Nové stylové kamufláže

23

Wargaming.net League 2016-2017 už začal a WG si připravilo várku modifikovaných skinů pro soutěžící a jsou opravdu zajímavé. Počet skinů je stejný jako počet týmu v WGL a reprezentují jejich barvu týmu. Skiny zřejmě budou používány hlavně při živém vysílání turnaje. Týmů je 12 a jména jsou Arcade eSports, Brain Storm, Carpe Diem, HellRaisers, IMPACT Gaming, Natus Vincere, Nashorn, NextPlease, Not So Serious, NS-NS, Tornado.Rox a WePlay.

Zdroj: https://thearmoredpatrol.com/2016/08/05/wgl-gold-series-camouflages/#more-29057

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekWoWs: 4. 7. 2016
Další článekSupertest: Švédské kamufláže
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

23 KOMENTÁŘŮ

 1. To nie su vsetky timy. Tych 12 je len z ruskej vetvy, v europe a ostatnych regionoch tiez maju svoje kamuflaze

 2. No jsou teda pěkně hnusný. Ta třetí od spodu mi asi přijde nejlepší, ale ani tak žádná sláva…

 3. Tak konečně jsou ve WoT vyřešeny všechny neřesti a je možné se věnovat kravinám 😀 Trochu mi chování WG připomíná řešení problémů v EU. Neochota řešit cokoli z toho po čem hráči volají roky z toho čiší na sto honů.

  • lolo CUCIAN,
   čo má spoločné MM, SPG, PANCIER a maskovanie?

   Ale možno si Chuck Noris, čo vie programovať, malovať, myslieť tak aby všetci po tvojich zmenách škemrali o ranu z milosti, lebo tolko dobra čo si vyrobil/ vymyslel sa nedá vydržat;)

   Ja nejsu hater, ja sú hlas lidu.

   • No, zdá se, že spíš nerozumíš psanému textu. Mě je WoT celkem volné, já se jen bavím tím, co všechno WG přidává do hry bez toho, že by řešilo něco podstatného. Jestli ty nevidíš větší problémy WoT než je cammo, zřejmě ti to vyhovuje. Nikde nepíšu, že jsem Chuck Noris a shodou okoloností jsem programátor celkem složitých navigačních aplikací. Jistě, je to jiné než programovat hru, dokonce ani netvrdím že je má práce těžší než programovat hru. Mě spíš udivuje to, jak ve WG přemýšlejí. Já bych si třeba nedovolil dát zákazníkovi něco, co by obsahovalo hrubé nedostatky, věděl bych o nich a roky je neřešil s odvoláním na to, že přece je to v pohodě, vždyť jsme vám do aplikace přidali možnost změnit barvu a tvar tlačítek. Co na tom, že na ně nejde klikat. Tak asi takhle WG pracuje se svou klientelou 😀

    • Crucian2 : ale ty kamufláže nepřijdou do hry, je to jen na e sport. Začíná nová sezona wg league 2016-2017. Jinak ale máš pravdu 🙂

  • A co mají dělat ty co se starají o Esports a WGL a podobný? Dostávat zaplaceno i když leží na zadku?

Comments are closed.