Supertest: Nový sovietsky prémiový tank CTG

40

Chrysler K GF sa stal hneď po svojom príchode hitom. Niet sa preto čomu diviť, že na Supertest zavítal nový, vzhľadom podobný prémiový tank. V tomto prípade je to ale sovietsky stredný tank tieru VIII: CTG (ST-8).

Charakteristiky (môžu sa ešte zmeniť)

Tier: 8
HP: 1350
Výkon motora: 500 koní
Hmotnosť: 28 000 kg
Pomer výkon/hmotnosť: 17,86 koní na tonu
Maximálna rýchlosť: 50/-20 km/h
Rýchlosť otáčania podvozku: 45° za sekundu
Rýchlosť otáčania veže: 36,5° za sekundu
Odpor terénu: 0,671/0,767/1,534
Dohľad: 370 m
Dosah rádia: 730 m
Pancier podvozku: 100/45/45 mm
Pancier veže: 110/75/45 mm
Posádka: 4 členovia (veliteľ, vodič, strelec, nabíjač)

Delo: 122 mm A-25TC
Poškodenie: 390/390/530
Prieraznosť: 212/248/61 mm
DPM: 1 743,1
Kadencia: 4,469 rán za minútu
Čas prebitia: 13,425 s
Presnosť: 0,384
Čas mierenia: 2,21 s
Depresia/Elevácia: -6/+17 stupňov

WittmanSVK: 122 mm delo s poškodením 390 na pohyblivom strednom tanku tieru VIII pôsobí lákavo. Pancierovanie síce nie je veľmi silné, dobrý uhol sklonu by však mohol jeho efektívnosť zvýšiť. Na Superteste sa testovali ešte T-44-85 MT-44-100M, iné dva sovietske prémiové stredné tanky, pridá sa k nim teda ďalší… 

Supertest: Nový sovietsky prémiový tank CTG
Ohodnoťte tento článek!
4.5 (90%) 18 hlas/ů

40 KOMENTÁŘŮ

 1. To že je tenhle tank zas lepší než jeho konkurenti ve stromě pominu, ale že bychom konečně dostali tank který není úplně OP a půjde probít i standartní municí? :O

 2. Tohle už fakt smrdí. To množství premiáků už začíná bejt hodně přes čáru

  • Každých 14 dní nový premiak. Peníze jsou třeba a to že jsou poslední premiaky výrazně lepší než kolegové z jejich stromů, jasně ukazuje kam politika Wg míří. Došlo jim ze ten vodkou nasakly moloh už dlouho nic hra živit nebude. Životní standart je obrovský a možnosti hry nového rozumného obsahu jsou vycerpany. Teď dají majetnym hráčům co chtějí a až to omrzí a přestanou se prodávat úplně, přijdou na řadu tanky s laserovymi zbraněmi a štíty že Star treku, pak hru nechají padnout

   • Extrémní přehánění mám rád a ty docela perlíš. Obsahu je pořád k dispozici hromada v tom problém není. Problém je v tom, že ho nedokážou servírovat pravidelně a rozloženej do dlouhýho období. Do hry pořád ještě může přijít třeba kolem 100-150 vozidel… Pořád je co zlepšovat. Jenom prostě bych radši viděl standartní vozidla než ty prémiový.

    • To je pravda, obsahu je hromada, ale s jeho kvalitou (rozuměj hratelností a potažmo nudou v samotné bitvě, zvášť pokud je to bitva blesková, kterých s každým patchem výrazně přibývá) je to už horší.

     K čemu kvanta obsahu, který nikdo nechce expit (s ohledem na nové premiaky, vůči kterým jsou horší), nebo chce ale jen po velmi omezenou dobu (těší se na nějaký stroj, který mu pak nerfnou, apo.). To je opravdu dobré jen na vydělávání peněz. Přesně tak jak to nyní WG provádí. Každý nový premiový stroj bude lepší a lepší, aby stálo za to ho koupit. Takže si nemyslím, že Zug007 zas tak moc přehání.

