Nové informace z konzolového WoT

2

WoT Console opět vydaly další přehled pro příští měsíc. Zatím je vše při starém, nicméně několik zajímavých věcí se objevilo.

FROSTBITE GRIZZLY

K oslavě dne Kanady a 150. výročí od konfederace Kanady vydá WG další variantu tanku Sherman, tentokrát Sherman Grizzly.

branded_frostbitegrizzlym4_2

DUNKIRK

Ve spolupráci s vydáním nového válečného filmu Christophera Nolana “Dunkirk”, bude mít pro nás Wargaming další operaci, v té budou jako odměny francouzské FCM 36 Pak 40, německý Pzkpfw. T-15 a britský Sexton II. Podrobnosti o operaci přijdou později.

V obchodě se objeví dva nové prémiové stroje inspirované Dunkirkem. První bude pravděpodobně tier V Matilda.

branded_defiancematilda

A… Charioteer 🙂

branded_vindicatorcharioteer

PROJECT VALOR

Nový charitativní symbol pro tento měsíc směřuje tentokrát do Fisher House Foundation, která poskytuje rodinám zraněných veteránů komfort při léčbě.

valoremblem_lodging

JULY symboly

Nová sada emblémů na měsíc, včetně standardní americké vlastenecké jízdy, a emblémy pro Francii, Kanadu a Dunirk.

Znovu, spíše, než abychom představili nový obsah, který jsme na konzole nějakou dobu neviděli, tak WarGaming se rozhodl pro kopie tanků z jiných stromů ve snaze vydělat si rychlé peníze. Což nemusí být příliš špatné, pokud jsou vybrány rozumné tanky. Proč je Matilda tier V? Zatímco by se zdálo, že jde o vnější vzhled více než o statistiky, možná se WG snaží o další “historický” tank jako byl Tiger 131.

Pokud jde o Charioteera, ptáme se, proč ze všech britských, francouzských a německých tanků máme v boji proti Francii zrovna konverzi z padesátých let? Bylo opravdu těžké přijít s něčím důležitějším? Ne, namísto toho máme náhodný tank na vysokém tieru, abychom mohli dostat tu vyšší cenu, posypané náhodnými kusy britských symbolů. Několik prvků ze 7. obrněné divize mohlo být ve Francii během bitvy o Francii, ale určitě to nebyly tanky z roku 1953.

Nové informace z konzolového WoT
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 4 hlas/ů

2 KOMENTÁŘŮ

  1. keby konečne už dali na PC do obchodu FCM 36 Pak 40 strašne ho chcem !

  2. Já si prostě nemůžu pomoct. Vždyť by takhle (Graficky) mohla vypadat i PC verze WoTka ,kdyby se do toho trochu víc pustili. A né jen slibovaly a HOV*O dělaly.

Comments are closed.