Návrhy ruskej komunity

81

9 najlepších nápadov, ktoré pochádzajú od ruskej komunity. Tieto návrhy by mohli zlepšiť niektoré prvky hry, či spríjemniť jej rozhranie potrebám hráčov.

1. Dočasný ban po vyhodení hráča z výcvikovej miestnosti
Nápad spočíva v niekoľkominútovom bane pre hráča, ktorý bol vyhodený z výcvikovej miestnosti. Stáva sa totiž, že niektorí sa stále pripájajú do miestnosti aj po ich opakovanom vylúčení.

2. Zmena zakladateľa výcvikovej miestnosti
Občas sa stane, že zakladateľ výcvikovej miestnosti musí odísť aj keď ostatní členovia majú záujem pokračovať. Uvítal by som, aby existovala možnosť zmeniť jej zakladateľa.

3. Ďalšie prispôsobiteľné prvky na tanku
Bolo by skvelé mať na tanku prispôsobiteľné nápisy na hlavni. Tie by mohli byť unikátne pre jednotlivé tanky (prémiové tanky, odmenové tanky, tanky z osobných misií alebo normálne tanky). Samozrejme, existovali by určité obmedzenia nápisov.

4. Zobrazenie spawnu na minimape pred bitkou (CW)
Hodilo by sa, keby minimapa zobrazovala spawny tímov.

5. Časovač trvania bitky
V garáži by pri tanku, ktorý je v hre mohol byť časovač, ktorý by zobrazoval, ako dlho môže ešte bitka trvať. Niečo podobné, ako pri tankoch v klanových vojnách.

6. Narodeniny herného účtu
Navrhoval by som narodeniny herného účtu. V deň jeho vytvorenia by hráč dostal e-mail a bonusy na účet. Napríklad 3-násobky, rezervy, vybavenie a pod. Je to jednoducho len jeden deň v roku.

7. Stav výcvikovej miestnosti
Pomohlo by, aby sa pri výcvikovej miestnosti zobrazovala aj informácia, či sú jej hráči v bitke alebo nie. Napríklad nejaký indikátor.

8. Odstránenie kamufláže za klanové vojny
Je naozaj tak náročné pridať možnosť odstrániť z tanku kamufláž za CW? Táto funkcia by mohla byť aj za zlaťáky, napríklad za 10, 20 či 50 zlaťákov. Použil som túto kamufláž na T-54 a teraz by som ju radšej využil na Obj. 260.

quest_reward_camo15

9. Testovanie ľubovoľného tanku vo výcvikovej miestnosti
Myslím, že každý zažil situáciu, keď si po vyskúmaní vozidla nebol istý, ktorým tankom pokračovať ďalej. Možnosťou je pozrieť si odporúčania alebo príručky. Raz vyskúšať je však lepšie ako stokrát počuť. Navrhujem pridať možnosť vyskúšať si vo výcvikovej miestnosti aj nevyskúmaný tank. Množstvo bitiek by mohlo byť obmedzené alebo by táto funkcia mohla stáť kredity.

WittmanSVK – Uvítal by som možnosť ďalšieho prispôsobenia tanku. Keď mám obľúbený stroj, nechcem aby bol rovnaký ako u ostatných. Naopak, rád by som ho odlíšil. Samozrejme, je to len vizuálna stránka, ale implementácia by nemala byť problém. Pozdávajú sa Vám tieto nápady? 

Ohodnoťte tento článek!

81 KOMENTÁŘŮ

 1. Návrhy sú síce pekné otázkou však zostáva ako dlho by to WG trvalo 😀

 2. Ja by som navrhoval aby sa arty po vystrele ukazala na minimape tak na 10sec. Poto by sa mohli arty ostrelovat a tankom daju pokoj. A nemohli by stale kempit na jednom mieste. Klikaci hnusni !

   • Nevím…co vseci ryjete do artyn…dyt trfit se s tím při WG loterii je kumšt))…na Publicu obzvlášť, nikdo je nechrání))…a kdo je nehraje, tak si jen naivně myslí, že tím naděluješ oneshoty co druhou hru))….ale otázka pro Garrtha….kdy ma v AW vyjít ta převratná aktualizace?Už si to chcu zase zahrát, ale až po překopání stromů a pod, tak to teď ani nehraju)).

