluvilo, ale i tak jsem rád, že to funguje alespoň tak jak to funguje :).

    • nene, to by měl na čelním plátu zeď, slámově žlutou věž a na laufu místo „We The People“ by měl „Fuck you, i’m rich!“

  3. ISU-122S ani 59 Patton u nas taky nemeli byt a jak to dopadlo ze? Osobne pocitam ze se spozdenim se take u nas ukaze.

  4. T44-100 byla taky puvodne jenom pro rusaky ke smlouve na telefon a internet 🙂

  5. No moc bych se na to netěšil. Bůh ví kdy ho tam dají a jestli vůbec v tomto stavu.Třeba jsem si minulý týden všimnul, že na tankopedii je už pod přikrývkou novej Frantík AMX M4 mle. 49 a dnes už tam není.

Comments are closed.