    • myslím že ve hře je asi tak o 100 vozidel víc než je zdrávo. Hlavně nechápu, proč pořád přidávají nové tanky (vlastně chápu – vyždímat co nejvíc z potápějící se lodi) když nejsou schopni vybalancovat ty, co už tam jsou.
     Za poslední rok zkurvili co se dalo, do hry cpou samý OP tanky za peníze, pořád přidávají nové a nové větvě tanků, aby lidi pořád expili a utráceli, a na hráče serou.
     Bohužel komunit ahráčů WoT si nechá srát na hlavu…..já teda ne, už do hry neinvestuji ani korunu, vlastně už ji skoro ani nehraju…. je to nuda..

     • A nejvíc komentujou ti, co to už nehrajou. A taky ty komentáře tak vypadají, blitky blitky blitky.

  • suglasim kazdy mesiac novy tier VIII premium v e-shope este a preco VIII no lebo mame vela zysk s toho tier III-VII premiaky netreba…

 3. Ten tank se mi fakt libi,ale prem tanku je posledni dobou fakt mooc.
  Myslim ze ten stredak bude i slusne cinkat,ty sklony uhlu na veži jsou fakt mazec.

 4. Podle mě musí přidávat prémiový obsah, neb je spousta hráčů, co už má vyexpeno co jen jde a nebo co chtěli třeba nehrají, protože je to nudí. Toto je třeba cesta, jak ty lidi vtáhnout zpět do hry. pokud během roku přidají do hry cca 5-6 8 tier tanků, tak to není až tak moc ( pro ty hráče ). A jelikož ta hra běží několik let, počet hráčů roste. Kdo nechce ať nekupuje, kdo chce koupí.

  • No možná nějakej skopčák co je pro něj cena tier VIII premiáku zamenitelná s cenou jednoho oběda.
   Dle mého naprostá většina hráču má možnost dát do hry max. pár stovek do měsíce, a to často pouze za předpokladu, že oželí jinou svou zálibu, né li potřebu ( myslím životní).
   Po mě určitě nemá něco jako zajíc v pytli ( skryté i veřejné buffy/nerfy, nebo celkové změny hry ) v podobě jednoho kusu premiového stroje od WG cenu dvou dnů v práci.

   • Znám lidi co chodí denně do hospody, co hrajou maty a nebo třeba co hrajou wot a chodí na squah hrát fotbal a nebo sypou do WOT. Takže záleží na tom, kdo chce kam dávat své peníze. Každá záliba může vyjít na podobné peníze.

    • Jj, ale kde si objednáš vychlazenou plzeň ,dostneš budvar a v polovině skla se to změní na kolu bez cukru? 😀
     Kam kdo sype je jeho věc, ale jak jsi to podal ty je dle mého příliš plošné, to, co jsi řekl se týká tak 5 procent hráčů na východ od “DDR” ( 😉 ) .

 5. Kdyby se to jejich čím dál nápadnejší pay to win alespoň snažili trošku zakrýt…
  Jak již jsem psal já i další z vás, tohle smrdí tím že se chtějí ještě na závěr pořádně napakovat, pak to všecko zbalej a vyvalej si pupky na nějaké pláži. Nejen že maj hráče až na druhém místě, jako je to v dnešním světe normání, ale to druhé místo je asi až někde v poslední složce a za úplně jiným bodem č.1.
  Takže v podstatě zbývá jediná otázka : Kdo bude za pár let majitelem a jestli to vůbec ještě půjde zachránit?