  • to je znevyhodneni urcite tridy tanku, jak by se ti libilo kdyby jsi po spotnuti tanku lightem byl sam spotnut ci vyobrazen na mape kde cca jsi? pak by ste se mohli s LT prestrelovat a dali by ste pokoj ostatnim… omg to jsou nazory

   • Ake znevyhodnenie , ja v tanku som neni znevyhodneny tym ze ma triafa neviditelne delo od neviem kade ?

    • Klikac hnusny si ma nasral, v prvej hre co v noci zapnem vyvrazdim vsetky v time. Aspon budem mat tyzden pokoj od wot ked ma zabanuju.

     • tak…včera som urobil s Lorr 155 51 – 4536dmg, M-ko a Goreho medailu na mape Kľudné pobrežie… bombardoval som tam 2 Grille 15 čo išli od mora naostro na steč + 1 Type4 heavy + 1 medko 8 tier rusáka + M 103 + T10… mal som na tej strane len moju E75 a ešte jeden Ht tier 8 a potom sa po 4 min. uráčilo nášmu Grille 15 dôjsť ku mne až keď padli naše heaviny ( opakujem boli len 2 ) a držať ďajšie 2 min. tú stranu kým ho nedali dole… obe Grille 15 som zredukoval one shootmi na 10% zostatkového života a Type 4 som na 75% zredukoval sám… dal som 3 killy… druhú stranu prerazil náš tým a potom napadol zvyšok nepriateľského týmu od boku a bitku sme vyhrali…týmto sa nechválim aký som klikač ale ako som dokázal pomôcť SVOJMU TÝMU a podporiť 2 Htčka čo to pobrežie držali proti rushu omnoho početnejšieho a papierovo silnejšieho nepriateľa… nikto mi po tej bitke nenapísal Ďakujem za podporu a ani nikto! z nepriateľského týmu mi nenadával do pojeb.ného klikača… hra skončila a každý išiel hrať ďalej to svoje… no tak prehrali a dojebal som ich morálku na chvíľu, je tam toho… ďalšiu hru to zahrali inak a možno lepšie… a ja ako artyna som svoju úlohu podpory týmu splnil a ne.onil som si svoje ego pri tom, iba sa podarila jedna dobrá bitka a to bolo tak všetko!

     • pravdu díš, OI… arty jsou konec konců support class a nevím, co by si lidi bez nich počnuli, pokud by je snipil G15 a oni na něj nemohli… je sranda, že lidi nenávidějí campery a arty je něco jako AC Gun (Anti-Camper), kterou ale lidi nenávidějí taky… a teď babo raď, které zlo je menší… to, které je zalezlé tiše v koutku nebo to, které je z toho koutku může pěkně vyprovodit?? (můj názor, za kterým si budu stát)

     • jinak sdílím s váma názor, že arty mají trochu problém s balancem… mé řešení je následující: ubrat alfu (ale ne drasticky), pene (tady MOŽNÁ trochu víc), ale víc splashe a rychlosti nabití…

     • LucarioNN, Nechápu, Anti-Camper?, Poznal jsi již logiku spotu?
      TANK, KTERÝ NESVÍTÍ, NEMŮŽE UMŘÍT!

      Tudíš clickernoobky, které si léčí na publiku komplex z toho, že to neumí hrát střílí do heavy tanků, jelikož nejsou schopni trefit lighta nebo medko, Hrál jsi za mause? Na prochorovce? S 5 arty proti tobě? V tom tanku buď pojedeš dopředu a skapeš, nebo budeš campit do konce bitvy a nikdo s tím nic neudělá!
      Prochorovka bez artyn = HT na středu a kopcí
      Prochorovka z artynami = všichni v jednom sektoru!!
      To že artylerie jsou proti kempení je největší blábol co může exitovat!

      Fakta jsou jasná!

      Btw Oiwar, mohu se zeptat, proč jen HT a Grille? nebyli v té bitvě rychlé lehké tanky? Ano je mi to jasné, netrefil by jsi, ale šikanovat HT to jo, to jsi frajer, představ si, že by jsi byl v tom Type 4H, věci jako byly jen 2, hah, jak časté. 1 ruské medko? co light? Napiš mi nick na wotku, dám tě na black list, jako 964 lidí co mají housky.

