Supertest: Nový britský těžký premiák

17

Příval premium tanků neustává, tentokrát se na supertestu objevil nový britský těžký tank 7. tieru, označený FV201/A45. A vypadá sakra zajímavě…

Popis tanku ve hře:
Vyvinut v roce 1944 společností English Electric company v rámci programu nového tanku na podporu pěchoty, který měl nahradit A43 Black Prince. Tank nebyl kvůli změnám v koncepci tankových sil nikdy přijat do výzbroje, ale posloužil jako základna poválečného vývoje britských těžkých tanků.

Charakteristiky:
HP: 1500
Motor: 800 hp
Hmotnost: 55,883 tons
Měrný výkon: 14,32 hp/t
Maximální rychlost: 31/16 km/h
Rychlost otáčení podvozku: 28 °/s
Odpor terénu: 1,151/1,342/2,014
Rychlost otáčení věže: 37,5 °/s
Dohled: 380m
Rádio: 594,4m

Pancíř podvozku: 76,2/50,8/?
Pancíř věže: 152,4/88,9/?

Topový kanón: 17pdr
DMG: 150
Penetrace: 171
ROF: 14,551
DPM: 2182,7
Čas přebití: 4,123
Přesnost: 0,374
Čas zaměření: 2,21s
Deprese: -8

Schéma pancíře

Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2015/01/13/straight-outta-supertest-fv201a45-british-premium-ht7/

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článek13. 1. 2015
Další článekHoumer_: Replay Conway – “Viktor čistič”
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

17 KOMENTÁŘŮ

 1. No ja by som mal dotaz chcel by som poslať návrh na novú futurku do CW ktorá by spriehľadnila výber hráčov a techniky do CW komu to mám poslať? Za rady vopred ďakujem prikladám screen ako by som si to predstavoval http://imgur.com/l7EySTg

 2. Těžký tank ? A co je na tom tanku tak těžkého ? Pancíř rozhodně ne 😀

  • Ono dole těch 76 sice vypadá papírově, ale když se na ten model koukneš, tak je to sklopení minimálně 30°, což dělá efektivně stejných 152mm, jako má věž. Čili máš na sedmičce tank se 152mm pancířem na věži, 152mm pancířem na UFP a takových 107 na LFP. Deprese -8° a DPM 2200. Tohle bude na svém tieru velmi obávaný stroj.

   • To je sice pravda že to má takto dost velký pancíř ovšem jako většina těchto brit. tanků to bude trpět na vršek věže který je žlutý a předpokládám že jako u nyní zavedených tanků toho národa i lehko penetrovatelný. Takže další tank který jako superperhing potrápí nooba ovšem ti co již mají něco nahrané ho pošlou do garáže hned.

    • Žlutá = 51mm, sklopení odhaduju 20°, výsledná efektivní tloušťka opět ~ 150mm.
     Já ten tank vidím cca jako T29 ve stocku: dělo flusátko s hovno penetrací, ale dobrou DPM, pomalej a zoufale neobratnej, ovšem zepředu bude slušně dingat.

     Úplně ho vidím nahoře v kopcích na Westfieldu, jak si bez problémů dává Tigera, KV-3 i IS. Samozřejmě podmínkou je hráč, kterej nemá místo mozku šmoulí zmrzlinu.

     • Caernarvon v topu se stock kanonem. Vzhledem k tomu, že caern je jeden z mých oblíbených tanků, tak musím říct, že za “pomalej a zoufale neobratnej” bych ho teda neoznačil. Plus tohle bude mít o něco nižší maximálku, ale lepší měrnej výkon, takže si myslím, že kdo je zvyklej jezdit za brity, nebude mít s tímhle problém. Jenom, jak je u prémiáků zvykem, má špatný dělo. Pokud nebude mít omezený MM, tak s T9 bude mít slušný problém. A taky mě trochu děsí ten vřed vlevo nahoře na korbě. To bude asi dost weakspot.

 3. No kluci mají co dělat aby hráči zůstaly věrní a nezačali sypat penízky jinam ;-)Jak ucítí úbytek peněz myslím že i mise se krapet změní aby lidé měli motivaci hrát

  • To bručoun, doufám že máš pravdu, taky jen čekám co W´warfare

 4. S touhle rychlostí bude odkázanej na to potkávat HT zepředu takže 150mm efektivích je mu už na vlastnim tieru k ničemu.

 5. Je to v podstatě Caernarwon. Jen má 17 liberku. Jako DPM je hezká věc, ale 17liberka ztratila dech někde mezi 6. a 7. tierem. Na osmém to bude docela mizérie, navíc s tou přesností, která je opravdu špatná na trefování do weakspotů.
  Proti šestkám to bude hroznej řezník, protože tam pene stačí a DPM je solidní i s pancíře,. Ale jak potká devítky, tak zepředu nic neprostřelí a na najíždění do boku nemá vitámíny.
  Desítky z něj budou mít legraci úplně.

  Mám projetou britskou lajnu skrz na skrz a opravdu jsem si jistý, že 17liberka na 8 tieru není dobrý nápad na zábavu.

  • “Příval premium tanků neustává, tentokrát se na supertestu objevil nový britský těžký tank 7. tieru”
   Tak proč desítky? 🙂

 6. Som zvedavý či spodný plát bude papier. Inak by mohol dost vela dingat z predu

Comments are closed.