Série fotek ze sídla WG v Minsku

13

Už několikrát jsme vám tu ukazovali fotky nového sídla společnosti Wargaming, které si nechala vybudovat na Kypru. Dnes vám ukážeme dalších několik fotek, ovšem nebude to z Kypru, ale přímo z Minsku. I v Bělorusku totiž zůstaly kanceláře Minsku a jak se asi dá očekávat, všichni hlavní pohlaváři, resp. všichni, kdo mají do vývoje World of Tanks co mluvit, sedí právě tam. Zajímavostí je, že carramba tam před dvěma lety byl a říkal, že v žádném hlavním městě nebylo tak čisto, jak v Minsku.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekSoudruh_Tonda: Replay TVP T50
Další článekKomiks: Křehká taktika
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

13 KOMENTÁŘŮ

  1. Každá firma má nějaký sídlo. A v Minsku bude „čisto“ ve více smyslech toho slova…

  2. Proč by v Minsku nebyl očisto, když tam mají houfy ženských s březovými košťaty (my starší věkem si ještě pamatujeme realitu SSSR let 80-tých). Ovšem v okrajových čtvrtích a na vesnicích byl jeden velký brajgl.

  3. V Minsku je opravdu čisto, jezdím tam pravidelně. Takže se tomu ani nedivím. Vesnice to je ale středověk a konec světa.

  4. Dotaz: proč se nepřekládá od Rity víc obsahu, místo třeba tohohle nic neříkajícího? Rita ještě neni úplně vyschlá rašple a na webu toho má znatelě víc než těch pár útržků co se sem dostane.

  5. Krása … tak honem … honem – koukejte jim ihned opět přispět – CHUDÁKŮM, však si to plně, právem a svou neochvějnou poctivostí jistě ZASLOUŽÍ (vyžírkové…) !!!

  6. Miesto toho aby investovali do hry si stavajú kancelárie kretény!!!!

    • A nemají pro vás tu hru dělat odněkud z pole? Vy jste opravdu jak blbý a zavistivy az to hezky neni. Proc by si nepostavili kancelare na které si vydělali? Obcas zkuste vypnout počítače a jdete ven,hra vam uplne vymydlila mozek. Pisete tu o vyzirkach a většina z vas si jeste nevydelala ani na slanou vodu,vse by jste chteli zadarmo a v nejlepší kvalitě. Budte rádi ze mate co hrát,muzete hrat zadarmo a jestli do toho cpete prachy tak jste idioti kdyz ta hra stoji tak za hovno.

Comments are closed.