  • Souhlasím. Možná bych to ještě vylepšil: housky by svítili od začátku po celo dobu trvání bitvy a ještě by se nad nimi zobrazovalo odpočítávání času dobíjení aby se všichni stihli včas schovat než vystřelí 😉

   • Nic proti ale artyny sice mají být proti kemperům ale oni střílí po pomalých težácích , které skoro nejde netrefi alespoň splashem, no když je bitva bez artyn tak se hnedka lépe hraje nikdo te nebuzeruje a jak napotvoru na většině map na místa kde spolu bojují težáci tak tam vidí i artyny. No ale arty jsou pořád menší zlo než středáci vždyt na X už těžáci skoro nejezdí ani žádný Youtuber s nimi nehraje (proč asi) no uvidíme jak ten sandbox.

    • Arty nejsou proti kemperům ale naopak kempení podporujou, dnes na Prochorovce 3 desítkový arty oba týmy, všichni to zakepili v rohách mapy včetně spoterů, tak ať mě nikdo neříká, že arty sou proti kemperům, vždycky na otevřené mapě při více artynách se víc kempí než bez nich. Řešení? nechat vše včetně dmg, nabíjení artynám jak je, jenom ale dát jen jednu artu na bitvu, kdo chce klikat ať si klidně minutu počká než ho to hodí do bitvy.

   • Jsem zcela pro. Ale pouze za předpokladu, že artyny budou nabíjet polovinu času než teď, doměřovat budou 5x rychleji než teď, přesnost 0,3m, otočné věže, rychlost a obratnost alespoň jako pomalejší medko a pancíř také alespoň jako medko.
    pro killer_706:
    Proč asi artyna střílí po těžácích? Díky brekotu jak jsou strašně OP jim WG tak ponerfoval rychlost doměření a přesnost, že šance trefit rychle se pohybující cíl je čistě věcí náhody. A s časem nabíjení přes 40s a bitvám trvajícím 3-4 min si každý lepší artynář rozmyslí střílet jen tak. A trefit zakempence v TD který nesvítí dost dobře nejde, viz. výše.
    Stačí omezit počet artyn na jednu, max. na dvě v bitvě a sebrat BC zásobník a problém s artynami je vyřešen.

   • Arty do plynu asi nehráš artyny lebo o taktike vieš hovno…na stranu od pobrežia išli len 2 naše heviny takže bolo hneď jasné že to tam neudržia proti presile a rushu…na opačnej strane bolo nasratých 2/3 mojeho týmu… tak je logické ( čo pre teba bude asi problém pochopiť ) že si aspoň trochu inteligentný artynár zvolí dobrú pozíciu aby kryl aspoň jednu stranu a bol som iba jediný s artynou … a že sú rýchliky ťažko trafitelné pre arty čo zameriava 13 sekúnd .. nebudem plýtvať strelami, na to sú tam TDčka a Lt a MT aby sa o ne postarali… nebolo to tak dávno na Test servery čo chceli prerobiť artyny a všetci znovu na ne pi.ovali lebo boli ešte neznesiteľnejšie… i o spotovacích strelách pre arty WG rýchlo prestalo hovoriť a to by arty ani nemusela dávať dmg lebo by som iba nasvecoval pre svoj tým a i tak by som dostal dosť Xpčiek… a mimochodom nie som klikač, keby sa Ti uráčilo pozrieť na môj profil by si videl čo hrám.

    • Arty do Plynu
     Vlastním O-I, takže vím moc dobře, jak vypadá buzerace od artyn, na druhou stranu, máš pravdu, že tanky, co nesvítí, nelze vidět, ale jejich střely ano ;-). často to využívám proti nepřátelským artynám, ale jde to uplatnit i na ostatní třídy… Jinak jak říkám, arty jsou support class.

    • Neboj, už jsi na black listu. btw. je zajímavé, že mi píšeš, že vím hovno o taktice, toto chování mi připomíná jednoho vousatého streamera s IQ ,,140″ Mám spoluhráče s 3k wnkem, ale to je vedlejší, jak říká on, Nikdy nebudu střílet do heavy tanků, jestli se nebude jednat např. a nějaký clutch či 1v1., Mohu tě ujistit, že bitvami jsme na tom stejně (30k), wnkem jsem výše, ale staty nejsou vše, znovu, přestav si, že by jsi byl v jednom z těch tanků co jsi trefil/vypnul na IKčko, jak by ti bylo, např. pokud by ti, když jedeš s mausem mrdnul Conqeror GC za 2k + zápal??!
     To je asi vpoho, Dále LucarioNN – Support class není tank co tě vypne na IK za neskutečný DMG, Jednou za 30k bitev se mi stalo, že jsem s T92 vypl E100 na IK, nedokážu si představit, že bych v té E100 seděl já, po bitvě jsem mu napsal (věřte nebo ne, je to vaše věc), že se mu omlouvám, reakce byla jakou jsem čekal, nadávky a pod. nedivím se. Toto je support?!, ale notak…
     Arty + prem. munice = zánik této hry.
     klidně ať artylerie nahradí nějakou jinou classou, arty kazí tuto hru stejně jako prem. munice.

