Supertest – Změny na mapě Dubový lesík

16
Dubový lesík

V Supertestu se dnes objevila mírně změněná verze mapy Dubový lesík. Podívejme se spolu, jaké změny se tentokrát udály. Hlavní věc, o kterou se WG snaží, je ,aby hráči začali využívat prostřední bažinatou část mapy.

Změny jsou následující:
 1. V bažinaté části mapy byly přidány ostrůvky přerostlé trávou. Blízko ostrovů je několik vhodných pozic pro odstřelování nepřátel které se nacházejí pod a na železničním mostu.
 2. Okolo bažiny se objevilo několik míst odkud se dá svítit celá centrální část mapy, nebo odstřelovat tanky na velké vzdálenosti.
 3. V horní základně byly mírně vylepšeny bránící pozice.
 4. Pozměněna tato část řeky, tak aby více vyhovovala změnám v bažině.

Obrázky nové (výše) a staré verze mapy (níže):liveoaks-newliveoaks-old

Tato nová verze mapy bude podrobená testům a výsledky, které přinesou, rozhodnou o tom, jestli se tyto změny dostanou do hry nebo ne. Navíc je docela pravděpodobné, že budou další prototypy této mapy, tak jak to bylo třeba s Plzní.

Beroun – Už je to snad pátá mapa, jejíž změněná verze se dostala do Supertestu. Otázka je jestli WG všechny tyto změny map vydá najednou, v aktualizaci která bude výhradně o mapách, nebo se budou upravovat postupně. Jestli se vůbec bude něco měnit, protože Stalingrad nebo Posvátné údolí jsou v Supertestu už přibližně půl roku a stále se s nimi v randomu nic nedělalo.

Ohodnoťte tento článek!

16 KOMENTÁŘŮ

 1. No, ty změny map asi netřeba vůbec řešit. 5 měsíců je na SUPER TESTU MAPA Plzeň a ještě ani nejde do nového patche

  • to je pravda, těch změněných map je na Supertestu hodně, stále nic… Uvidíme jak to bude

 2. Úplně mě štve, jak Wargaming pořád a neustále odebírá stromy, křoví a různé to listoví.. Tady na této mapě to je zase a opět :((( (Např. U města vlevo, nebo na dolní základně. Bože, místo, aby, to tam přidávali, tak to odeberou.

   • Mě nejde o kempení. Mně jde o to, jak potom ty mapy vypadají. Vždyť je to strašné. Podívej se na konzolovou verzi, a uvidíš.

 3. mě nevadí pokusy … mě vadí že to nejde hry …přesně jak bylo řečeno výše … mapy se staly, po artynách a MM, hlavním problémem hry a jak již o bývá … WG nedokáže větší věci řešit … jakmile se vyskytne něco závažného, nastane pokus odvést pozornost na nějakou drobnost a větší věc se testuje, sandobuxuje a mezitím se vyrotují zaměstnanci, svět se otočí a skutek utek a začíná se “jako” znovu … u těch map je to fakt škoda … nejde o KO zásah do hry a věci by se měly odvážněji. Ta Plzeň, ale nyní i Paříž to jsou katastrofy, každý to ví … a nic … stejně tak všechny ty testy nových map … třeba ty polské studánky … něco se nastřelí a skoro nic se nedotáhne … já jsme v pohodě, dneska jsem si znovu koupil skvělého Jacksona, nikam se necpu, hraju se synkem na pohodu, ale škoda mohlo by být lépe 🙂

  • “řešit odvážnějí” a další pár chyb a překlepů .. vařím, koukám na Miksera a rychlé píši 🙂

   • ser na to…preklepy nikto normalny tu nejak neriesi ;)…ja tiez v praci narychlo nabucham nejaky text a az potom vidim co za gramaticka katastrofa to je :)…na zkladnej by slovencinarka mala vrasky z toho ale to uz nie je aktualny problem 🙂

 4. Zrovna na téhle mapě si mi hraje dobře se vším a oni se v ní šťourají… a přitom je tady spoustu mnohem horších map např. Vichřice či Letiště nebo nevyrovnanej Ruinberg kdy spodní báze je ve velký nevýhodě.

  • každému vyhovuje jiná mapa 🙂 Ale je pravda že mě se třeba na této mapě vždy hrálo dobře. I tak ale proti změnám nejsem, hlavně aby se to dostalo do klienta a nejen zůstalo v supertestu…

  • ano toto je asi jedna z tych lepsich hier ale je pravda ze ten stred sa nejak moc nehraje…on vobec je to dost casty problem map ze je na nej hlavne v strede nejaky dostatocne velka cast ktora sa bud vobec nehraje alebo nema moc zmysel ju hrat 🙂

 5. Prakticky se skoro nic nezměnilo nebo mám jen špatný zrak… 😀

 6. WG chce, aby se využívala více střední část mapy – bažina? Kdyby WG přemýšlelo, tak ani kopečky, travičky a stromečky žádného přemýšlejícího hráče nedonutí jet do této oblasti, aby se tam nechal rozsekat čímkoliv co do toho kotle může sklonit dělo a to takticky mlčím o rakovině SPG, kvůli které je tahle mapa tragická pro cokoliv velkýho a pomalýho už teď. WG pouze odvádí potenciál od zásadních problémů WoT, protože je nedokáže dlouhodobě řešit – neví jak, tak radši bude dokolečka předělávat mapy (viz. overlord). Hrát WoT mám čím dál tím menší chuť (a to hraji opravdu už leta) a tyto změny mě se ke hře vrátit rozhodně nelákají…

  • Tak je to podobný jako s Overlordem, ani tam do pláže nepůjde nikdo kdo bude mít víc jak pár mozkových buněk… ale třeba se po těchto změnách najdou někteří kdo i sem do bažiny půjdou.

 7. tú pozíciu 3 ???? to im dlabe ? už teraz sú tam ťažko spotnuté td čka tak to ešte viacej docurvia na kempu.

Comments are closed.