Přímo ze Supertestu: Změny na mapě Plzeň

12

Od nákresů (viz . článek https://www.excalibur.cz/world-of-tanks/supertest-zmeny-mapy-plzen-2/ ) se konečně dostáváme k filmovému zpracování, které pro vás připravili kolegové z WoT Express. Připravte se tedy na krátké přelety nad novými návrhy pro mapu Plzeň. Uvidíte různé varianty. Jak možnosti se železnicí, tak i řekou a mostem. Co na ně říkáte?

 

Ohodnoťte tento článek!

12 KOMENTÁŘŮ

 1. První placka druhá se mi nelíbí jediná co vypadá dobře je ta poslední

 2. tretia asi fakt najzaujimavejsia…pri tej druhej ten most si myslim ze uplna zbytocnost…vsetci sa budu pohybovat vsade inde len nie po nom…na moste bude niekto len prudko vynimocne ked to situacia dovoli ale clovek bez zdraveho usudku 🙂

 3. Mě se nejvíc líbí ta první varianta (ta se železnicí). Hlavně kvůli tomu že tam je dost míst kde se dá krýt při postupu na druho stranu (hlavně podel okraje mapy). Prostředek je sice trochu otevřenej ale zase je tam pár možností kde se dá krejt, takže si dokážu představit jak se tam nějakej šikovnej light dostane na druhou stranu.
  Ta druhá varianta s tim mostem taky nevypadá špatně, je tam docela dost kopců za kterejma by se dalo krejt ale bojim se že ta voda tam bude docela zpomalovat postup (možná že ne).
  A ta varianta se řekou mi příde jako nejhorší možnost. Hodně otevřená mapa s menším množstvím překážek, za kterejma by se člověk mohl schovat, ideální pro snajpující TD. Ale nejvíc mi tam vadí ten vjezd na kopec, kterej je jenom uprostřed. Ta strana která se tam dostane jako první, tak získá strašně silnou pozici proti nepříteli. Možná kdyby byli vjezdy i na krajích tak by to nemuselo bejt tak hrozný.

 4. V celku sú ovela zaujímavejšie tieto mapy oproti tej terajšej len ked sa na nich zakempia tie nové neviditelné švédske TD-čka to bude bohov kristov(sorry za výraz)

  • This is great news. I strongly request that you enable this new feature BEFORE September 1, 2010 so that our teachers and students can have all this cabalipity available on Day 1 of the new school year. Thanks.

  • May 12, 2011 at 8:50 pmI’ve definitely have cut back since I’ve started my blog a couple months ago. I sold a video game I knew I would easily spend way too much time playing. I’ve cut back on television. I still watch some shows but not as much as before. It’s important to cut down on those time wasters and do things that are productive. Reply

Comments are closed.