Spouštíme nový herní magazín Excalibur.cz!

75

Dnešním dnem začíná nová kapitola na poli herních magazínů. Jsme nesmírně nadšení a hrdí, že se nám podařilo semknout komunitu hráčů online her a spustit nový herní magazín Excalibur.cz. Najdete zde veškeré novinky psané vámi – hráči, zapálenými do online her, nadšenými podělit se s vámi o nové informace, videa, tipy, recenze a mnoho dalšího. Excalibur.cz tak bude herní magazín od hráčů pro hráče!

Vzhledem k tomu, že se herní magazín Excalibur.cz vyvinul z komunitní stránky WoT.cz, hlavním záměrem stále bude tanková hra World of Tanks. Každopádně chceme záběr komunity ještě více rozšířit a proto zde naleznete informace z herních titulů jako je League of Legends, Dota 2, Overwatch, World of Warcraft, Heroes of the Storm a do budoucna se můžete těšit například na Destiny, Armored Warfare, World of Warships, Call of Duty, či Counter Strike: Global Offensive.

Pokud vás však zajímá jen jedna konkrétní hra, jako například World of Tanks a nezajímají vás ostatní hry, stačí si dát do záložek ve vašem prohlížeči adresu konkrétní sekce (www.excalibur.cz/world-of-tanks/) a uvidíte tak jen ty informace, které vás zajímají.

Naším záměrem je komunitu hráčů online her dostat na jedno místo, kde naleznou všechny informace a novinky, podporovat ji a nadále rozšiřovat. I proto věříme, že bude herní magazín Excalibur.cz místo, na které se budete rádi vracet.

Ohodnoťte tento článek!

75 KOMENTÁŘŮ

  • Bohužel teď tištěný časopis v plánu nemáme. O to víc se ale budeme soustředit na náš online magazín.

 1. Design je pěknej no. Jen doufám, že tu bude WoT na prvním místě furt, tak jak říkáte…

  • Jsme rádi, že se design líbí. A nebojte, WoT bude i nadále na prvním místě tak, jak jsme to říkali.

  • Děkujeme za podporu! I my doufáme, že komunita WoT.cz se přesune i sem. Design je nový, ale obsah zůstává. Stejně jako náš cíl přinášet aktuální informace o WoT. Redakce se nám navíc rozrostla o nové členy/hráče a tak bude i více obsahu.

 2. Tak jak koukám, že už to běží… Vypadá to pěkně… Lolko hraju taky, takže super 🙂

 3. Jestli wot.cz nebo tohle je mi jedno. Hlavně když tu budou informace o wotku

  • O to se bát nemusíš. Jak jsme psali výše, design je sice nový, ale obsah zůstává. Stejně jako náš cíl přinášet aktuální informace o WoT.

 4. Stare wot.cz je tedy definitivní riperino. Škoda.

  Zdejší vzhled alespoň na mobilu dost tragickém. Tak uvidíme, jak dlouho tyhle stránky vydrží, za mě rozhodne zklamání. Naštěstí existují i další stránky o wot. Zbytek mě nezajímá.

  • Vzhled na mobilu je udělaný tak, aby návštevníci rychle našli nejnovější články a zároveň bylo jejich čtení na malém zařízení pohodlné. Plnohodnotný zážitek z návštěvy Excaliburu pak ale vždy bude na desktopové verzi. Proč ti to přijde jako zklamání? Design je sice nový, ale obsah z WoT.cz zůstává. Ba naopak. Redakce se nám hodně rozrostla a tak zde bude i více obsahu, než předtím.

 5. tak už na WoT.cz jsem psal že se uvidí a zatím to vypadá dobře 🙂 přeji mnoho štěstí a elánu do další práce

 6. Carrambovo WOT jsem četl protože:
  – tam měl dobře komentované replaye a uměl vybrat zajímavé kousky, takže se člověk pobavil
  – informace o tom co se stalo nebo stane ve wot měl první resp. včas a opatřené nikoli strohým výčtem faktů, ale i názorem a vysvětlením a také následující diskuzí pod článkem, do které se neváhal zapojit a případně ji nedemokraticky pročistit, pokud se zanesla plevelem či neslušnostmi (to tam poslední dobou chybělo nejvíc)
  – chodili tam diskutovat lidi (kdysi), kterých mělo smysl se na něco zeptat a člověk získal brzy relevantní názor či odpověď (už neplatilo)
  – byly tam včas kvalitní videorecenze tanků (občas, Quickybaby je ted lepší)
  – občas nějaká ta soutěž pro srandu
  A vše se to prolínalo a bylo to efektivně slepeno dohromady, zkrátka byl za tím cítit člověk, spojovací článek, který tu skupinu čtenářů svým zájmem a všemi titěrnými drobnostmi, které nemusel dělat, ale dělal, uměl držet pohromadě.
  Jsem tedy zvědav, co bude zde. Jestli to bude povrchní, tak se to nechytne.

