Představení hodnocených bitev

14

Hej tankisti! Máte desítky v garáži? To by vás mělo zajímat video, kterým Wargaming představuje hodnocené bitvy. Všechno, co o nich potřebujete vědět, najdete v rychlých třech minutách.

Základní informace

 • Sezóna bude trvat měsíc
 • Bude se jezdit s desítkovými stroji
 • Sezóna bude mít čtyři fáze (každá odměněná)
 • Budete získávat frčky (hodnosti), za ně adekvátní odměny
 • Přijde samozřejmě Rank matchmaking (měly by být bitvy vyrovnanější)
Představení hodnocených bitev
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 7 hlas/ů

14 KOMENTÁŘŮ

 1. Další zoufalej pokus jak udržet hráče co nejdéle u WoT a vydolovat z nich peníze. Já osobně když jsou jakékoliv stupidní kampaně raději ani nehraji, protože je to opruz. Dokud budou výsledky řízeny pomocí RNG, a samotní hráči nebudou mít prakticky žádnou možnost hru ovlivnit, je tenhle mód naprostej nesmysl….
  Přitom je to tak jednoduché, zrušte RNG a spousta hráčů se vrátí zpět a budou i utrácet peníze. takhle je to ruleta, ale bez možnosti výhry….

  • Já osobně jsem za tohle rád, alespoň v lodích to bylo super když jsem hrál, ale tvůj popis a názor na RNG jsi trefil řekl bych dost dobře, jen bych ještě doplnil MM, sice v poslední době MM nějak podezřele “zmoudřel” (chvílema 😀 ), ale stejně to proti sobě staví naprosto nesrovnatelné skupiny. Uvidíme jak to budou mít naštelovaný tady, i když zázraky samozřejmě nečekám.

  • RNG je opruz, ale na druhou stranu ti dobří jsou stále dobří a mají vyšší winrate. Takže brečení, že hráč nemá možnost bitvu ovlivnit, se týká špatných hráčů. Už každý hráč kolem 1300-1400 wn8 má přes 50% winrate, ti lepší mnohem vyšší.

   • Asi takhle : Bitvu ovlivňuješ už tím, že tam jsi (bez ohledu na to, co děláš) ale bohužel ta opička na serveru jak se tomu tady říká má MNOHEM větší šanci tu hru ovlivnit, než ty.
    Co si myslím je to, že server si hráče nějakým (netvrdím že vím jakým) způsobem škatulkuje a výsledky ti zaokrouhluje tím nebo oním směrem. Takže pokud se skokově nezlepšíš nebo nezhoršíš, budeš na tom zhruba furt stejně. Co člověk to názor, ale můj názor je tento… Rozhodně ta hra není pouze o skillu, ale jen z části.
    Upřímě, kdo z nás by nechtěl zjistit, jak to u nich všechno funguje? 🙂

    • Mě se líbí, jak se každý oháním bájným “skillem” a přitom tím myslí jen jednu malou část hry. Výhodou téhle hry je právě to, že na slušný hraní vůbec nepotřebuješ schopnost trefit se do pár pixelů.
     Můžeš totiž použít i strategický myšlení a tím týmu pomoct.
     Jo, na WN8 to samozřejmě není.

     • No ale já jsem skillem nemyslel jen trefit se, ale právě to tvoje strategické myšlení, kde je napsáno že je to jen o tom že se trefíš?

     • Problém je že i když máš best flek tak pokud ti RNG nedovolí od tamtud neco udělat (kromě spotu) tak je jedno, jestli seš na strategické pozici, nebo máš lauf namířenej do zdi…

    • to radekoskar: Pokud jsi přesvědčen že je tato hra o RNG a že WG nějak ovlivňuje hru aby jsi měl špatné výsledky, je na čase vyhledat odbornou psychiatrickou pomoc. Hru ovlivňují hráči tím jak hrají a podle toho jsou hodnoceni. Jediné co nemohu v bitvě ovlivnit je to, jaké “spoluhráče” mi přidělí server do týmu. Jelikož WG nehodlá zavést na random skillové rozdělení týmů, nezbývá než se s tím smířit a v každé bitvě se snažit zahrát jak nejlépe dovedeš. Uvidíš že pokud se opravdu budeš snažit, nebudeš hledat chybu pouze v týmu a budeš mít snahu se zlepšovat, začne tě hra více bavit, začneš pomalu zvedat i winrate a pokud snad dáš na číslíčka tak i WN8. A doporučuji shlédnout pár videí např. od Martyho, Gottwyho a dalších opravdu dobrých hráčů. A pravidlo číslo jedna v této hře je, že by každý měl za bitvu nastřílet alespoň počet hp svého stroje (s výjimkou artyn, ty by měly nastřílet nejméně trojnásobek). Každý kdo to splní v bitvě nebyl přítěží ale platným členem týmu.

     • Ne, netvrdím, že třeba mě se snaží rng shodit, ale tvrdím, že rng funguje tak nepřirozeně, že je dost obtížné odhadnout, jaký bude výsledek když udělám to nebo tamto.
      Psal jsem to již několikrát a píši to zase, pokud se stroj chová dvě hry po sobě diametrálně jinak, je to špatně.
      A pokud si myslíš že jsem nikdy neviděl žádné video ( a potom to nezkusil), tak se jednoduše pleteš ale hlavně pokud někdo něco ukáže na videu, tak to vidí i kvanta ostatních a ve videu zmíněná taktika tak už třeba vůbec nemusí fungovat, když už s ní leckdo počítá (navíc jsou k dané taktice často potřeba posádky s mohutnou sbírkou perků a to má jen někdo, nebo respektive jen na některých strojích), a samozřejmě zveřejněná videa bývají bitvy, které se povedly.
      Co se skladby týmů týče souhlasím, tam už pak vzniká chyba v tom, že prostě nejsem kemper a radši vyjedu a nechám se rozstřílet, než kempit dokud nás nerozeberou odjinud lepší hráči, nebo neskončí hra.

     • Jinak tohle je už spíš na pokec “u pivka” než na tohle stále dost zhruba pojaté psaní příspěvků pod nějakým článkem.Slohovku tu nechci ani já ani ostatní 🙂

 2. Zajímalo by mne jestli se to bude počítat s každým vozidlem zvlášť, nebo to bude dohromady ne účet? Mám 3x tier 10, ale jesli se to bude počítat u každého vozidla zvášť tak se mi vyplatí zaměřit se jen na jedno (pravděpodobně T57 Heavy).

 3. To si v tom Bělorusku zase někdo přisedl kulky? Od 20:00 do půlnoci. Super, takže klanovky se budou jezdit jak, když si budu chtít vyjíždět tyto bonusy? Nehledě na to, že fialky budou teď OP jako svině. Teď to budou bitvy podle toho, kdo má a kdo nemá…

Comments are closed.