     • Arty Ddo plynu taky proto jsem výše napsal, že by se jim mohla ubrat alfa a pene a zvýšit splash… a popřípadě sebrat i goldová munice (a ta by klidně mohla zmizet úplně)

 3. Pánové artyna je podpora ze zadu tak jak to bylo za války. V ty době taky nesvitili a válku vyhráli nad Němcema. Artyna má bit proste takova. Ja mám taky artynu T92 ale taky hraju bitvu z jinim tankem a taky ty artyny jedou po mně jako blázen. Tam kdyby se stě se staraly všechny o ty posrany citeri a ne takovou volovinu. Mne spíš vadi ty city a ne artyny. Rusové vymysleli tu hru ale taky i ty city a ještě polskou komunitu v tom podporují. To jsou věci o které se zajímejte a ne o picoviny!!!!!

  • Ty bys měl nechat wotka a jít si pročíst základy češtiny.

   Jinak btw přesně takhle nějak si vybavuju typického “klikače”

   Jinak nevím jestli za 2 světové (+ dejme tomu do korejské války) bylo jakékoliv dělostřelectvo vybaveno satelitním pohledem + přesností na 5 metrů.

   • Zapoměl jsi dodat superschopnost zaměřování jedoucího cíle.
    S tou jeho češtinou máš pravdu. Dělá houskařům dobré jméno.:)

 4. Artyny jsou potreba ve hře,ale ne takovem stavu jako jsou ted.
  Za me vzit TD mod,ubrat alfu(cca 30%),vzit goldy..tot vse..a byl by klid..
  Vetsi problemcl v teto hre jsou MT tanky jako ruske a francouzke medka,tyto tanky zdaleka neplni ulohu jakou by plnit meli.
  Ty tanky jsou uplne mimo misu..brutal dohlet,neskutecne dpm.Ale jak je vidno Wg tohleto netrapi,protoze mnoho dobrych hracu si na techto tancich honi Win8..

  • Jasně, nerfneme medkum dohled, následně dpm (protoze Bc 25 t má kolem 2200 a to je přeci zbytečně moc brutální). Nakonec jim ještě nerfneme rychlost a přesnost na úroveň IS-7… Zase se projevil expert přes balancování hry.

   • Víš oni tohle sou lidi podle nihž by wot mělo vypadat následovně:

    HT – zepředu neprobitelné , ideálně pro nás blbečky abychom nemuseli u hry myslet
    MT – Flanker který MUSÍ V KAŽDÉM PŘIPADĚ střílet pouze do boku, ale pro nás blbečky nic moc , my máme neprobitelné heavy tanky.
    TD – Alfa tak 300 Aby to moc nebolelo, penetrace taky nic moc a ideálně papírový armor.
    SPG – 100% garantovaný zásah i s probitím , co zásah to IK.

    Víš ona většina lidí tady nadává na medka a na kdesi cosi jen proto, že jejich jediná strategie je většinou camp na A1 nebo nějaká jiná píčovina.
    Nejvtipnější je že pro zdejší komunitu jsou fialky apod. jen “cheater” nebo “hard camp” a přitom si ani neuvědomují že jsou to oni kdo kempí 😀
    Takže se tady na ty výplody musí člověk dívat s nadhledem 😀

    • Aha jasne a kdy jsi naposledy videl Fialku která nekempí a je v první linii? Ja už jsi ani nepamatuju kdy jsem naposledy nejakou fialku videl. A taky proč myslíš že Fialky hrajou jen medka? Jsou strasne silný mají dobrou přesnost (i za jízdy) a to DPM co mají ruský medka no. A co hraju tak mi přijde celkem dost trapné když jsem s Caernarvonem v X hře a fialka z Kazny namě s Obj.140 střílí goldy tak to mi nepřijde jako ukazka jeho skillu když všechny rozgoldim to je spíše ubohost a nezapomente nekdo chytrej napsat “on naně má” to je tak dementní argument, já goldami nestrilim a učím se střílet na slabá místa nepřátel. Jo a nezapomeňte mi napsat že mám 1000WN8 ale mám jen 4000 bitev což je podle mě dobrý.