  • Ale otázka je i to, na kolik se musí zmenšit základna hráčů aby měli důvod to prodávat. Zatím je to snad v první osmičce nejvydělečnějších her současnosti. Tak je otázka, jestli ta panika je na místě a nebo jestli to zase nesypou jen youtubeři a ostatní aby vyvolali nějaký zájem o sebe sama. Ono asi přidávat celé větve je už asi problém, ale vyzobat pár tanků na premiáky asi jde. Navíc je jednodušší to dat jako prémiák, než přemýšlet nad tím, kde a jak to zakomponovat do stromu a navázat to tam, kde to má smysl.
   A ještě jedno zamyšlení, kolik z rozumbradů tady kupuje ty premiáky co přidají do hry? Koupíte jeden, snad dva ale určo né všechny co dají do hry.

   • Co vím tak se firmy prodávají v momentě kdy vypadají v nejlepší kondici (mají největší cenu) ale uvnitř už se začíná projevovat, že to nebude na vždy.
    A pokud radši za den vymyslí premiák za litra v balíčku za 3 litry než aby se 7 dní snažili to do hry zakomponovat jinak tak je jasné, že nejde o hru ale o zisk (pouze o zisk)

    • Koukám, že je tu dnes samý odborník…..
     PS: Kdyby platily všechny ty vaše “odborné” teorie, tak wotko už dávno neexistuje a WG není tak úspěšný. Trochu se nad tím zamyslete, protože “byznys” se dělá “malinko” jinak než si myslíte. Každý projekt je dynamický a kdo se nepřizpůsobí, nepřežije. WG moc dobře ví co a proč dělá, byť necelé 1% hráčů (ti co navštěvují fóra) stále nedokáže pochopit, že hra není jen pro ně a že těch ostatních 99% hráčů neřeší WN8 a další věci. Oni prostě jen hrají, když chtějí tank, tak si ho koupí a víc neřeší. Sakra co je na tom tak nepochopitelného? 🙂

     • Wot funguje hlavně díky absenci odpovídající konkurence. Jsou zde sice hry které jsou v základu podobné, ale nic, co by bylo přímou konkurecí.

     • Jinak já na tom byl stejně, taky jsem jen chtěl hrát , WN znám skoro jen z vyprávění a i toho tanka jsem si koupil. Ale proto že si jako každý rozumný člověk svou investici hlídám, tak jsem si prostě nemohl nevšimnout, že slíbené věci se mnění (výrazně, a investicí může být i čas věnovaná expení vozidla)) a že to ani zdaleka nefunguje tak, jak se hra prezentuje. A já prostě nejsem oVčan, co si nechá s***t na hlavu a mlčí.

     • WoT nefunguje jen díky absenci konkurence, to se strašně pleteš, konkurence tu byla a “je”, jen nezvládla přímou konfrontaci s WG právě proto, že WG dělá to co dělá a jak to dělá. Na rozdíl od konkurence, která chtěla porazit WoT tím, že dělala a dělá většinu z toho, co by ve WoT chtělo zavést “pár moudrých a všeznalých celebrit a hráčů”, kteří si naivně myslí, že hra je určena jen pro ně. Proto tu bude ještě nějaký čas a nejen kvůli novým prémiákům. Mohu tě ujistit, že jejich plány jsou na několik let dopředu. I letos přijde do hry ještě něco nového a překvapivého a už to nebude tak dlouho trvat. 🙂
      PS: Osobně investuji raději do zlata, nemovitostí a zhodnocování rodinného majetku. Ve wot mám pouze výdaje – zkrátka utrácím za zábavu.

     • Která hra je dle tebe jejich konkurencí? AW je s moderními stroji, WT je spíš simulátor (vzhledem k wot)…

 6. jedine debil by mel vyzkoumane vsechny tanky a jeste si kupoval vsechny prem.VIII

 7. Ďalší prešľap. Hrávajú vúbec vyvojári public? Asi nie. Věd už je bežne že polka týmu má premiové tanky a bitka trvá často 2 minúty ( čo sa týka rozhodnutia o výsledku ). Len ďalšie znechutenie. Čo tak každý deň dať nový OP premiák? a dajte ich za 10 € nech sa nám paradne hra public. Načo expiť, že?
  PS: Toto je cesta do pekla

  • Já wot hraju asi 4 roky a za tu dobu jsem tohle slyšel asi tisíckrát. Ještě nějaké telepatické předpovědi všeználku?

