Supertest 9.20: Změny na mapě Erlenberg

24

Dnes se na supertestu objevily dvě varianty změn na mapě Erlenberg. Pojďme se tedy podívat co nám možná přijde do hry.

Verze 1

kbnmzhat6fa

 1. Významně zvětšená centrální městská oblast. Doufejme, že to umožní těžkým tankům se na této mapě krýt. I když, dle mého názoru, projiždět středem je skoro vždy sebevražda. Mohou na vás střílet ze všech stran. Nicméně uvidíme, jak to bude vypadat.
 2. Úpravy zadních oblastí byly provedeny, aby se obránci měli lepší možnost bránit. Co si budem nalhávat, kempení byla silná stranka mapy. Kdo přejel řeku, prohrál.
Verze 2
sbztrc2pwke
 1. Základny byly přesunuty a budou taky posunuty v režimu útok/obrana.
 2. Spawn oblasti byly rozmístěny po obou stranách řeky. To umožní lepší rozmístění každého týmu na začátku každé bitvy, čímž se zkrátí doba strávená přesunem na pozice.
 3. Aby se zmenšila “kruhová hra” na mapě, zvýšil se počet vhodných míst pro obranu a útok na každé straně.

Vlastně by bylo fajn, vidět kombinaci obou alternativ, zatímco první se zdá být ideálním řešením, mohlo by se ještě zlepšit bodem jedna a dvě z druhé verze. Co si o tom myslíte vy? Jedna? Dvě? Nebo obě?

Supertest 9.20: Změny na mapě Erlenberg
Ohodnoťte tento článek!
4.93 (98.57%) 14 hlas/ů

24 KOMENTÁŘŮ

 1. Derpemberg lebo na zaciatku bitky vzdy si vsimas ze niekto sa utopil….

 2. proc jim vadi kempeni ? vetsima map je udelana tak, ze kdo se odvazi vyjet s pomalym tankem tak ho rozsekaj, nebo druha moznost je mapy kde vas rozstrili pri prejezdu nez nekam dojedete. tak co cekate od tech hracu ??

  • Presne tak. Ja som minule vypol chat. Uz ma nebavi citat tie hluposti od nedockavych spoluhracov. Oni by v priebehu minuty chceli rozbit enemy team. Niektore mapy hraju na “nervy”. Kto vydrzi, vacsinou vyhraje.

   • Myslíš, kdo vydrží nevystrčit nos tu první minutu “boje”, protože dohráno je v dalších dvou, kdy někdo ten nos vystrčí 😀 Konec většinou 5:15 / 15:5, klasika. Na to už by se dalo pomalu sázet.

 3. mám rád tuhle mapu … fakt nechápu o co jde … ,musí to bejt různý mapy … představa že vše bude paříž, ensk, opatsví … fakt mě ty death matche na tři minuty serou …

 4. V režimu útok se na téhle mapě dobře ukazuje, jak MM staví týmy, páč nesmyslnou taktiku hlupců tahle mapa dost vytrestá, ale i tak jsou hráči schopný ji neustále opakovat. Tak uvidíme, co přinese tahle změna, jestli je donutí se zamyslet, nebo se jim to radši přizpůsobí.

  • Taky jsem ji měl rád. Nechápu proč ji stáhli. Pro začátečníky lehká na naučení a zábavnější než ten podělanej Shittengard.

 5. Po roku sa možno konečne dočkáme prepracovania jednej mapy. 3x sláva pre WG !!! -_-

 6. já bych nechal původní mám ju rád a přidal navíc nějakou překopanou verzi když může být ohnivý výběžek winterberg atd. tak proc ne takhle

 7. a ještě by mohli udělat retro měsíc v rámci výročí WG kdy by se točily i již zrušené mapy.

  • No to by teda mohly, jako tohle je úplně super nápad, severogorsk bych si dal hned 🙂 ale oni jsou jebnutí to tam ty redardy nenapadne.

    • Jo,jo. Nechápu, proč ty tři mapy odstranili. Byli zábavné a zahráli jsi na nich všechny typy strojů. Taky bych je chtěl zpět.

     A Erlenberg ať nechají bejt. Celý WG vývoj je banda noobů!!!

  • Blázníš, to by si srali do hnízda, by si na to hráči zvykli, že WoT může být i zábava a pak by to chtěli nastálo 😀

  • Za me to rozhodne neni dobra mapa. kdo vic kempi vyhraje a hlavne je to 15 minut nudy.

   • Rozhodně zábavnější než El Halluf, nebo Pouštní řeka. To jsou nudné a jen kempící mapy. Zejména Pouštní řeka v útoku za 10 minut je šíleně málo pro útočící stranu. Naštěstí dá se to vyhrát, protože často krát nejméně polovina bránícího týmu má útočné ambice a pochcípají dříve, než útočníci vůbec začnou útočit. LOL

 8. Nemyslím že zrovna tato mapa potřebuje poopravit /popravit ála WG jen díky tomu že zero IQ dementi ani tuto jednoduchou mapu neumí hrát.

Comments are closed.