Pondělí 9:00: Vojenská přehlídka na Rudém náměstí živě na WoT.cz

44

V pondělí 9. května, stejně jako každý rok od roku 1965, se bude v Moskvě na Rudém náměstí konat velkolepá vojenská přehlídka je Dni vítězství. Letos je znovu kromobyčejně sledovaná, nejen kvůli napětí na Ukrajině, ale zejména kvůli tomu, že na ní ruská armáda hodlá teprve podruhé spolu předvést všechno novou obrněnou techniku programu Armata, těžké obrněné transportéry T-15, tanky T-14, obrněné kolové transportéry Bumerang, bojová vozidla pěchoty Kurganěc-25 a spoustu dalšího. Přehlídka bude mít také svou leteckou část. Celou přehlídku bude možné živě sledovat na WoT.cz v pondělí od 9.00 našeho času!

Zatím zde máte záznam z loňské přehlídky:

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekWG video: Bitva o Olomouc [české titulky]
Další článek8. 5. 2016
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

44 KOMENTÁŘŮ

    • Car bomba je z dob SSSR a nemá vůbec nic společného se současnou sílou Ruska … navíc jaderné arzenály jsou vyrovnané …

   • Nevěř slepě jen komentářům vysílaným v „českých“ televizích. Občas si přešti něco třeba na BBC, CNN atd. Rusko dnes není slabé, právě naopak a potvrzují to, nejen hysterické komentáře z gen. štábu NATO, ale i věcné z PENTAGONU. A ještě lépe, zajeď se podívat přímo tam.

  • z kontextu mam pocit ze konflikt rusko vs. amerika vnimas ako pocitacovu hru…ale tie tanky nie su pew pew hracky na zabavku…takze by som si premyslel stanoviska typu rusko je top and stuff…moj pohlad

  • ja som Červenú armádu v ČSSR zažil.Vedel by som o tom rozprávať.O veľmociach netreba mať ilúzie.

  • Ziadny iný tank sa nikdy nepokazil ?? 🙂 Niekedy mi tu ľudia prídu ešte horší ako bulvár…

   • ..aký bulvár??? Videl som to video a hodí sa k danej téme. Nejde o to, že sa iné tanky nekazia..kazia samozrejme..ale celé je to okolo T-14 ušité horúcou ihlou, majú len pár kusov, ale silou mocou to chcú mať na námestí..a tak to aj dopadlo.

  • aha a technické závady na F-35 Lockheed, se kterým USA pořád machruje, jsou špinavé komunistické sabotáže, jinak prvotřídní americké techniky ….

 1. Vždyť je to starý. To není z 2015. Tak proč to sem cpete?

  • Zatím zde máte záznam z LOŇSKÉ přehlídky:
   Měl by ses konečně naučit číst

 2. jo diik,kouknu na to,jo carrambo a nemaaaž možnost aj Fr.přehlídku až bude při paaadu té Bastily?

Comments are closed.