Jak se dostat k “dluhopisům”?

26

Jedna z nejčastějších otázek o WoT, na které jsme v poslední době narazili, je, jak půjde ve hře získat novou měnu „dluhopisy”, kromě toho, že bude muset hrát tier 10 bitvy. Kayi4ek, WoT PC Product Specialist vydal prohlášení:

bond

„Aby to bylo jasnější. Nový režim Hodnocené bitvy není jen způsob, jak získat v budoucnosti dluhopisy. Chceme zpřístupnit dluhopisy všem. Rozhodli jsme se spustit tuto novou měnu ve hře s hodnocenými bitvami na podporu tohoto režimu. V budoucnu bude mít příležitost dostat se k dluhopisům v náhodných bojích prostřednictvím misí nebo speciálních her.“

ntc7wycf9zc

Také byl vznesen dotaz, jestli se “Dluhopisy” objeví v obchodě nebo ve hře za goldy. To bylo zatím sice popřeno, nicméně to samozřejmě do budoucna nemůžeme vyloučit.

Jak se dostat k “dluhopisům”?
Ohodnoťte tento článek!
3.8 (76%) 25 hlas/ů

26 KOMENTÁŘŮ

 1. To by jste se meli zeptat Babise ne? Ten je specialista na dluhopisy.

  Ale ted vazne, ty dluhopisy jsou naprosta kravina a cil celeho je jasny. Zase z lidi tahat penize az budou na prodej v shopu.

  A Kayicek – me celkem prekvapuje ze taky neco vi. Me stacil ten stream s Martym, kde bud nevedel a nebo mu to z minsku nerekli 🙂 To Iva si alespon na stream wows pozvala Tuccyho a bylo videt ten rozdil, spousta informaci, jasny sdeleni.

  • To by mě zajímalo, kde proběhl ten stream z WoWs? Dá se to někde ještě zkouknout? Díky.

  • Kayinek je kre*én co dokáže jen urážet slušné lidi, člověk, jehož jedinná praxe před nástupem do WG byla příprava hamburgerů v MCdonalds (jeho vlastní slova) podobnou pozici nemůže zvládnout. Jeho angažováním WG pouze dokazuje zoufalství své HR politiky, steně tak že s komunitou nekomunikují proškolení informovaní mluvčí, ale prakticky každý ocas kterému se zamane viz nedávné aféry (Makarovovi Autisti atd atd…). Ušetřili by si spoustu problémů kdyby tyhle rádoby specialisty odstřihli pod hrozbou sankce od komunikace s veřejností a mluvit nechali pro každou zemi jednoho proškoleného a informovaného člověka, nebo centrálně jednoho mluvčího, na kterého by se mohli kontributoři obracet s otázkami udělali by líp

   • Citrusi
    – nevím jak jsi dlouho u wg jako hráč, já od konce 2011. Co se české komunity a českého komunitního týmu týká, tak je to pořád stejné.
    Ze začátku se neodbornost a určité přešlapy tolerovaly v rámci nějaké “doby hájemství” – jednoduše prostě dalo se to tolerovat protože hra byla chvíli v open režimu a vše bylo nové a tak se i pravidla, forma a jiné teprve tvořilo..

    Potom přišla doba kdy nastoupila jako komuniťák Michaela (herní nick Liana Silverwind, nebo tak nějak). Ta byla velmi dobrá kamarádka hráče a později moderátora Idaho. Na post moderátora se přes protesty podařilo protlačit Idaho pravě komuniťačce Michaele a to proto, že tehdy měl Idaho min3 warning pointy na foru – nevím jak teď ale dřív se na post moderátora mohl dostat člověk jen s 0 warning bodů. Jeho silná zaujatost a řekl bych až politizující a provokující styl jednání silně rozděloval komunitu fora. Pokrytec který když byl moderátor, zesměšňoval jiné názory, protože nebyly v souladu s wg proklamacemi. Asi podle pravidla – koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Nevím jak dnes, ale dříve moderátoři brali měsíční plat, řekl mi to jeden bývalý moderátor cz fora a jeden z Ang fora mi to potvrdil. Ten český bral ca.6+ / měsíc , angl nevím.

    Následně doslova otřásla WG a českou sekcí aféra kominuťaka Michaely vs SilentStalker, který za ni tvořil většinu soutěží pro komunitu, protože ona neměla znalosti ani z historie (tehdy hra opravdu akcentovala historické reálie) ani z vojenské techniky. Tvořil za ni i další věci a ona mu za to na oplátku poskytovala interní informace z vnitřního dění WG, tehdy se člověk její funkce dozvěděl daleko víc než dnes. Po prasknutí aféry se toto upravilo a už není k dispozici tolik info pro komuniťáky. Michaela byla odejita a silent z toho vytěžil a najal si ho jako “hlavního komuniťáka” ArmoredWarfare.
    Po této příhodě se děly další věci ale jen ve zkratce (ne jen cz sekce):
    -pády serverů a lež markuse schila o původech problému mimo stranu WG serverů
    – odchod pár vývojářů ke konkurenci
    – cílená kampaň WG jak očernit WarThunder, jak zesměšnit, pošpiňit konkurenci, kdy unikly prezentace v PP
    – opětovné lži o serverech (wg chybu neuzná, je to dáno EULA – museli by hradit škody, a protože je hodnocení na wg nikdy nepřiznají chybu u nich ale budou se vymlouvat na olympijské přenosy, hackerské útoky na páteřní sitě apod. )

