Supertest: Testování klanových spotřebáků

4

Jak jsme psali před pár dny, v módu Opevnění (Stronghold) budou klany moci používat zajímavé bitevní spotřební vybavení. Neplést si to s hasičáky a lékárničkami, tady půjde o bombardování, dělostřelecké přepady a automaticky ovládané věžové pevnůstky. No a teď se to všechno začalo testovat, takže se to blíží na ostré servery. 🙂

Jako první jsou testovány letecké útoky a dělostřelecké přepady. Dělostřelecký přepad je údajně velmi zajímavý, protože totálně obrátí vzhůru nohama celý jeden čtverec na mapě (sbohem klany s dementní kempící taktikou 15x E-100 na jednom čtverci). Každopádně je zde zajímavost – před samotným dělostřeleckým přepadem je o něm nepřátelský tým informován s cca pětivteřinovým předstihem, což mu umožní začít zdrhat. Supertěžkým tankům to ovšem nepomůže, protože ty během pěti vteřin stejně nikam neujedou. A útočícím klanům to může pomoci s taktikou. Chcete vyhnat tanky zpoza budov? Pošlete tam dělostřelectvo. Buďto ho rozbije ono, nebo vám budou muset vyjet před kanóny.

Podle mého jde jednoznačně o podporu dynamiky strongholdů, kde už teď kralují klany, které jsou schopné kdykoli kohokoli převálcovat ve vlčí smečce patnácti středních tanků.

Ještě zajímavější jsou letecké útoky, ve zkratce jde o spršku HEAT munice s vysokou penetrací, která spadne kolmo k zemi a o které je tým také informován.

Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2015/01/13/straight-outta-supertest-stronghold-consumables-testing/

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článek12. 1. 2014
Další článekSupertest: Buffy a nerfy v 9.6
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

4 KOMENTÁŘŮ

    • Přesně to jsem chtěl napsat.. 😀 Ale bude to docela zajímavé…

  1. Ale no tak, ty konkurenční hry od WG také kopírují a dost podstatně, WG je v tomto ohledu velmi slabé 🙂

Comments are closed.