Momentálně na serveru SEA

35

Na asijském serveru je momentálně v prémiovém obchodě americký střední tank V. tieru (s omezeným MM) M4A2E4. Byl původně rozdáván betatesterům (na serveru EU a NA), kteří odehráli více než 1000 bitev. Jak dobře víme, server SEA je jakýmsi testovacím serverem WG, ale přitom tam firma nemůže ovlivňovat všechno, co se zde děje. Většinu rozhodnutí dělá KongZhong – firma, která dohlíží na produkty WG v Číně.

Naposledy se tank objevil na serveru SEA v říjnu 2014 jako cena za splnění misí. Na serveru RU ho můžete koupit za goldy.

 

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekBrzy ve World of Tanks Blitz
Další článekWar Thunder: Aktualizace 1.61
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

35 KOMENTÁŘŮ

 1. Kdy ho rozdavali betatesterum? Mam pres 5 tisic bitev v beta testu a nic jsem nedostal..

 2. V čem je vyjímečnej ten tank, když už je tu o něm řeč?

  • v reálu: M4 upravená jako testovací platforma podvozku s odpružením pomocí torzních tyčí, později využitého u prakticky všech US tanků (jako první model ve službě tuším M18 Hellcat)

   ve hře: V podstatě totéž co stocková M4, ale má omezený matchmaking a divně vypadající pojezdy. Ale když se někde objeví tak z ní mají všichni oči na vrch hlavy, protože jich je fakt málo – já např jsem za cca 7000 bitev (ze kterých odhadem skoro 3000 bylo v tancích 3.-6. tieru, které tahle věc potkává) potkal M4A2E4 jednou, možná dvakrát.

   A jen tak mimochodem k autorovi článku: „M4A23E4 5KGOLD“ není název toho tanku, ale balíčku, protože (teď bacha, major spoiler 😀 ) obsahuje M4A2E4 (tak se jmenuje ten tank) a 5000 goldů…

   • Tak tady je ten problém. Já totiž měl za to, že je to konkrétní název celý. Děkuji redakci za blamáž a dezinformaci. Proto mě to absolutně zmátlo. Tak to pak jo M4A2E4 jsem samozřejmě už párkrát potkal. Dokud nebude v prodeji tank M6A2E1 tak pro mě Amerika nemá co nabídnout. Ten tank je snad jedinej z tankpedie, kterej jsem nikdy nepotkal a nikdy ho neviděl na serveru. Ani na youtube těch videí není moc. Přitom je tak roztomile ošklivej. Prostě MUTANT SIX 🙂

    • M6 jsem potkal celkem 3x, naposledy před asi 4 měsíci (jednoho jsem i sundal). Je velká škoda, že ho málokdo nejezdí, protože nikdo neví kam ho střílet.

     • P.S. M6A2E1 má ultra-starý balanc, tj. s přesnými a výkonnými děly zavedenými v posledních 3 letech hodně ztratil z hratelnosti. To asi bude hlavní důvod, proč ho nikdo pořádně nevytáhne z garáže.

     • On taky tenhle tank šel získat snad jenom za nějakej ultra balík goldů pokud vim a to si taky dřív kupovala jenom stará garda co tu hru lamí už od začátků. A takovejhle lidí je dneska pomálu a ještě míň těch, co si je koupili. Takže se nedivim. Já osobně neznám s MSix nikoho.

     • No, co tak koukam na tanks.gg tak po předělání do HD se dá v podstatě říct, že zepředu nikam 😀 Čelo korby rovná deska bez průzorů cca 245 eff, čelo věže alá T32 (tzn „díra“ v mantletu má 260 eff, zbytek 400+), věžička velitele moc malá a moc vysoko na spolehlivé trefování a ten kousek šikmého stropu co jde zasáhnout zepředu má přesně ten 1mm navíc, co ho zachraňuje před overmatchem od 122mm děl 😀

      Ale jinak podle statů fakt nevidim co na tom koho láká (krom „puncu exkluzivity“, kterej by ale naprosto ztratila v momentě kdy by se znova dostala do nabídky), protože DPM to má otřesnou, mobilita taky nevypadá nijak extra a ty boky z mokrýho papíru v kombinaci s vysokou siluetou, to snad ani nejde netrefit 😀

     • Ale až ji potláte, tak je v HD 😀
      Privátní HD model pro pár vyvolených…

     • Jeden typek od nás v klanu ji ma a občas s ni jezdi strongholdy. Je to tank spíš na defení.

 3. Můžu se zeptat ,proč ****a píšete o tom co se děje na Asijským serveru?Komu tím jako prospějete ?Druhý straně?
  Raděi napište aspoň něco o Wows, ten tu snad má víc příznivců než asijskej server

   • zkus mi to teda vysvětlit k čemu mi třeba bude ,že si HO ČI MIN kdesi v Asii může koupit premiovej tank?
    Na AP mezitim byly dva,tři velký Q&A članky ,ve kterejch se člověk třeba dozví ,který lodě a stromy se objeví do konce roku a tady o tom ani čárka .Chápu ,že vydat članek o tom ,že si Číňani můžou koupit průměrnej premiovej tank je jednoduší než překládat takhle velký články
    IQ uschlé větvě máš leda tak ty ,když nechápeš co mi vadí

     • Jenže problém je, že když už tu je nějaká Q&A tak se nadává na překlad. Smutné. Furt jen nadávat a stěžovat si 🙁

     • Geokex:

      Na to je snadná pomoc. Normálně zveřejňovat články Q&A, ale dát si tu práci, aby jejich překlad nestál za vyližpekáč a jejich obsah se významově nelišil od vzoru.

      Dokud tomu tady šéfoval Carramba (přesněji dokud měl nad všim přímý dozor, před tou bouračkou) tak to kupodivu fungovalo. Od té doby když už se tu objeví větší Q&A tak aby člověk za každou větou dělal double-check na rykoszet nebo armored patrol jestli to náhodou neni uplně jinak.

     • Protože se dá koupim jen na Asijskym serveru a v Rusku ,proto je to článek uplně o hovně

     • Staci si zriadit na tom serveri ucet na iny mail ako mas na EU a poslat darcek priatelovy – teda sebe. Nic zlozite, ale treba trosku zapojit mozok. Omyl asi moc zlozite.

 4. no a na EU nebude tank ani v prémiové obchodě, nebude ani za goldy jako v RU, natož aby byl „zadarmo“ za mise. Možná se ho ale dočkáme v superbalíčku za 150Euro 🙂

  • no, vždyť teď dostanem další super ultra tier 2 tank k narozeninám ne ? 😀

   • * P.S. : říct na plnou hubu, že místo v garáži zadarmo (300g) se přeci nehodí že ,jo a 150k stříbrnejch za prodej toho „rare“ t-45 tanku (sotva 150g cena toho tanku že 😀 ) …

    • Co by si chcel zadarmo? TX tank? I ked nepohrdol by som ale predpokladam ze WG tu hru neroby pre moje hnede oci ale aby zarobili.

Comments are closed.