Sandbox: T57 HT, FV215b(183), 113 HD

23

Máme pro vás screenshoty nové várky tanků ve vysokém rozlišení, je možné, že se objeví už v 9.16. Díky novému testserveru Sandbox tu máme „špionážní“ fotky tanků X. tieru. Jde o americký těžký tank T57 Heavy Tank, britský stíhač tanků FV215b (183) a čínský těžký tank 113.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekSandbox: Náhrada za Lorraine 40t
Další článekSandbox: Statistiky 9 tierů
Šéfredaktor bývalého webu WoT.cz a nyní magazínu Excalibur.cz. Jsem dlouholetý hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare.

23 KOMENTÁŘŮ

 1. Možná se mi to jen zdá ale připadají mi hezčí než ty co jsou teď.

 2. Výborně 😀 Zas nějakej exot to fotil mobilem (první tři) 😀 (y)

  • To už se řešilo na The Armored Patrol, fotí obrazovku mobilem/foťákem, protože už se stalo, že supertestera dohledali podle údajů v souboru leaknutého screenu a vyhodili ho. Takhle se dozvědí maximálně že značko foťáku/mobilu.

   • Potom nechápu proč to udělal takhle dementně,uděláš screen,pošleš do mobilu v něm, přetvoříš,čímž se zničí původní data a pošleš mobilem ,samozřejmě ne wifi sítí.

    • Protože oni vytahnou z pc, kdo dělal screen. To že si ho dáš do mobilu ti nepomůže, protože ty data o screenu jdou z počítače na server. Zkus přemýšlet než napíšeš takovou hovadinu

  • Tam se ještě klávesnice s klávesou printscreen ještě nedostali.

 3. na tom serveru uz de hrát ??? nebo to je jen pro ty supertestry nebo co ? ale prihlasenej uz tam sem

 4. Myslím že verejne to má biť až v lete takže kľud 🙂
  Takže áno zatial len supertest

 5. 183 má úplně překopanou věž. Pokud jí zachovaj ty hodnoty pancíře, tak teď bude muset cinkat mnohem víc než dřív. Celkově ten bonbon víc ocucali a udělali lepší tvar. Zas mě nalákaj hvězdu vytáhnout na random

 6. po Karavanovi a Centovi AX je du další tank co má ne-li stejnou, tak aspoň podobnou věž

 7. Čekal sem že 113 bude v HD jako jeden z posledních tanků. Na screenech vypadá dobře, už se těším 🙂

Comments are closed.