Ruská vojenská přehlídka ve 360°

24

Ruský zpravodajský kanál Russia Today, vysílající v angličtině, vytvořil z vojenské přehlídky na Rudém náměstí ke Dni vítězství několik krátkých videí, která byla natočena panoramatickými kamerami ve 360°. Můžete se tak ve videu volně rozhlížet a zejména pokud máte telefon, nebo dokonce telefon s nějakým systémem pro sledování 360° obsahu (např. Google Cardboard), tak si videa určitě užijete.

Upozorňujeme, že pokud se na to budete dívat v prohlížeči, otevřete to v Chrome nebo ve Firefoxu, Internet Explorer 360° videa neumí.

Průlet letounů Su-27

Průjezd samohybné houfnice MSTA-S

Průjezd samohybné houfnice Koalitsya-SV

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekWoWs: 9. 5. 2016
Další článekDruhá iterace testu 9.15: Buff Type 4 a Type 5
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

24 KOMENTÁŘŮ

 1. Velmi zajímavé. Ten jeden tankista na MSTA-S držel kameru na selfie tyči, ale nevím jak to bylo na tom spodním uchycené. Není to tam vidět.

   • Podívej se pořádně na toho druhýho člověka. V rukou drží tyč kterou vymazali aby nebyla vidět. A s dronem nesmíš létat půl metru od člověka.

 2. Tohle nechápu. Komu imponujou ohnutý laufy. Pro google dobrý, ale pro fanouška techniky by bylo lepší i video z mobilu kdejakýho čumila.

   • Ani kdyby se posrali, tak toho „emerického xindla“ nedoženou. Když to zkusili posledně, zhuntovali si národní hospodářství.

  • Jen ať si zbrojí… Peníze narvané do tanků a raket budou chybět na modernizaci průmyslu, na nákupu průmyslových technologií, na důchody. Rusové mají jen hard power, s tou dokáží jen strašit. Soft power už skoro nemají, došly jim prachy na financování mezinárodních projektů (plynovod Síla Sibiře do Číny financují Číňané a už teď má 3 roky zpoždění a nebude hotov před 2022) a právo veta v RB OSN nelze prodávat každý týden někomu jinému.

 3. kua, no to musiii byyyt draheee mašiny,na teee Koalitsiy je jen na tom haaaku svaaaaru přehršle, super pohledy tak zbliiska, no a na tom Su ten opotřebovanyyy kokpit, ta ochrannaaa hadice to je něco, no to je supeeer

 4. A všimli jste si toho oteklého mongola na 3. videu ? Tak se těšte až vám někdy po půlnoci rozkopne dveře domova……….

 5. Když tu sleduju ty vysoce odborné příspěvky o zlých a zaostalych Rusech, tak si připadám jak čtenář listu Volkischer Beobachter…

  • 1/ Kolik Ti je let? 100? Pokud méně než 60, tak jsi VB vůbec nečetl, protože po WWII byl léta na indexu a i dnes nejsou archivní výtisky volně ke čtení.
   2/ Jsi znalec německé nacistické propagandy? Asi ne, to bys věděl, že zdaleka nejvíc štvavým bulvárním plátkem byl Der Stürmer.

   Ale chápu, kremlobotští žvanilové na aeronetu používají srovnání s VB poměrně často.

   • Myslím si, že většina pochopila, proč právě VB (a zjevně i rakouská pistole, když tu sama píše o „štvavých bulvárních plátcích“).

Comments are closed.