Ranzar slaví 100 000 odběratelů. Gratulujeme!

18

Ahoj, kamarádi!
Jmenuji se Dmitrij Plugin, autor a tvůrce videí Ranzar. Jak asi mnoho z vás ví, jsem z Ruska a angličtina není můj rodný jazyk, takže se budu dívat do poznámek.
Dnes poprvé sedím proti vám. Není to proto, že bych měl své anglicky mluvící návštěvníky méně rád. Ne, jsem velmi hrdý, že naše komiksy sledují lidé z mnoha zemí. Je to úžasné. Komunikuji tak málo jen proto, že mám problémy s jazykem.
Každopádně, rozhodl jsem se natočit toto video, abych vám poděkoval. Díky moc, mí vážení odběratelé, díky za sledování a odběr, sto tisíc je obrovské číslo. Díky všem! Vaše podpora mi pomáhá a díky ní tvořím komiksy, které jsou lepší a legračnější.

Přeji vám hodně štěstí, mějte se fajn!

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článek28. 1. 2015
Další článekWar Thunder: Jak se tvořil slavný trailer?
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

18 KOMENTÁŘŮ

 1. Borec. Přinesl prima zábavu spoustě lidem…
  Teď jsi na řadě Ty carrambo66! 🙂

 2. tak pravdu povediac ma zarazilo ked som videl že “len” 100 000 …… robi fakt kvalitnu robotu a clovek sa pri tom vzdy dobre zabavi ….

  • No ono “RanZar” je jen anglická mutace toho, co na ruském youtube vydává pod nickem “plagas”. A tam má 334 000 odběratelů. Proto se i tady obrací jen na anglicky mluvící fanoušky.

  • To jsou slova negramota.A to jsem negramota urazil. “takže debila”

  • no nevím jestli to je politický komisař (politruk), ale ty jsi určitě závistivej čecháček viď

    • a UeSej filmy sleduješ? tam bych jsem řekl, že je daloko větší propaganda a v některých dílech nemá problémi si dělat srandu i ze svého národa, třebas tam jak dostanou od anglánů chrchla a místo toho postaví chrchla gc (TD), tam si dělá srandu jak z rusů, tak i z anglánů, takže asi sledujeme opravdu někoho jiného, nepřijde mi tam nic přehnaného, to amíci umí lepší propagandu i když ti to nepřijde

     • třebas sleduju stramy rusa StoleYourBike a nemá problémy, když se ho zeptáš v eng ti na to odpovědět, silně pochybuju, že ten co jede eng by ti odpověděl v rusky,, neříkám, že jejich “vůdce” prezident Putin je….. ale nemůžeš házet všechny hned do jednoho pytle

 3. náhodou je to frajer,ty vidka sou fajn a kolikrát se u toho člověk zasměje až břicho bolí 😛 , škoda že nějakej českej tvůrce nemá stejný nápady.

 4. Ranzar sa da pozerat aj s detmi, ak ma niekto doma maleho tankistu tak chape.Zasmeje sa na tom kazda generacia.

  • přesně, malému jsou 4 a tanky ho nebaví, ale tyhle malovaný miluje

   • Aha takže treba dávať 4ročným do rúk WoT aby nám ostatným spríjemňovali hranie…

    • já jsem nic nepsal o tom že to hraje a co takhle si třebas zajít k psichoušovi aby ti z toho nezačalo cukat oko

    • hold když je tohle WOT pro tebe životně důležitý (staty), tak to tě teda lituju, každej má jiné životní priority

Comments are closed.