Poláci dostanou svůj premium tank. Ehm, skoro.

11

Znáte televizní seriál Čtyři z tanku a pes? Určitě jste o něm někdy slyšeli, je to polský seriál z přelomu 60. a 70. let, pojednávající o posádce T-34, která je součástí polské exilové armády za druhé světové války. Za předchozího režimu byl seriál oblíbený nejen u nás, ale i v dalších zemích východního bloku. Wargaming se teď rozhodl udělat Polákům radost a tank, inspirovaný tímto seriálem, vložit do hry jako premiák. Ovšem, jaksi…

Tank nebude čistě polský, nestane se tedy předzvěstí evropského stromu. Sice zčásti logicky, protože jde o posádku, která bojovala na východní frontě po boku Rudé armády, ale pro Poláky zřejmě nepochopitelně bude tento tank součástí sovětského tankového stromu. To jistě naše polské bratrance, tradičně naladěné na protiruskou notu, nepotěší.

Od tanku se dá čekat, že bude zřejmě něco na způsob tanku Fury, který byl vytvořen na základě stejnojmenného filmu. I zde možná bude posádka, která bude té originální podobná. No, ještěže budeme my mít strom vlastní.

Pokud by vás to zajímalo, zde je první díl zmíněného seriálu, na youtube najdete v češtině všechny.

Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2015/01/25/rudy-tank-incoming/

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekNové hangáry v 9.6
Další článek25. 1. 2015
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

11 KOMENTÁŘŮ

  1. Hezké, já skin z tohoto filmu také používal, nejprve na T-34 a pak na T-34-85 🙂 Jsem zvědav,jestli tam budou mít i ty otisky Šarikových tlapek

  2. No, zatím mají problém s dabingem ženských posádek. Kdo nadabuje Šarika??? 😉

  3. hmmmm,tak to jim zaaavidiim,počkaam jak to bude u naaas-Lidice,Jaroš atd

Comments are closed.