Supertest: Další nová mapa

28

Na supertestu se před pár dny objevila opět nová mapa, prozatím nemá jak pracovní tak oficiální název. Ale můžeme si všimnout, že tato mapa vypadá alespoň jinak, a podle mě i lépe, něž ty nové s lodičkami. Mapa je ve fázi modelování a testování. Můžeme jen doufat, aby byla na ostrém serveru.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekGottwy CZ: Replay SU-122-44
Další článekAMX M4 1949 už brzy?
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

28 KOMENTÁŘŮ

  • Nejsem si jistý,ale v kalendáři událostí je od příštího pondělí akce k výročí 100 let tanků a u ní je uvedeno ,že (cituji):Tanky s námi jsou již plných 100 let! Připomeňte si tento milník a užijte si každý týden skvělých odměn za plnění nových speciálních misí!
   Těžko říct zda-li to budou nové inviduální mise…

   • ne, to budou mise ke speciálu, jen na víkend nebo tak, stejně jako na každý takový „speciální“ víkend

 1. No a nebo možná radši at zůstane jen na prkně. Připomíná mi to mapu,na xboxu se jmenuje swamp (na pc asi bazina nebo podobný je i erlenberg. Dost často se stává že oba týmy kempi na své straně břehu a dal se nehnou a tady ty možnosti vidim taky. Na ty mapy tam maji samý trotly,bud doprostřed prdnou hrad a nebo to rozpuli řekou a lidi jsou z toho v prdeli.

 2. Podle mě jsou základny nesmyslně u sebe. Tu pravou bych posunul víc do rohu a asi by to bylo ok. Takhle to vypadá, že se rozjedou yolo lighti, vykapou a pak to bude kdo z koho… jo počkat… to už se děje na Malinovce

 3. Kdyby raději vrátily Severozápad, Skrytou vesnici a Perlovou řeku a klidně i Přístav . Netvrdím, že to byly kdovíjak super mapy , ale byly jiné .

  • To jo, ty byly opravdu jiné… Byly to ještě debilnější koridorovky, než ty nejdebilnější, který tam jsou teď. Ještě, že už jsou pryč! Ještě by mohli vyhodit Lakeville a podobný shity a bylo by celkem fajn…

  • No skrytou vesnici (ikdyz se tusim jmenovala jinak, ne? Sacred valley, nebo jak) bych jeste zkousl, ale perlovou reku a severozapad??? Ses zblaznil? Osobne mam stesti, ze ty mapy mazli brzy po mem zacatku s tanky!

 4. Opět nesmysl z dílny vyhulenců od WG. Zase ty jejich nesmyslné koridory oni se snad nepoučí nikdy. O normální mapu nezavadíš, jen tyhle co vymýšlí snad někdo se záporným IQ jinak si to nedovedu vysvětlit.

  • Ano, lidi hrající medka budou mít s touhle mapou problémy. Lidi hrající LT a mobilní TD budou mít mapu rádi.

   • A jaky je rozdil mezi mobilnim a nemobilnim TD? Jakoze to nemobilni se dostane do kere vedle cervene lajny pozdeji?

 5. Zelená báze nikde neschová artyny, leda by trčely v bázi a potom budou mít omezené úhly pro střelbu.

 6. Hackere prosím, navrhni nějakou mapu a pošli ji sem. Mě by hrozně zajímalo jak by vypadala taková mapa od někoho s tak kladným IQ, jako máš ty. Když už si ji tak odborně zhodnotil, tak už máš jistě nějakou představu… 🙂

 7. Kazdy tyzden nejaka nova mapa na superteste , a ja furt hram do okola 3 tie iste. Smutne

 8. Mně ty mapy připadají hodně příšerné, Ale hlavně kvůli vzhledu..

  Mně fakt hodně vadí fakt hodně malý počet zeleně.. (Drtivě málo stromů, keřů..) Jako totálně se to vymyká realitě.. Ale totálně.. !!!

 9. taková netradiční, jestlipak se půjde dostat do prostoru mezi zakladnama

Comments are closed.