     • Nevidíš je v přední linii , proč by tam měli jezdit a zbytečně umřít?
      Hrát hlavou je něco co blbec nikdy nepochopí.
      Porovnej si assist dmg svůj a většiny fialek a uvidíš sám.
      Jinak, kempením si fialové staty nenahoníš, to bys musel mít opravdu hodně velké štěstí.

      Jinak co se goldů týče, proč by je nemohl střílet? Myslíš že zrovna kvůli tobě bude přebíjet na APCR?
      Nechápu plačky co brečí na goldy., s prem.municí nebo bez ní hra je pořád je o tom co umí hráč , jen málo procent z celkového výsledku tvoří použitá munice.

 5. Tohle jsou nejlepší nápady????? Tak proč se kua řeší MM, artyny a celý sandbox, když vlastně problém je úplně někde jinde, vesměs ve výcvikové místnosti. OMG!

  • rusy su instantne naliaty takze veci ako MM a arty tak nejak v svojom stave prehliadaju :)…ozeru sa a idu robit kraviny do vycvikoviek takze to bude pre nich asi priorita…nebudu predsa riesit tych par triezvych chvil 🙂

 6. oni pracuju na vycvikovu miestonti to je zbitocne sem tam ked som tam bol tak iba 5 rocne deti a retardi hrali

 7. Allbeelou vyliž si řit,tak asi čtu ten tvuj nick,vsichni to vime že MT jsou uplne mimo misu co se tyce hrani,na cem si honi fialky staty na MT na nicem jinem..proste je to tak..jed full gold neni pro nikoho problem.
  Ale me je to vcelku u riti..ja 10 tier nejezdim,nebavi me to…dokud tam budou tyto tanky,ktere nejsou podle vybalancovane..tak na to seru.
  Radsi si zajezdim tier4,5,6,7,8 a vim ze se u te hry i pobavim.:-):-)
  Človek by ani neveril jaka sranda muze byt mezi 2,3tierem:-)

 8. Jinak mysliš si že Obj.140 nebo T54 jsou vybalacovane!Že ty tanky jsou v pořadku:-)

  • Jsou, proč by neměli být?
   Řeknu ti to takhle…

   V rukou neschopného pitomce , co nemá v hlavě mozek , se ten tank mění na neskutečnou pplečku.
   Ale v rukách někoho kdo umí a kdo ví, ten tank rozhoduje bitvu….

   Jenomže takhle to platí s každým tankem…..což ale hlupáci nepochopí.

   • Tak mi vysvětli proč žádný Youtuber nehraje za Těžáky? S X medkami jsem měl na testu skoro každou druhou bitvu 4000-5000dmg na bitvu a s težaky tak 2000-3000dmg zkrátka Patton a Obj.,T-62 jsou moc ta přesnost, penetrace a dpm oproti težákům je to odost jednodušší, mluvim z vlastní zkušenosti.

    • killere, je to proto že medka jsou jednoduše zábavnější. Jezdit 25 km/h s vědomim, že když si vybereš špatnej flank tak jsi v háji, nemůžeš moc reagovat na průběh bitvy atd atd, to prostě není moc zábava.

     Zkus se odporstit od týhle paranoii, že “fialky” si boostí medkama staty na nešťěstnejch hevynách. To je prostě kec. Medka se hrajou protože jsou dobrý a zábavný, ale na tom přeci neni nic špatnýho ne? Jsou ve hře, každej je může hrát…

     A k těm tvejm dmg… buď a) kecáš, nebo b) to s hevynama neumíš. Koukni se na staty opravdu dobrých hráčů a uvidíš že dmg na HT a MT je +- stejná.

     • A co takhle se na to podívat z druhé strany. Medka jsou nejzábavnější protože jsou OP. Když jim sníží dohled, přesnost a penetraci, nebudou nahrazovat spotery, nebudou snipovat (od toho jsou TD) a nebudou penetrovat těžké tanky čelně. Pak konečně budou mít těžáci šanci tlačit útok, TD budou nejlepší snpeři, lehké tanky budou scoutit a medka flankovat. Zábavnost všech tříd bude stejná (každý si vybere co ho baví), fialky začnou víc hrát i jiné třídy tanků a konečně budou všechny třídy mít smysl. A stačilo by aby mohl capovat jen jeden tank a klidně capování prodloužit na 120-180 sec a i pomalejší stroje budou mít šanci se třeba vrátit, když pojedou na špatnou stranu.

