Nové kolo Sandboxu za dveřmi!

13

V průběhu týdne jste mohli zaznamenat, že vám přišla pozvánka na nový sandbox (pokud jste byli pozvaní i na minulé sandboxy).

sandbox

Můžeme očekávat, že zde budou pouze nová vylepšení módu Frontline. Pokud to bude jako minulý měsíc, tak sandbox bude otevřený 10. května.

lord_of_lemra_CZ: Doufám, že alespoň optimalizovali ten mód a mapu. Minulý měsíc jsem byl rád, že grafická karta stíhá ten mód alespoň na minimální detaily. Uvidíme, necháme se překvapit.

Nové kolo Sandboxu za dveřmi!
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 5 hlas/ů

13 KOMENTÁŘŮ

 1. Hej tiez som dostal pozvanku ale nechce sa mi radsej som skusal test server

 2. Optimalizovat by to teda mohli a to zásadně.Na public jedu na minimální detaili kolem 100fps a tady jsem jel tak 15-20 takže jak rychle jsem to nainstaloval tak jsem to taky rychle odinstaloval

 3. Kedy konecne wg urobi nieco s tankami ktore jazdia po skalach.. sak to je neskutocna blbost. Stale viac a viac sa stym stretavam.. to wg jako nevadi.. toe jako fair play hra jed ma striela tank na ktoreho nemozem pretoze je 200m nado mnou.. este sa ani nespotne..mozu to j…t hru pustim az sa wg uvedomi..

  • Chcel by som byť tým veliteľom. 😉
   A čo sa toho lezenia týka ak to neviete tak hrajte ako teľatá ako doteraz. Pred rokom sa dalo v 60kmh rýchlosti prebehnúť vodou a to bola vtedy sviňárna… climbing je neskutočne ťažký a málokedy sa vidí, tak si to natrénujte ak nie ste úplne dementní. A pokiaľ WG nezruší tú ich nereálnu fyziku tankov tak i climbing bude možný.

   • Většinou vidím, jak nějakej inteligent první dvě až tři minuty bitvy někam šplhá, takže týmu schází a nakonec je tam stejně na prd.

 4. Přesně tak climbing je sice hezkej ale je k nicemu , staci tam nejezdit a ten trouba na tech horach bude sedět ješte za týden, takový hráč je pro team k ničemu a oslabuje ho, takže ať tam klidně jezdí 🙂

Comments are closed.