Posledný deň na nákup Pz II J, Steyr a KV-122

10

Súčasná ponuka prémiového obchodu končí už zajtra o 6:00. K dispozícií sú tri zaujímavé prémiové tanky.

3 ponuky pre sovietsky ťažký tank tieru VII KV-122

WittmanSVK – Bývalá KV-1S presunutá o tier vyššie bez dostatočnej kompenzácie. Jedná sa o nový prémiový stroj, ktorý bol k dispozícií aj v adventom kalendári. IS-2 ako ďalší sovietsky ťažký tank na tomto tiere je podľa mňa omnoho zaujímavejší.

3 ponuky pre nemecký stíhač tankov tieru VII Krupp-Steyr Waffenträger

WittmanSVK- Krupp-Steyr Waffenträger ako náhrada slávneho stíhača E 25 až takú veľkú slávu nezožal. Nedisponuje zábavnosťou, ktorú ponúka E 25. Steyr bol hlavná hviezda adventného kalendára a teraz sa dostal do Prémiového obchodu znova.

Tank si na prvý pohľad veľkú popularitu nezískal, výskyt v bitkách je ale veľmi slušný:

stat

Po stíhačoch E 25 a SU-122-44 mu patrí 3. miesto v počte odohraných bitiek medzi prémiovými tankami na tiere VII. KV-122 sa v tomto rebríčku umiestnila na poslednom platnom mieste.

Zdroj: www.vbaddict.net

A nakoniec ľudová ponuka od WG: Pz.Kpfw. II Ausf. J

pz2

V balíčku s 30 500 zlaťákmi dostanete zadarmo “ľahký” tank Pz.Kpfw. II Ausf. J aj s miestom v garáži, a to všetko iba za 99,99 € (~2.702,-Kč). To sa naozaj oplatí 🙂

WittmanSVK – Pz.Kpfw. II Ausf. J je tiež jednou z legiend prémiových strojov vo WOT. 80 mm hrubý predný pancier na svojom tiere nemá konkurenciu. V súčasnosti už však tak veľkú hrozbu nepredstavuje. Prémiová munícia, delostrelectvo a stíhače tankov s výkonnými delami Vám dajú jasne pocítiť, že pancier nie je tak dôležitý, ako si ste si mysleli. Navyše sa tak často objavuje v tejto ponuke, že už aj stráca status unikátu 🙂 Jediným dôvodom jeho malého výskytu je cena.

Ohodnoťte tento článek!

10 KOMENTÁŘŮ

 1. Od těch rusů už nic nekoupím, děkuji za nabídku. Dá se hrát i bez premium tanků 😀

 2. Pz 2 j je tak dobry do sbirky a do vycvikovky na hrani. Jine vyuziti moc nema

 3. PZ J jsem nekoupil, ALE 🙂 říkal jsem si že zásoba goldů by se hodila na premko, občasné konverze (minulej víkend bylo 1:35) a až bude -15% tak na Relaroliserá a tak jsem si koupil 30500G a normálně jsem k tomu jsme k tomu dostal toho PZ J 🙂 … kterej je fakt jen do sbírky 🙂 … jojo prostě dobrá nabídka … opakují jí tak dvakrát ročně … ale nyní mi to sedlo 🙂

 4. KV-122 vs. IS-2 Berlin = IS-2 je jasně lepší = na střední a delší vzdálenosti má větší šanci odrazit mířenou střelbu a lépe se hodí na peek-a-boo. Navíc ta posádka IS-2 je prostě dobrá hned od začátku.

  Steyr-Krupp WT = svůj názor na tenhle křáp jsem napsal na ofiko fóru:
  http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/608251-krupp-steyr-waffentraeger/page__pid__13754260#entry13754260

  Pz IIJ = neviděl bych výsledek tak tragicky jako WittmannSK – cena je za nákup goldů, tank je dárek k tomu nákupu. co se týče použitelnosti Jardy, tak pro tier2 tanky je to nepřekonatelný oříšek (ikdyž už jsem ho taky ustřílel s T-45), trojky s ním mají také obrovské problémy (TDčka se nemohou proti němu postavit na souboj face-to-face, protože jsou z papíru a Jarda má moc velké DPM). Jarda selhává jen proti tier4 – Matilda, Valentine 2, Hetzer, T40 nebo tier4 švédské TD (nepamatuji si název) – hlavně kvůli dělu, pancíř většinou podrží i proti těmto tankům. Artyn se bát nemusíte, lowtier artyny mají tragickou přesnost a zásah je spíše věcí náhody (nebo aimbota). Přesto bych doporučil jezdit přes artysafe lokace s ohledem na počet a umístění artyn = když pánbůh dopustí, tak i motyka spustí…

  • Pz ll J mám hodně dlouho. Musíš ho jezdit full gold, takže – 50000 je normální hra.

    • Nevystřílíš všechno a taky něco nastřílíš. Po bitvě teda není problém -50000. PZ ll J se tady řešil ještě za Carramby. Většina prohlásila, že je sním sranda, ale velké prodělky.

  • První WT steyr krupp co jsem potkal ode mě dostal ammo rack za plnou… Pak asi o 3 dny druhej totéž… rozhodně tenhle tank mám hodně rád… :))) Ale nikdy bych do toho tanku nešel teda

 5. Chci se zeptat odkuď se dá stáhnout common test v 9.17.1 pošlete link pleas.

Comments are closed.