Supertest: Jagdtiger (H)

20

Na Superteste sa objavil nový Nemecký stíhač tankov tieru VIII: Jagdtiger (H). Zatiaľ nie je jasné, akú úlohu bude tento tank v hre plniť. Je možné, že to bude klasický prémiový tank, prípadne odmenový tank.

Charakteristiky, pravdepodobne sa ešte budú meniť

Tier: VIII
HP: 1600
Rýchlosť pohybu dela: 27.1 stupňov/s
Rýchlosť otáčania: 20 stupňov/s
Odpor terénu: 0.959 / 1.151 / 2.205
Hmotnosť/ Maximálna nosnosť: 74.92 / 79 t
Výkon motora: 700 koní
Pomer výkon/váha: 9.34 koní na tonu
Maximálna rýchlosť: 38 / -12 km/h
Dohľad: 370 m
Dosah rádia: 740 m
Pancierovanie: 250 / 80 / 40 mm
Posádka: 6 členov (veliteľ, strelec, vodič, radista, nabíjač, nabíjač)

Delo: 12.8 cm PaK 44 L/55
Prieraznosť: 246 / 311 / 65 mm
Poškodenie: 490 / 490 / 630
Čas nabitia: 12.46s
Kadencia: 4.813 rán za minútu
Čas mierenia: 2.21s
DPM: 2358.5
Presnosť: 0.336
Depresia: -7.5 stupňa

Pancierovanie:

Ďalšie obrázky:

WittmanSVK – Jagdtiger s krátkou 128 mm na tiere VIII, tak to vyzerá naozaj zaujímavo. Pohyblivosť by mala byť podobná ako pri tanku 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger. Myslím, že tento nový Jagdtiger (H) by ho mohol nahradiť po jeho stiahnutí z predaja, kvôli jeho obmedzenému MM. Som zvedavý, či sa bude jednať o klasický prémiový tank alebo ho čaká iný osud. Myslím, že WG by mohol svoj presunúť svoj záujem z pridávania nových prémiových tankov, ktoré vzniknú prostým presunutím vozidla o tier nižšie. Na konci novembra (listopadu) sme Vás informovali o podobnom prípade tanku TIGER II P. Trochu kreativity by určite nezaškodilo 🙂 Zaujal Vás nový Jagdtiger?

Supertest: Jagdtiger (H)
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 1 hlas/ů

20 KOMENTÁŘŮ

 1. divné a někde jsem tachytil i další klon t44 … coz me by nevadilo ale … smysl ….

 2. Hm to je zajímavé jak často čtu že čs strom je těžko rozšiřitelný protože by se “muselo” klonovat již existující, ale že ve hře je víc než dost klonů tigrů t-54rek t-44rek atd a evidentně se přemýšlí o nových tak to mi rozum nebere.
  Proč nedají do kupy taliány?

 3. Nemáte někdo spočítáno kolik je ve hře normálních tanků vs. prémiových? Vždyť už pokryli všechny tiery mimo 1, takže de facto expení a hraní normálních tanků už ani nemá smysl, zvlášť když poslední prémiáky jsou vyloženě OP, lepší než standardní.

  • taky mě to napadlo, proč něco expit, když máš někdy i lepší prémiák – a bez nervů ze stocku. Pay to win? HB

 4. Kdyby aspoň místo obyčejnýho jagdtigera uvyžovali o Jagdtegerovi (P), který měl stejnou zbraň, ale jiný podvozek a systém pohonu.

 5. Tohle bude hodně sranda tank. Ferdinand je můj nejoblíbenější stíhač na VIII, takže by určitě tohle stálo za hřích, ale cena bude zase úplně mimo mísu, jako vždycky… navíc Němců je už fakt neskutečně moc. Akorát mi přijde, že nový prémiáky záměrně nedávaj už ani do ingame storu, takže de fakto je každej novej premiák “omezená nabídka” několikrát za rok… takže změna systému celkově prodejů premiáku, ale dneska jich už jezdí takový počty, že nejde snad ani pochybovat o zisku WG… každá hra je cca 1/2 premiáků

  • taky podle toho public vypadá. Třeba e25 – jeden čas OP tank. Co ho dali do obchodu, tak je pro mě, bez xwm, nepředvídatelný tank. Buď totální shit nebo OP. Skoro nic mezi tím. A pokud si nováček koupí prémiák, tak je skoro vždy v bitvě zbytečný, HB

   • Taky tomu hodně pomohlo, že tanky buffovali. Nezůstal snad žádnej beze změny.

 6. Zase další klony ach jo. Ok ať si WG dá do hry hromadu prémiáku no dobře… Ale přidávání klonů ..

Comments are closed.