  • Kdyby jsi dostal ban jen za to ze te shrnul ze stolu s ostatními tak by jsi tu Carambovi do zadnice nelezl. Jeho jak ty pises nedemokraticke čištění bylo jen obranou jeho MEGAega které potřeboval stále zvětšovat a kochat se jim. V tomto ohledu to byl jen sráč. … nic jiného.

   • Nehodnotil jsem Carrambovo názory ani osobnost, ale to jak ten web vedl. Tudíž mu nelezu do zadnice, jen jsem se pokusil naznačit, co já čekám od webu tady. Taky jsem na původním wot narazil a nějaké příspěvky (tuším dva) mi byly taky smazány, ban jsem nedostal. Nevadí mi to, že to smazal, pořád lepší, než ty hnusy, co tam v diskuzích byly teď, diskuze už tam neměla žádný smysl. Neumím si představit, že bys napsal něco takového co píšeš teď kvůli nějaké banalitě, asi ti leze na nervy kvůli něčemu hlubšímu (alespoň doufám, protože pro takové tvrzení by měl mít člověk opravdu důvod) a do toho mně netahej, já Carrambu neznám a znát nebudu, ty využíváš můj příspěvěk ke kvalitě webu k řešení své osobní frustrace k nějaké osobě.

    • Psal jsi jak se dokázal zapojit di diskuse a procistit ji od plevele. Proto jsi odemne dostal odezvu, jakou jsem mel ja zkušenost když od jak ty píšeš cistil od plevele. Toť celé.

 7. Na designu neni co hodnotit, protože tu žádnej neni.
  Akorát se mi nelíbí ten přehled novinek – malej obrázek, je to dost nepřehledný když je tu 5×2 a další stránka. Starej styl zobrazení byl lepší. Teď jsi tu přijdu na Games.cz a tam už raději nechodim :/
  A možná by neuškodilo s tour reklamou na MF trochu brzdit, je toho tady až až….
  No uvidíme, co dál.

  • Děkujeme za zpětnou vazbu. Samozřejmě spuštěním magazínu to teprve vše začíná a budeme dále pracovat na tom, aby byl co nejhezčí a co nejvíce uživatelsky přívětivý. Tvoje návrhy rozhodně vezmeme v potaz a vyzkoušíme i jiná zobrazení přehledu novinek.

    • Jsme moc rádi, že se vám změna líbí. 🙂 Každá herní sekce má teď svou vlastní tapetu v pozadí, takže vždy poznáte, o jaké konkrétní hře čtete. 🙂

 8. Gratuluju ke spuštění a přeju Kirukatovi a celé redakci hodně štěstí. Pravda, ambice byly původně vyšší, ale z toho se nestřílí. Stejně jako to bylo na WoT.cz, je i tady důležitý obsah. A já všem doporučuju, aby dali Excaliburu šanci.

  WoT.cz je mrtvé, ať žije Excalibur!

  • Dělal jsi to líp. Tohle už nemá tu úroveň a je to hodně vidět. Já pro to brečet nebudu, ale udělal jsi dobrej projekt, kterého ses vzdal ve správný čas.

 9. WoT.cz design se mi líbil o mnoho více. Ale život je změna a bohužel si na to budu muset zvyknout :/

  • Chápeme, že se někomu mohl starý design líbit více. Věříme ale, že si na nový všichni rychle zvyknou a bude se jim líbit. 🙂

 10. Za mě musím říct, že jsem docela spokojen. Optimalizace pro mobily mi přijde snad i lepší než na WoT.cz a design je celkem příjemně jednoduchý a přehledný. Jen to logo webu v komentářích mi těžce připomíná Internet Explorer 😀 😀

  • Za asociaci ikonky webu k Internetu Explorer se omlouváme, tak to rozhodně zamýšlené nebylo. 🙂 Každopádně děkujeme za vřelá slova podpory, jsme rádi, že se ti nový web líbí. 🙂

  • To nás mrzí. Co konkrétně máš problémy najít, nebo co ti přijde zmatené? Rádi pomůžeme. 🙂

 11. O tomto projektu vím už dlouho, nicméně jeho spuštění mě překvapilo. Jestli mile či zle ukáže čas, každopádně držím palce aby s tímto webem ,,Artuš“ naložil co nejlépe.

  • Proč tě spuštění projektu překvapilo? Každopádně si jsme jisti, že tě jeho spuštění překvapí mile. Děkujeme za podporu. 🙂

 12. Zdravim a prajem co najviac uspechov tejto novej komunite !!! !!! !!! a zaroven sa pytam,ci nemate kontakt na ceskeho ci slovenskeho zastupcu WoT ktory su prepojeny priamo s centralou WoT.Dovodom mojej prosby je ,, Odblokovanie Uctu na Wot,ktory ostal zablokovany vydanim aktualnej aktualizacie “ .Voped dakujem za pomoc a este raz ,, VELA VELA VELA POZITIVNEHO USPECHU “ !!! !!! !!!