    Pokud se podívám na vývoj cz sekce a komunitního týmu, tak se s utužujícím časem tzv. oddělilo zrno od plev a slušní odešli, byli odejiti a zůstala jen svoloč. Nová pravidla WOT fora globálně jsou totalitní , šlo to postupně, nejdříve zmizely dislajky a potom se zakázala i negativní zpetná vazba (to jaká je realita není důležité, pravidla jsou platná a jasná a můžou a budou v případě potřeby vymáhána).
    Kdo by zůstal v takovém hnoji ? odpověz si sám.
    Přeji Ti hezký den

    • Placený PR zaměstnanec? Upřímně nestojím o amatéry, jejichž soft skills se rovnají znalosti otázky jestli chceš velkou nebo malou Colu. Napsané je to pěkně, ale řešením není hledat někoho “z lidu” ale najít člověka “rozuměj mluvčího” který dokáže komunikovat s veřejností profesionálně a který dokáže přetlumočit názor společnosti komunitě a ne hráče, který sice možná ví, kam zajet s lightem na Prochorovce, ale o komunikaci ví absolutní prd. S komunitou by měl komunikovat proškolený mluvčí, ostatní komunikační kanály by měly být uzavřeny. To by byl výrazný krok k profesionalitě. Dokud se toto nestane, nemá cenu brát výkřiky idiota Kayeka a jemu podobných vážně.

     • Ano souhlasím, měl by na takovém místě být někdo přirozeně inteligentní a ne někdo stylu kajicka.
      Ale problém je to, že v systému jakým funguje wot po 6 let není možné sbírat plně relevantní zpětnou vazbu. Jak samo wg potvrdilo v nějakém QandA, tak forum navštěvuje minimum hráčské komunity, špička ledovce.
      Bylo by třeba zřídit kompletně nové oddělení a vypracovat postupy (nebo je okopírovat od konkurence) a dostat se k názoru alespoň 20 ti procent komunity.
      Wot se nikdy nezlepší, bude to jen horší, při nejlepší vůli stejně špatné jako doposavaď.

      Pamatuji si jak jsem živě sledoval stream strymera , takový dědula, který dostal perma ban za aimbot z aslaina, nebo z čeho a kajicek mu nebyl schopen pořádně a jednoznačně vysvětlit, kde se dopustil chyby a jen opakoval otřepané fráze o poskytnutí výhody modem oproti ostatním hráčům.
      Takový ukoješita na foru používal to samé dlouho a nedostal ani varování a veřejně se k tomu přiznal … používal to jako kompenzaci za špatně fungující aimlock ve hře – zneužíval bug ve hře a mod mu poskytoval výhodu oproti jiným.
      Nelíbí se mi licoměrnost, se kterou se člověk potýká u wg.

   • Kayinek je taky isty ako ostatny tam proste kreten! do si povedal dobre,tiez ho nemam rad

 2. zaujimavy ale niekto nevie niaku stranku kde ti ukazuje na tanky kolko avg treba na 3 marky ?

 3. To me sere ze se asi budou moct koupit, protoze ted si to kazdej bude moct koupit bez toho, aniz by do toho musel dat nejake usili..vim ze to neni jiste, ale zname WG, chteji vydelat na cemkoliv.

 4. a ja si to klidne koupim, hodnocene hrat nebudu, novy premiaky nekupuju, tak proc si neudelat radost a nevylepsit si nejakou tu sestku, sedmicku … uz aby to bylo v shopo

 5. Pomalu začínám být rád, že jsem už dlouho nekoupil prémiový účet/tank a hraju už jen tak pro zábavu maximálně tak 3 bitvy týdně.

  Těch investic už by v té hře teď bylo nechutně moc.

 6. Chci se jen zeptat, tak mě hned neukamenujte.
  Wot jsem začala hrát jako rekrut přítele. Vyjela jsem mu tu americkou desinu za odměnu. A teď k jádru pudla : Co všechno musím splnit, abych i já mohla být pro někoho náborář? Odjet s mým náborářem milion zkušeností?
  Já se na to právě kdysi ptala Kayi4eka a ten nebyl schopný odpovědět a mlel něco úplně mimo 🙁
  Díky předem

  • Není to americká desina ,ale osma. 🙁
   A náborářem se můžeš stát v případě ,že pozveš do hry dlouho nehrajícího hráče ,který máš za přátele ve hře a nebo pozveš úplně nového hráče.
   Zbytek by ti mohl vysvětli tvůj náborář.

 7. kedy davate sem informacie o novom premium stretnom tanku ruskej vyroby menom STG ? vypada to na celkom op kusok

 8. 😀 a ždímáme lidi dál. Klidně ať to dělají, ale ne tímto způsobem. Pak ve hře člověk vidí hráče, co má odehráno 20 bitev, má T34 a tak naspídovanou osádku tanku za prachy, že nabíjí 9s. Ten, kdo má peníze si koupí vše, nejlepší tanky na svém týru (Defender,…), k tomu osádku na max a ted i bude bonusové vybavení, no nádhera. Za pár let se člověk bude cítit jako kdyby hrál s V proti desítkám, když do té hry nebude měsíčně cpát několik tisíc.

 9. Myslím, že po 5-ti letech a 61 tis odehraných bitev nastal čas prodat účet za pár drobných a najít si něco jiného. Vždy jsem se bránil komentářům tohoto typu, ale WoTko je momentálně tak spí….á hra, že to už nedávám. Sorry za anonim, ale teď to jinak nejde.

Comments are closed.