Říjen na WoT konzolích

4

Říjen je tady a my zde máme i novinky, které nám přijedou na WoT konzole. Že se nám toho ale objevilo hodně.

Švédové přichází

První švédské prémiáky budou v tomto měsíci vpuštěny do prémiového obchodu, standardní verze zásobníkového stroje Strv. m / 42-57 a malovaná verze tanku Strv S1:

Mapy Redshire 1944 a Plzeň

Zajímavý tah (s ohledem na vyjádření vývojářů o omezeném prostoru na konzolích) se současná verze Redshire na PC objeví i na konzoli vedle starší verze (i když na ní bude méně houštin).

Redshire v současné době k dispozici:

Česká fabrika na mapě se brzy taky objeví i na konzolích.

Válečné příběhy: Kennedyho válka

Nová kapitola do režimu válečných příběhů přichází, tentokrát je to Kennedyova válka. V této alternativní časové ose historie americké síly přímo zaútočí na sovětskou ofenzívu u pobřeží Floridy během kubánské raketové krize.

“MONSTER” Tanky

Jako již tradičně se na WoT konzolích objeví Halloweenské skiny – KV-5, O-I, Panther a T71. V tomto roce získáme další Höllenhund leKpz M 41 90 mm a Dračí Type 62.

monsterheroes-1

Standardní verze se objeví v obchodě, jakmile si to marketing usmyslí.

Kromě toho budou k dispozici tanky z minulých let a tématizovaný “Monsters Awakened” herní režim se hře objeví od 27. října do 1. listopadu.

Říjen na WoT konzolích
Ohodnoťte tento článek!
4.7 (94%) 10 hlas/ů

4 KOMENTÁŘŮ

  1. Neviem prečo, ale tá Plzeň vyzerá ako keby ju vygrcali….. V súčastnom stave na pc vyzerá oveľa lepšie a to Strv S1 vyzerá otrasne 😀 ešte že to nieje aj na pc…

  2. Sak je to.cudne takuto hru kde sa presno mieri, taktikuje davat na konzoli. Sak ako mozu presno mierit mieritkom ked nemaju mysku ako pc. Nechhlapem taketo.

  3. Na komzoli mozu madrbat tak hemtoho maria, hentoho skakaveho pozziara, ale ne takuto hru. Na konzoli iba skakcky chodicky mlaticky ale taketo Ko wot ta to je cudne ako.triezvy farar v malcicAch

Comments are closed.