 13. Ty první dva príspěvky ve formě obrázku jsou pěkně na hovno!

   • Ty dva první příspěvky, které jsou ve formě obrázku. Takhle to být nemá, je to hodně rušivé a obrázek nemá být nositelem informace.

    • Už je nám jasné, co myslíš. Chápu, že obrázek samotný, jako takový, nemá stejnou vypovídající hodnotu, jako alespoň perex samotného článku. Zkusíme to upravit. Každopádně díky za zpětnou vazbu, moc si jí ceníme.

    • Tak jsme uznali, že máš pravdu. My jsme se na herní kategorie dívali z pohledu vizuální stránky, jak to vypadá, když se na to díváš. Ale opominuli jsme fakt, zkusit se na ně podívat ze strany návětšvníká, který sem chodí pravidělně a chce si přečíst zajímavé články a zajímá ho především obsah, než forma. Proto jsme to upravili a ty dva hlavní články, které byly formou obrázku odstranili. Moc děkujeme za zpětnou vazbu.

     • Jsem rád, že ste to upravili. Takhle mi to přijde přehlednější. Díky!

 14. taky držím palce… a těším se na nové články o World of Warships a Armored warfare.

  • Nové články pro tyto dvě hry vás čekají co nevidět. Je se určitě na co těšit! 🙂

 15. Tak kupodivu to nevypadá tak zle, takže hůl (zatím) nelámu.

  Jen doufám, že to primární zaměření na WoT nejsou jen prázdné řeči a opravdu se toho budete držet. Aby to za rok nakonec nedopadlo úplně jinak. Pokud slovo dodržíte budu jedině rád a v takovém případě vám popřeji mnoho zdaru a hodně štěstí.

  • Opravdu jsme se snažili, aby web vypadal co nejlépe a vyhovoval i zarytým fanouškům bývalého webu WoT.cz. Každopádně děkujeme za vřelá slova. 🙂

 16. Jsem mile překvapen. Na první pohled jsem se trochu polekal ale např. komentáře jsou tu velmi pěkně udělané. Přeji hodně štěstí do budoucna a hlavně super komunity kterou si pamatuju ještě ze ZAČÁTKŮ wot.cz.

  • Jsme moc rádi, že se ti nový web líbí a děkujeme za přání. I my doufáme v co nejlepší a největší komunitu hráčů.

 17. jen takový postřeh : nemohl by být počet komentářů zobrazen hned pod obrázkem článku a ne až po jeho otevření ? Je to maličkost ale potěšila by.

  • Zeptáme se ještě ostatních, jestli by to také ocenili a pokud ano, tak to přidáme. Rádi vyhovíme naší komunitě. 🙂

  • Cokoliv, co se bude přibližovat wot.cz je správně, proboha! Lidi chodili tam, protože TAM to bylo správně.

 18. Doufám, že budou příspěvky opět aspoň jednou denně. Snad Vám to vydrží.

  • Příspěvky alespoň jednou denně rozhodně budou. Redakční tým se nám velmi rozrostl, takže aktualit bude více, než dost.

 19. Tak poooomaaaalyyyyy web aby clovek pohledal. Optimalizace by se šikla 🙂

  • Testovali jsme náš web třemi různými analyzéry rychlosti webových stránek a ani jeden nás neupozornil na to, že by se nějaká komponenta webu načítala pomaleji, než by měla. Co konkrétně se ti načítá pomalu? Nemohlo to být jenom pomalejším připojením na straně poskytovatele tvého internetu?

 20. Tak neostava ine ako Vam popriat do noveho zaciatku vsetko dobre a pockat ako sa bude darit 🙂

 21. Nevypadá to vůbec zle.
  Míň ze supertestů a víc zajímavostí a novinek. A nepřehánět to s replayema

  • Děkujeme za chválu. Tvé poznámky budeme mít na paměti. Ať se ti u nás líbí. 🙂

 22. Zdravím redakci, nemá cenu se vracet říkat co bylo lepší a co ne, píšete novou kapitolu tak se zkusím vyjádřit přímo k tomuto webu. Ano hodně bude záležet na obsahu a také na počtu článků za den, ale dovolte mi zhodnotit spíše vizuální část.
  Mám problém s přehledností a orientací, jelikož mi nevyhovuje toto rozdělení článků na 3 sloupce kde jeden zabírá většinou reklamu. Hodně by pomohlo k orientaci dávát články pod sebe do 2/3 a potom ve článku to více smrsknout do sebe, příjde mi to strašně roztahany … osobně preferuji styl zing.cz nebo games.cz tyto beru jako velice přehledné když na ně přijdu a hned vidím co je nového a jaké články přibyli …

Comments are closed.