     • Tvůj problém je ten že vidíš jen 5 tříd tanků a to SPG , TD , HT , MT , LT
      Jenomže ono jich je ve hře trošku víc 🙂

     • bykop, dostaneš horský průšvih, jsi v medku, který je ponerfovaný podle tebe. Neuděláš nic prostě, zepředu HT neprobiješ, flankovat nemůžeš protože neni kde, na druhou stranu přes to údolí střílet nemůžeš protože nemáš dohled nebo netrefíš…
      Drtivá větština map prostě není na flankování, vždy všude někoho potkáš čelně.

     • To je problém MM, nikoliv mapy. To že je dnes běžně v jednom teamu 8 těžáků a ve druhém dva třeba na Himmelhergottsdorfu. A pokud s medkem narazíš na těžák, máš většinou čas utéct a zkusit to jinudy. Navíc medka mají (většinou) Dpm a rychlost na to, aby těžák ukroutily, navíc ve smečce. Což je mimochodem to k čemu jsou medka přímo určena.
      Btw za WWII to bylo v US manuálech, že na zničení jednoho Tigra musí zaútočit minimálně 5 Shermanů. A počítalo se ztrátou 3-4 z nich.

 9. Jinak jak jsem psal pred tim nebyla to urazka na tvoji osobu,ale tak nejak si predstavuju tvuj nick,kterym se tu prezentujes,,,proste vyližte si řit vsechny tomata..asi tak mi to pripada.:-)

 10. Stačí u té hry někdy používat i hlavu.
  Např. včera hraju s t50 a vedle mě hráč c CDC. Mapa Vichřice ve středu mapy. Proti nám 4 skoro plné heavy 8 a 9 tier. CDC zmáčkme SOS a jede mezi ně. Já vystřílím 3 náboje a nabíjím a ujíždím, jinak rychlá smrt pro nás oba. On samozřejmě umře. Pořád mi píše celou hru, že jsem camper, noob, motherfucker atd…. Nakonec hru ještě vyhraju přes dohled. Mám tam asi 470 metrů. A po bitvě mi piše gg.
  Nechápu stačí někdy u toho přemýšlet. Samozřejmě taky to někdy lamím, ale za to nebudu někomu nadávat. Hlavně v noci když něco požiju:-)

 11. S artynami jsem nikdy nehrál a asi ani nebudu, nebavilo by mě celou hru stát na konci mapy.
  A s TD jen vyjímečně max. SU-122-44 nebo jak se jmenuje, protože má mobilitu a není odkázán na jen týma s heavy IS 7 a švédy Emil atd… Protože dnes je normální, že i lighti kempí a nejedou spotova

 12. Co to s tym kempenim furt mate ? Nie kazdy tank sa hodi do prvej linie. To ze je light vzadu neznamena ze je kemper, mozno nabija zasobnik alebo zhodnotil ze pred nim je medko co ma vacsi dohlad ako on tak to nema zmysel. Typicky tier 7 light v tier 10 hre kde aj HT ma vacsi dohlad. A niekedy sa vysere na to aby pomahal klikacom aby sa ukajali na tom ako su vrohu neznicitelni , tak si radsej zastriela. A nieked si mozno isiel pre pivo. Hovorim za seba.

  • Doufám, že neslavíš svoje narozeniny ani jmeniny… jsou to SAMÉ PIČOVINY

 13. 9, keď chceš otestotvať tank, stiahni si test a tam si ho skúšaj, bolo by to fajn, ale môže si jednoducho oskušať akýkoľvek tank na test, aj keď sa tam hraje trošku ináč….
  8, blbosť muselo by to stáť min. ako stojí dať kamufláž na tank, inak sa to WG neoplatí a hey ja si 2x rozmyslím, kde dávam CW kamufláže….
  zvyšok je celkom fajn

