Supertest: Změny na linii k Objectu 430

28

Změny nikdy nekončí a nyní se budou testovat některé změny v sovětské střední linii na Object 430. Plány jsou na přesunutí tieru X a IX dolů o jeden stupeň a představení zbrusu nového tieru X Object 430U. Tier VIII Object 416 bude odebrán ze hry a A-44 bude upravena, aby se lépe hodila na tier VII.

7-avhrcyqfm

Cílem je vybudovat větev středních tanků, které budou mít silný čelní pancíř, budou mít dobrou pohyblivost a vysoké alfa poškození. To je hlavní důvod, proč Wargaming plánuje odstranit Object 416, podle WG se do linie nehodí kvůli nízké palebné síle a stylu hry jako TD.

Object 430 se přesune na tier IX a Object 430 II na tier VIII, jejich statistiky se odpovídajícím způsobem změní. Zajímavým bodem na těchto dvou tancích je, že oba obdrží nové 122mm dělo.

Tier VII – A-44

a-44

Tier VIII – Object 430 II

obj430-ii

Tier IX – Object 430

obj430

Tier X – Object 430U

obj430u

Supertest: Změny na linii k Objectu 430
Ohodnoťte tento článek!
4.76 (95.29%) 17 hlas/ů

28 KOMENTÁŘŮ

 1. Co mi přijde trochu jako blbost, je to že sníží penetraci na goldové munici na A-44, už tak 219mm co má teďka je v tier 9 bitvě hodně málo. Co má teďka dělat se 184mm, když potká tanky jako například: E-75, T-10 nebo i ty blbý ruský medka, ikdyž… s touhle pene bude pomalu problém probít i blbýho King Tigra 😀 Člověk řekne že mířít na weakspoty pomůže, ale s touhle přesností?

  • nevím co řešíš přijde mi normální že t7 medko neprostřelí T9 těžký tanky.

     • prostě si myslím že úloha tanku A-44 je jiná než se prestřelovat s E-75,T-10 čelně by je probíjet neměla a z boku je dáš i bez goldu tak je to podle mě v pořádku. U toho áčka mě daleko víc vadí čas zaměření popřípadě přesnost než penetrace

     • Ty si je.nutý 😀 😀 😀 zisti si priebojnosť ostatných VII stredných a a potom dúfam prestaneš písať takéto k.k.tiny.

     • no většinou jsou na tom líp ale nějak pořád nechápu co píšu za kokotiny.

    • Díky za články.
     To Maskovaný a Jakobsn7:
     A k čemu by pak byli těžký tanky? Když by je páralo vše ze všech pozic? Už tak se ze hry postupným “balancováním” tanků a “upravováním” map vytrácí různorodost a tanky mně přijdou čím dál víc podobné. První 3 roky super, každá bitva se vyvíjela trochu jinak, ale za poslední 2 roky se pro mně stala hra celkem nudnou :-(. Ještě to trochu zachraňují strongholdy, ale to je spíš o lidech.

  • No mieriť s takým del na 400 metrov ťažko a s A44 nemôžeš ísť blízko k TYPE4 T10 E75 pretože ťa zramuju takže ako chce niekto s tým tankom hrať? Ak bude proti VI a proti V tak super ale proti VII už problém VIII nehratelne a IX rovno sa môžeš ísť utopiť.

  • o jakých weakspotech vlastně mluvíš, S přechodem tanků do HD byly v podstatě všechny odstraněny. Teď je to o tom, že buď máš pene na průstřel nebo nemáš. Skill hráče je stále více upozaděn, dnes čím dál méně záleží na tom, co o tanku soupeře víš, záleží na tom, kolik goldů sis naložil a jak moc jsi ochoten je ve hře střílet

   • Dá sa s tym súhlasiť veď posledné je kopa hráčov čo od začiatku hry strieľa len Goldy.

 2. Som zvedavý keď odoberú objekt 416 tak ľudia čo ho majú automaticky dostanú ten objekt 430 II alebo ako na to som zvedavy.No a tá A44 penetrácia 167 a prémiový náboj 184 to si robia srandu???? Počítam že cena bude 3200 krefitov a nárast pene o 17mm to bude asi najmenej v hre a rád si pozriem panvice z WG ako budú s penetraciou 184 hrať proti E75 TYPE 4 HEAVY Mauschenovi ďalej proti tej VK 100.01 tuším to je alebo T10 proti Defendrov KV4 IS3 a tak ďalej.CHudak čo s tým bude musieť hrať naozaj chudák.

 3. Devítka bude hezčí jak desítka.. co dodat… podvozek je jak od 121.. jen s ruskou věží.. takže zase další kopie…

 4. Nevím jestli jste se někdo díval na čas nabíjení děla. Desítka má přes 10 sec. , jako to je myšleno asi ze srandy ne. Teď mám na desítce ( object 430) 5.28 sec. Už vidím jak bych s tím najel na 140 nebo t-62a face to face, kdo asi vyhraje.

 5. bhjhbbkjhbkjbkhkfjgfjgizjkhbkjôhbôkjhôkjhkôjhkhkjôhkgjgfghdfgigfkhlouôôhzrýťdserdyy

  ano dalšia linia ktora nie je dostatočne hrana potrebuje upravu aby sa vytazili money … nič ine v tom nehladajte

 6. Ta desiatka je v podstate 121 co chovanie dela vymenila za pancier. No tazko posudit ci je to dobre kedze na kratku vzdialenost ok ale snajper to rozhodne nebude. Ale rusky trol pancier vie podrzat nenormalne veci a mozno budem uvazovat.

 7. no su tam plusy i minusy uvidime ako sa to vyvrbi…vizualne ta desiatka oproti deviatke ubrala na krase co ale nie je take podstatne ako to bude s efektivnostou panciera…pancier parametricky by mal byt silnejsi len ci bude aj efektivnejsi…od oka mi pride ze tie uhly su tam horsie a teda dingat mozno bude menej a efektivna hruba nedovolim si tipnut ci bude lepsia alebo horsia nez IX…mam obj430vII mam rozjazdene tak neviem ci mam ponahlat alebo pockat 🙂

 8. To fakt nikoho neštve že odeberou 416. ze hry mě docela jo, mě ten tank baví hrát a má unikátní herní styl fakt škoda já si na pánvičce zakládal, jediný VIII medko co mě baví hrát z těch neprémiových. A ta A44 fakt výsměch s tím goldem co mu tam dali.

  • Štve mě co udělají s celou tou linií, protože se tyhle tanky mohou řadit k unikátním co se herního stylu týče. Díky své věži umístěné vzadu mají své omezení a naopak i výhody a díky tomu jsem si je oblíbil. Po této zprávě, že bude ostraněna 416 a 430 posunou dolů a nahradí ji tankem co vypadá jako popelnice tak super.. :/

   • Souhlas, nechte pánvičku být !! Nevím co má teď WG v poslední době za oblibu mazat tanky ze hry.

Comments are closed.