 8. Osobně jsem do WoT nacpal přes 50 000.
  Somrákům bez peněz se směju.

  A stejně jako se sockám nepřestanu smát, tak nepřestanu sypat do toho co mě baví a na názor somráků nehledím.

  • Ono prece nejde o naky socky….A osoba, ktera proste plati hypoteku, je samozivitel si z normalniho platu rozmysli, zda vyplacne tisicovku za virtualni vec…Nicmene problem je spis jiny….Cpat prachy do toho WG molochu, ktery ma hrace/ zakazniky uplne na salamu? Nehlede na to, ze se ti ta vec muze zmenit? To je jako kdyz si pudu koupit auto a za rok me reknou, ze jezdi moc rychle, tak vam tam dame dvojvalec,abyste moc nevycnival…To je proste uhozeny… A jako nacpat do tohohle padesat tisic? To bych teda vedel o daleko lepsich a uzitecnejsich vecech…Ale proti gustu zadny disputat…Nicmene prave diky takovym hracum, ktery sypou at je hra jaka je (a podle me smeruje k horsimu) bude WG na komunitu srat jeste vic….

   • Ty asi také patříš mezi to 1% hráčů, kteří si myslí, že wotko patří jen jim a WG pro ně nic nedělá že? WG toho dělá pro hráče dost, hlavně pro těch 99% “normálních”hráčů, kteří to hrají pro zábavu, relax, když něco chtějí, tak si to koupí a neřeší nějaké WN8 atd… A díky těmto hráčům může wotko hrát kdokoliv, i ty, a to zcela bezplatně! Ve hře se dá hrát i o goldy, takže ani ty na výměnu vybavení nemusíš kupovat. Závěrem mám jen jednu otázku, proč to tedy hraješ?
    PS: Co je to dnes 50000,-? Denní výdělek, měsíční kapesné – příjem, cena menší dovolené? Částka je pro každého z nás jiná, a když ji někdo chce utratit, tak si to asi může dovolit a neřeší to. Právě i díky těmto lidem a WG to mohou hrát i lidé na opačném konci příjmů. Ty si se svými penězi udělej co chceš, klidně to vraž do pro tebe lepších a užitečnějších věcí, jsou to tvé prachy a nám je po tom houby. Jen tu nepiš názory hodné imbecila, že kvůli lidem co utrácejí ve WoT lidem hra směřuje k horšímu a WG sere na komunitu. Ono tu hru dělá hlavně pro těch 99% komunity a proto je WoT tam, kde je, tedy mezi nejúspěšnějšími PC hrami. WG ví jak dělat “byznys” a hráči z toho profitují (těch 99%), jen někteří to stále nechtějí pochopit, že to není jen jejich hra. 🙂

 9. To je zase uplakánků:-D Taky jsem se obával změn v předposledním patchi, ALE s odstupem můžu říct, že sem se spletl – hra je ted lepší. Nový mm funguje, rotace map taky, arty jsou podle mě tam kde měli být a lehké tanky jsou zábavené (i když jen některé z nich). Ano OP prémiáky jsou a je jich moc, ale jak už tu bylo několikrát napsáno – nikdo vás nenutí je kupovat a když je nebudete mít neznamená to, že na tier VIII nenajdete stroje, které jim jsou schopné konkurovat. Tak přestaňte brečet, a bud si hru užívejte nebo ji přestaňte hrát. A to, že hra má 2 minuty je jen o “lidech” co to hrají. Do hry investuji cca 350 Kč měsíčně – prémiový účet + cca 100 goldů v balíčku a nepříjde mi to jako nějaká závratná částka v přepočtu na čas/který hraním (bavením se) strávím. A jednou za rok si třeba udělám radost nějakým prémiákem a jsem rád, že mám z čeho vybírat. A, že WG kašle na komunitu? samozřejmě, že ano – je to jejich produkt a můžou si s ním dělat co chtějí. Kdyby se řídili tím co chce “komunita” tak by hráčům museli ještě platit za to, že budou hru hrát. Tím neříkám, že se mi vše na přístupu WG, balancu tanků a podomně líbí, ale rozhodně to není tak hrozné jak tu všichni vás píší.