 14. Jediný smysl mi dávají návrhy č. 6 a č. 8. Ostatní je nepotřebný balast.

 15. Tak nejlepší nápady to podle mě určitě nejsou ale kdyby je přidali proč ne.

 16. Promiň, ale když hraješ Prochorovku a light stojí na A1, píšeš mu ať začne něco dělat a odepisuje, že ne, takže nebyl afk, tak jsem ho zabil. Myslete si co chcete.
  Jo a nebyl to třeba tier 4 atd.. to bych ještě pochopil, že neví co dělat, ale když je tam light tier 7 nebo 8, tak si myslím, že by už mohl vědět co se má hrát s lightem. Tak ať hraje třeba s TD

  • Ber to z jeho pohladu, naco bude riskovat a umre pre to aby si si ty viacej naklikal niekde z rohu. Hlavne prochorovka kde treba stale jazdit s lightom na tom strednom kopceku hote dole a riskovat ze si kazdy do teba trafi.Radsej pocka do druhej polovice hry a potom si zahra aj on. Chod si nasvietit sam ked si v tej arty taky super. Riskujes ty tam v zadu nieco ? Aky potrebujes skill aby si niekoho trafil ? Malo ktory light prezije do konca hry na rozdiel od arty.

   • Prosím tě, přečti si co jsem psal výše. Nehraju s artynama ( ani jednu bitvu), klidně se podívej na můj účet a s TD taky skoro nehraju. Jen medka, heavy a lighty

 17. Chtěl bych vidět 9 nejhorších návrhů od ruský komunity. Tohle je taky celkem solidní odpad

  • 1/ udělejte ruské tanky nezničitelné
   2/ přidat možnost dočasně zabanovat modrého/fialového hráče v nepřátelském týmu
   3/ artyny ať se nemohou hýbat
   4/ zavést kamufláž zaručující neviditelnost na 20 metrů
   5/ ať ruské tanky umí lítat a plavat
   6/ ať HEATy z ruských medek mají zvýšenou penetraci na 660 mm
   7/
   8/
   9/

   • Artyny ať nemůžou zaměřovat bych bral do těch top 9 nejlepších ale :)))

   • no ty se běž chlapče léčit, je vidět, že to evidentně víc než potřebuješ …

    • Díky za radu, tam mi pomohou…

     Ovšem Tobě nikdo do hlavy nenaleje smysl pro humor, bo tam sú SAMÉ PIČOVINY (viz Tvůj komentář výše).

     • v bodu 6 ti chybí: heaty z ruských medek samozřejmě procházejí zdí, plotem, atd. (i několik za sebou) Také ignorují představený pancíř a jejich rychlost je Mach 5. Samozřejmě heat náboj v ruském medku bude stát jeden credit a každý zásah nepřátelského tanku = poškozený modul nebo mrtvý člen posádky (nepůjde oživit lékárničkou) 😛
      P.S. ruská medka mohou hrát pouze hráči s ruským klientem hry (na jakémkoliv serveru)

     • To není plazmová zbraň, nýbrž standardní ruské dělo na tier X medku, přece. A tieru IX trošku nerfnout, pene tak 601, víc by bylo OP. 🙂

 18. Áááá…to jsou pouze nasranosti hráčů-vůči ostatním hráčům (bohužel v tomto případě bude těmto “Borisům” vyhověno…!) … no aspoň – že to nejsou Poláci !!! 😉

 19. Tak 9.17 slušny nerf Grille 15 a E5…dobře,to zase bude nařku.Slušny buff Fv4202.
  Mohli byste to tu uz dat,at se muzu zasmat jak se tu bude brečet.
  Jinak toho Grilla slušne zařizli:-)

  • U Cvrčka mne nejvíc mrzí to couvání a deprese, ostatní není až tak důležité. Ten nerf je trochu moc velký, snad jim to na supertestu dojde.

  • No bylo na čase. Ten Grille byl fakt komediální výtvor WG s tou jeho maximálkou. E5 mi nijak extra nevadila. Člověk si zvykne nabít skill…

  • Já ho mám a říkám, že teď má lepší zrychlení a stejnou maximálku jako T-54. To podle mne nepotřebuje, na pozici se i po nerfu dostane snadno. Horší už je couvání = jen 15 kmh je dost o hubu když po každém výstřelu rozsvítíš. U deprese děla je každý stupeň dobrý a -8 bylo adekvátních.

 20. Nevím, jestli to už někdo tady psal, ale bod číslo 6 už je ve World of Warplanes, jen tam to funguje na “výročí” koupení letadel, jen už teď přesně nevím, jaké tam jsou bonusy.

Comments are closed.