Rozhovor s A. Ivanovem

9

Aleksandr Ivanov, výkonný producent World of Tanks (ano, já v tom také ztrácím přehled, tohle už je asi šestý producent) odpověděl na několik dotazů, přinášíme vám výtah toho důležitého.

– mechanismus čet bude v roce 2015 přepracován, bude možné pozvat hráče do čety přímo v bitvě
– mapa Dračí zub (nebo jak se to jmenovalo – pozn. carramba66), se už do hry nevrátí; několik dalších map bude odebráno také; zároveň přibydou další, které je nahradí
– pokud jde o nerf dohledů, o kterém se spekulovalo, jde zatím pouze o experimentování a je příliš brzy na to, říkat detaily; více bude známo na jaře
– dynamické charakteristiky tanků v garáži (podle toho, co máte za vybavení a moduly – pozn. carramba66), zřejmě nebudou implementovány kvůli “několika problémům, které to přináší”

Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2015/01/02/aleksandr-ivanov-qa/

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článek2. 1. 2015
Další článekJak spustit WoT: Blitz na počítači?
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

9 KOMENTÁŘŮ

 1. Nejsem si úplně jistý co mají na mysli tím zvaním do čet během bitvy, jak by to asi fungovalo. A k čemu by to mělo být dobré? Pokuď to někdy tuší či ví, mohl by to osvětlit? Díky 🙂

  • Já to tedy netuším, ale tipuju, že ti to umožní zvát nejen lidi, které najdeš přes nick, ale i přímo hráče ve hře, čili uvidíš, že někdo hraje dobře a není v četě, tak mu pošleš invite.
   Druhá možnost je, že by se čety tvořily přímo v bitvě, čili například uvidíš v bitvě ve svém týmu náhodou někoho ze svého klanu, tak mu pošleš invite a jste počítaní jako četa.
   Za sebe bych spíš tipoval to první.

  • Hlavně se ti aktivuje ingame voice chat a budeš se s ním moct domlouvat přímo. Podle mě za poslední dobu nejlepší nápad. Když uvidím čecha od žluté nahoru, tak si s ním klidně střihnu na tu jednu hru četu. Dost možná to i pomůže taktickému rozložení a uvažování puvblicu.

   • Jestli jsi ten o kom si to myslím že jsi, a sem chodíš psát jen za jiný nickname, proč se schováváš? Nemáš se za co stydět. Hraješ podle čísel někde v 1k. lize.
    (Proč nepoužívat oficiální jméno na WoT?)
    S tím voice chat, bych tolik nespěchal. Buď máš dobré informace, nebo se jen mýlíš.
    Tou žlutou jsi myslel tu starou, nebo novou? V té nové jsem, a rád bych se něco naučil. In game.

 2. Jediný co mě napadá, je to, že přidají do toho okna, kde můžeš lidi dávat do přátel, na černou listinu apod, funkci Založit četu, Přizvat do čety. Po návratu z bitvy by už na tebe čekala založená četa. Jde o to, jestli by to mělo smysl. Akorát by jsi po bitvě odmítal ještě víc pozvánek, než teď.

  • Hmm, tak nějak to vidím taky. Ale stejně když budu chtít nabrat náhodně někoho z randomu, jakože to standartně nedělám, tak kouknu po bitvě na staty, a pak se rozhodnu. Takže dle mého zbytečnost. No uvidíme.

 3. No mne príde že drobný nerf dohľadu už prišiel lebo som si všimol na Caernarvone že sa mi zmenšila kružniča dohľadu na detekovanie voči maximálnemu dohľadu proste je tam medzi nimi väčší odstup ako to bolo pred 0.9.5

 4. Nejlepší je, že to už dávno používám díky modům a vážné problémy jsem neshledal 😀

Comments are closed.