Nelegální prodej goldů na RU serveru.

21

Nelegální prodej goldů na RU serveru – prodej zlata z pokladnice klanu. Co se stalo?

„Výsledek kontroly a testovacích nákupů odhalil prodej zlata klanu [NICEZ] niceZ Gaming Community na RU serveru, což je porušení bodu 4.3.4 a 4.3.5 licenční smlouvy.

Jako trest byla klanu [NICEZ] niceZ Gaming Community vynulována pokladna a poté, byla všechna dobytá území klanu odstraněna z globální mapy. V budoucnu takto budeme vyhledávat a identifikovat a postihovat další narušitele.

Administrátor připomíná, že jakékoliv porušení Licenční smlouvy a Pravidel hry pro uživatele bude postihováno.“

 • Velké sumy goldů v pokladně klanu byly rozprodávány za reálné peníze. Do klanu byli přijímáni hráči, kteří chtěli goldy získat. Po zaplacení reálných peněz, jim byly goldy poukázány na účet. Zisk si pak bez vědomí a na úkor ostatních hráčů klanu rozdělovalo vedení klanu.
 • Neoficiálně se se mluví o 1,5 mil. goldů a částce kolem $ 6000 (150 000 Kč).

Zdroj: rykoszet.info

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekKonec Fotbalového režimu
Další článekakcido: Top replay 1. díl
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

21 KOMENTÁŘŮ

 1. Ono je to celkem jednoduchý.
  Kdyby WG umožnil prodej účtu, zlata nebo prémiových tanků přes svůj oficiální web, tak by byli ušetřeni těhle hloupých tahanic. Dostali by svoje jistý procenta z prodeje a ve finále by byli spokojení všichni. U jiných her to funguje, tak nechápu, proč tady to nejde zavést. HB

  • Napad je dobrej, ale cim by se platilo? kdyz uz by na to WG slo tak stejne pladba bude pomoci „stribra“ + poplatek goldama pro prodejce nikdy nedaj to aby nekdo prodal tank za goldy… a uz takhle je „moznost nelegalne“ koupit kody na tanky nebo rovnou cele ucty…

   • Docela by mě zajímalo za kolik ty účty jsou schopný lidé prodat. Např. jakou reálnou hodnotu může mít můj účet ?

    T10:
    E-100,T110E3,T110E5,IS-7
    T9:
    E-75.M103,Jagdtiger,T54E1,WZ-120,AMX 50 120, ST-I, T30
    T8:
    T26E4 SuperPershing,AMX 50 100,IS-3,T-44,
    AMX 13 90,M40/M43,T49
    T7:
    SU-152,Lorraine155 51,M41 Wallker Bulldog,M12, T28 Concept, Panther, Dicker Max
    T6:
    Cromwell,T-150,Skoda T 40

    pak asi 8 tanků mezi tier 4-5
    3K G na účtu a 2M stříbrných

    Když vezmu investovaný čas, tak nevěřím že se to vyplatí farmit

    • jediné, co se trochu vyplatí je koupit účet s neprem. tankama a dobrýma statama, co nafarmil nějaký blázen, pak najezdit goldy v turnajích, CW a dokoupit VIII premium tanky za vyhrané goldy, pak účet prodat se ziskem

    • približnú cenu účtu tvoria prémiové tanky od ich hodnoty sa odvíja celková cena

    • Já jsem prodal svůj účet za 400 eur = necelých 11.000 kč
     Měl jsem 2500 WN8, 62% WR
     12 desítek + Obj 907 + VK72.01K + M60 + T95E2
     + IS-5 + PzB2 + skoro všechny T8 premiáky vyježděný z ESL + 27.000 goldů
     5 let starý účet s 19k bitvama v Top 10 klanu na serveru
     A to jsem do té hry investoval jen cca 2000-3000kč

     • Nejde o to kolik do ní reálně investuješ peněz, jde o to kolik do toho investuješ svého času a kolik máš teda za hodinu. Víš co v online hrách zcela reálně fungují lidé co farmí účty a živý je to. Jde o to na tom vydělávat a to už pak nemůžeš brát jako hru. Pokud bych účet co jsi popsal farmil měsíc, tak by musel mít hodnotu aspoň 35 tisíc aby to mělo smysl, ale předpokládám že jsi to farmil víc jak rok. a to je pak úplně o ničem to farmit.

     • Hovada však to je úplně v pořádku prodávat a kupovat účty. S tímhle mě zklamala nejmenovaná ikona české wot scény.

   • platilo by se reálnými penězi na účet WG a po stržení „transakčního“ poplatku by WG převedlo prachy na tvůj účet. Cena by byla věcí dohody nakupujícího a prodávajícího. WG „pouze“ zajišťuje technické provedení a korektnost transakce, HB

    • Takže by to nakonec stejně sklouzlo k tomu, že by si to prodávající a kupující dohodli bokem, protože proč ještě živit prostředníka (WG).

     • jenže to jde udělat tak, aby transakce byla možná jen přes WG portál, takže by prostě bokem prodat nešlo… když máš fyzicky v ruce kód na tank, tak je jasné, že si s ním můžeš i vytřít, ale když potřebuješ WG aby převedlo tank z jednoho účtu na druhý, tak je budeš obcházet dost těžce.

 2. NightKnight co si musel presne udelat abys ziskal 907 a M60 a jak funguje ze ziskavas goldy z klanovek atd dekuju neco vim ale rad bych aby mi to nekdo osvetlil.Pisu z mobilu

  • Tyto desítky se dají získat při klanových kampaních které jsou na přelomu roku nebo nižší tiery při mini kampaních. Jsou to normální cw ale v rámci kampaně kdy dostáváš osobní body. Buď jsi v klanu do 50 místa v hodnocení kampaně a v tomto případě máš licenci když odehraješ aspoň 5-15 bitev, druhá možnost je divoká karty kdy máš osobní pořadí. Goldy ti rozdělí podle uvážení velitel klanu za účast na globálce jakožto hraní cwček , tam za obsazení území dostaneš goldy do pokladnice klanu.

 3. To: Andrey_P

  Já jsem ale nepsal nic o převodu tanku z účtu na účet, já psal o tom, že kdokoli si bokem bez účasti WG a dokonce naprosto bez jeho vědomí může koupit účet s již vyexpenými a nakoupenými premium tanky. Proč by je měl převádět na svůj účet? Prostě koupí celý cizí účet se vším všudy a hraje na něm. Klidně ho koupí i s e-mail adresou, na kterou je registrován.

  A že se to děje běžně je jasná věc. Existují inzeráty a poptávky na to, kdy si dotyčný prostě naporoučí co chce mít v garáži za tanky vč. premiových a lidi, kteří vytvoří účet, nakoupí do něj premiaky + vyexpí standardní poptávané tanky, přesně dle požadavků nakupujícího. Pak proběhne transakce (mimo vědomí WG) a obě strany jsou spokojené.

 4. Když v tom uměj chodit, tak proč ne … dobře hoši, jen tak dál 😉

 5. No tak jestli dobře počítám, tak 10G přišlo hráče na korunu. To je úplně stejnej kurz, jako oficiální. (Teda, když nakupujeme ve velkým, abychom ušetřili). A to si nejsem vůbec jistý, jestlivá nemají v Rusku díky kupní síle úplně jinej (menší) koeficient. Jediný, co mně na tom vadí, že velitelé klanu ojebávali vlastní členy. Kdyby to rozdávali rovnoměrně, tak je mi to naprosto volný. Ten výdělek je oproti stráveným času ve hře naprosto zanedbatelnej.

Comments are closed.