  • +1. Ale kašli na ně, některým to nevysvětlíš, oni budou pořád plakat, že se jim něco nelíbí.

  • Prosím neinvestuj, začni za ni pořádně utrácet, věřím, že pak bude hra ještě lepší. Ne nemyslím to ironicky, myslím to naprosto vážně. Každý k do neplatí bude mít hned lepší zážitek ze hry. Díky Vám, kteří si pletete investici s prostým utrácením. Díky, že je vás tolik.

   Osobně bych do toho nedal ani korunu, na to by mi musel WG nabídnout za mé peníze skutečné výhody ve hře (P2W), jinak mi to přijde vyhazování peně za nic, ale každý to má jinak a tak je to asi správně. Já to WG přeju, ať se napakujou. Ať si každý kupuje co chce.

   • Osobně bys do hry nedal ani korunu prpotože podle mrdek co píšeš tu korunu ani nemáš…

    • Tak určitě, kvalitní reakce vždy potěší 😀 Nevím, co tě vede k tomu, že nemám peníze, ale je to tvoje věc. To, že nehodlám utrácet za něco, co mi nepřinese žádnou výhodu je naopak dle mého názoru normální zákaznické chování. Nemohu za to, že jsi frustrován z toho, že jsi již nasypal WG (dle toho jak reaguješ) značnou částku a nedostal nic než více expů a creditů.

     Já chci za své peníze více, ale jsem upřímně rád, že je dost takových, kterým to stačí a díky nim si já mohu hrát naprosto zdarma. Nebylo to myšleno jako urážka, ale jako fakt, že to tak asi nemám sám.

     Pokud je vyjádření názoru dle tvých slov MRDKA, pak jsi stejná jako já 😀 Hezký den ti přeji.

 10. Pokud te to bavi, je to v poradku, kdyz je chces podporit. Me to bavit prestalo a s novym patchem uz uplne tak jsem to odinstaloval, nelibi se mi kam to smeruje a podporovat to nehodlam. S tim ze je to jejich produkt a muzou si s nim delat co chteji castecne nesouhlasim. To sice muzou, nicmene rika se nas zakaznik, nas pan..Je to jako kdybych jezdil do servisu s autem, kde neco opravi a dalsi dve veci zkurvi ackoli je na to zakaznik upozornuje….Pojedes tam znovu? Ja teda ne. Pojede tam znovu jen idiot..Takze za me, me se to nelibi, tak jsem to prestal hrat a hotovo vyrizeno. Ale nechapu, ze to nekdo hraje sere ho to a pak frfna…Daleko lepe by udelal, kdyby se na to vyflakl a je to. Treba by se WG chytlo za nos, kdyz to udela 100 tisic lidi. To jsem si za cenu jednoho premiaku poridil ctyri A tituly (DOOM, TOMB RAIDER, MIGHT and MAGIC a NASCAR). Zabavy kopec a vim, ze me s temi hrami nikdo uz nic neudela a budou stejne jako kdyz jsem je poridil..

  • jj nemuzu nez souhlasit:) pokud te to nebavi..jdes jinam a nebabras se v tom..spravny pristup:) jinak primer s autoservisen – chapu pointu…ale v tomhle pripade je to “slozitejsi” protoze co clovek, to jine preference takze co je pro nekoho spatne je pro druheho dobre a naopak..takze tady nikdy nemuze nastat stav, ze budou vsichni spokojeni:) ale jak rikam..naprosto tvuj pristup chapu:)

Comments are closed.