Supertest: Noční mapa Slope

32

Před pár dny se nově na supertestu objevila další nová noční mapa se jménem Slope (Svah). Osud mapy bude opět záležet jen na testrech. Je zajímavé, že to je už druhá noční mapa pro PC, která se testuje na Supertestu. Cílem testování je zjistit, jak přizpůsobit noční světlo a grafiku pro hraní pro nás hráče na PC a porovnání náročnosti denního a nočního světla.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekWoWs: 23. 8. 2016
Další článekakcido: akcidovo jednohubky #10
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

32 KOMENTÁŘŮ

 1. Vypadá to docela fajne. Ty lodě tam působí drobet nepřirozeně, ale dejme tomu, že je to na ukor hratelnosti mapy. Každo pádně projet se tankem po letadlovce a nebo po ledu, proč ne, asp je to něco jineho. Já bych ji bral :-).

 2. pridat funkci driftovani na ledu a aktivni svetlomety na tankach a je to dokonale

  • zapnutí světlometů (jen pro parádu) na tancích by bylo fajné. Třeba Centurion AX nebo AMX 30 B, a další tanky by jim pěkně svítili reflektory :-), a nezlobil bych se kdyby svítili i zadovky 😉

  • A co je to ten takový hentý noční camobonus? To jako myslíš, že na noc natírali tanky na černo a ve dne na bílo?

 3. Ach kam zmizely ty Stare dobre mapy (přístav atd.) Bylo by lepší kdyby je vrátili než přidat takovéhle nesmyslné male mapy s divně rozházenymi loděmi (sorry za chyby je to psáno z mobilu)

  • Sorry, tak zrovna přístav nebyla dobrá mapa. Tým začínající u vody měl výhodu (protože stál níže) a tvrdě pancéřované palice US tanků s velkou depresí se těžko probíjely, zatímco tým shora musel permanentně ukazovat vany.

 4. Mně to připadá málo noční.. moc málo tmy.. 🙁

  Ale stejně je to dost velká pitomost.. počítat mapy (např. .. si vymýšlím: Slope za třeba 4 , když bude normál, noční, a třeba zimní normál, a zimní noční
  Doufám, že tohle wargamingu dojde.. že to je prostě jen 1 mapa.
  A taky doufám, že třeba přidají déšť.. Ale ne, že udělají deštivou mapu 🙁 🙁 🙁 .. Ale ať udělají prostě proměnlivé počasí..

  • Můžu dotaz? K čemu je déšť, mlha nebo třeba ta tma? Všichni ví, že ve špatném počasí se kvůli špatné viditelnosti vesměs nebojovalo, tak proč se to vyžaduje do hry? Mimochodem déšť byl jeden z důvodů proč jsem skončil s AW. Ty kapky „na monitoru“ mne vyloženě sraly.

   • Proměnlivé počasí by mohlo být (zatím je pouze bouřka v Karélii a Rybářském přístavu, pokud vím).
    Ale déšť opravdu ne, nehledě na to, že to neskutečným způsobem žere výkon a vsadím se, že by většina starších a slabších zařízení, na kterých ta hra teď jakž takž jede, bylo nepoužitelných. Beztak by měl za chvíli skoro každý mód na blokaci deště, pokud by to nešlo vypnout v nastavení.

  • Měsíc se přiblížil 100x k zemi a odráží 100x více světla aneb WG si výmluvu najde

   • lolo and lolo
    naštuduj si niečo tom ako vidíš v noci a čo vidíš.

 5. Neviem či sa iba mne zdá, že na nočnú mapu je tam príliš svetlo a celkovo veľa svetla :/

  • Asi je to za polárním kruhem, protože je tam polární záře a tudíž by tam mělo být světla relativně dost.

   Jinak ta mapa není nová, je to upravená mapa IceShips prezentovaná začátkem července 2016.

 6. Noční mapy jsou ve verzi pro konzole. Za mě rozhodně ne. Je hrozně blbě vidět a kdyby měly tanky reflektory, tak by to podle mě mělo ovlivnit camo. Mě to teda nezaujalo. Stačila by mi mapa v denní verzi

  • +1
   Zhoršená viditelnost není vůbec zábavná. Jen idiot to může chtít.

 7. No tak jedině dát volby.. že třeba chcete/nechcete hrát noční mapy.. mapy kde prší atd.. Za mně určitě, ano..

  jmeno: Je to totální bblost.. buď si tak naivní, a nebo si mentálně jinde..
  Proč by se např. nebojovalo v noci, nebo za deště, nebo v mlze??? Si normální?????????????????????????????

 8. Pro mě dobrý, a nepoužít světla? nevidím důvod jen je mít na tlačítko. Zapnu jedu. Zastavím v křoví tak zhasnu světla to dá rozum. Nevidím důvod proč by to rušilo camo. Za druhý světový nebyla noční vize ani infra. Nějak se přesouvat museli taky. Proto byly světla v krytech.

Comments are closed.