Supertest: US Lehký tank T92

31

Dnes tu máme dva nové tanky, které se objevili na Supertestu. První tank je americký lehký tank 7. úrovně T92 LT. Tank T92 představuje vyladěnou kombinaci nezvyklého designu, který umožnil konstruktérům snížit světlou výšku i celkové rozměry vozidla na tu nejnižší možnou mez. Na první pohled jde o tank diametrálně odlišný od svých předchůdců – věž je posunuta do zadní části trupu, motor je umístěn vepředu a členové osádky jsou umístěni až za ním. To výrazně zvyšuje šanci osádky na přežití, stejně jako velmi nízký profil a vynikající mobilita.

Tier: 7
HP: 840
Max rychlost: 60 / 25 km/h
Rychlost otáčení podvozku: 70 °/s
Rychlost otáčení věže: 50 °/s
Dohled: 400 m

Poškození: 150
Penetrace: 175 mm
Čas nabíjení: 4,5 s
Přesnost: 0,42
Čas zaměření: 1,9 s

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článeksranda27: Archer SP [WT]
Další článekSupertest: Švédský L-60
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

31 KOMENTÁŘŮ

  • To by byla sakra bolestně mizerná tier 10, se 76mm dělem… Popravdě už na tieru 8 by mezi WZ-132 a T-54 lwt se 100mm, Ru 251 a AMX 13 s 90mm a T49 s 152mm derpem byl za chudýho bráchu.

   Navíc nezapomínejme na fakt, že tahle věc nemá a nikdy neměla žádnou formu automatického nabíjení a motor má přímo vepředu, takže ikdyž vypadá luxusně a třeba v AW ho mam celkem rád (i přesto že je skoro ve všem horší než M41) tak ve WoT to bude maximálně tak pasivní spoter – super camo kvůli nízké siluetě, ale 76mm pižlátko bez zásobníku ho proti nabitému bulldogu bude stavět do nevýhody a bude permanentně hořet a zdechávat na zásahy do motoru…

  • ale DPM na úrovni Type 62, škoda trochu větší by slušelo lépe.

 1. “Dnes tu máme dva nové tanky,které se objevili na Supertestu.První tank je…A druhého niet.

  • Ten druhý je L-60. Mrkni na Rita blog. Dal bych odkaz, ale nechci BAN. Jinak ta přesnost 0,42 není nic moc.

 2. Přesně ve WT už je dávno ale je to krasavec tak sem s ním do wot 🙂

  • Vydělává, není autoloader (pro někoho lepší) a posádka. Mě by se možná v garáži líbil, jen tech 60km/h :/ a možná by to mohlo mít clip z T71…

   • Ta přesnost je strašně špatná a buldog může být taky bez autoloderu. Jinak kdyby to mělo clip z T71 tak beru, můj oblíbenej tank, mnohem lepší než buldog, protože 10 ran je už moc.

  • A AW koukalo do WG? OMG! A co skutečná historie ze které čerpají obě hry? Nic?

 3. Odměna za indivindi kampaň? Nebo to bude Krupp steyer wt? Toť otázka…

 4. Prosím, moc prosím…opravte to! Tanky se objevily!! To tak bije do očí! Když se snažím někam něco psát a čte to už více lidí, myslete trochu na tu formu! Děkuji.

 5. V AW ale nemá vůbec žádnou depresi kanónu, takže jakmile na rovince najedu na zrnko písku, tak už mířím na hvězdičky 🙁

Comments are closed.