Mapa Skrytá vesnice se vrací!

38

Mimořádně zajímavá informace unikla z vývoje, do World of Tanks bude znovu vložena známá a vcelku populární mapa Skrytá vesnice (Hidden village). Než její fanoušci z PC verze propuknou v jásot, musíme vás trochu zchladit, prozatím to bude pouze na konzole, ale kdo ví, třeba se předělané mapy dočkáme brzy i na PC. Koneckonců když už se mluví o návratu staré mapy Přístav…

Mapa Skrytá vesnice přijde do konzolové verze World of Tanks v aktualizaci 2.7. S ní přijde i mapa Hranice impéria, která již funguje na PC verzi na čínském serveru. V tomto případě tomu nebude jinak a stejně tak na konzolích bude tato mapa speciálně pouze pro Čínu. Třetí mapou, která na konzole přichází, je mapa Tichomořský ostrov.

Ohodnoťte tento článek!

38 KOMENTÁŘŮ

 1. Nevím proč jásat .Ta mapa je s-ačka. Koridor kde před artynou není úniku a nebo chaotická vesnička, která se po prorushování dala velmi snadno ubránit kempery ze základny.
  Prosím nevracet.

 2. Pro slabší hráče, kempery a rakoviny to je určitě super mapa, pro někoho s mozkem to je koridorová šílenost, kde se trpí na kempery a arcky.
  Nevracet, prosím.

  • Moje řeč. Zde se pozná kdo jak hraje. Všichni ti co vhtějí tuto mapu budou zároveň hejtovat prochorovki, malinovku, murovanku. To jsou mapy na kterých se dá zahrát se vším 🙂

   • já mám rád malinovku, prokhorovku i starou murovanku, ale tuhle mapu jsem měl celkem rád….. rozhodně radši než posvátné údolí. Jo a se vším se na prokhorovce hrát nedá a to s mausem.

   • Já mám rád všechny čtyři mapy, které jsi vyjmenoval (samozřejmě záleží, kolik je artyn když mám pomalý tank). Sám se tomu divím, ale mně vlastně vyloženě nevadí ani jedna mapa, co ve WoT je 🙂 .

 3. Nevím proč, tuhle mapu a perlovou řeku, jizni pobrezi dali do piče, ale hráči jsou spokojeni se stalingradem, plzni a charkovem.

  • Nikdo neříkal, že maj lidi rádi Charkov a Stalingrad. Ve skutečnosti se v nedávnejvh anketách spolu s Vichřicej dostaly k nejhorším mapám, a to na všech servrech. WG už dělá kroky k jejich napravení.

  • Nevím proč dali pryč perlovku, ale jižní pobřeží mělo být odstraněno dávno dřív než byla… to nebyl koridor, to bylo all camp

 4. prosím vás nenašiel by sa tu nejaký ivite kod bol by som veľmp rád 🙂

 5. zlaty komarin, severozapad a skryta vesnice – ty ohrany mapy jako himmel prochorovka jsou uz nudny

  • Máš pravdu, taky mě nebaví tyhle klasické mapy pořád dokola, tyhle mapy (co jsou odstraněné) byly příjemným zpestřením.

  • Jojo, zlatý mapy, ve kterejch bylo takřka vyhráno od začátku.

   /sarcasm

 6. Nemá cenu řešit mapy, každému sedí jiná mapa. Já osobně bych taky některé mapy vrátil a naopak některé zrušil ale nejde se zavděčit každému takže to neřeším. Jedinná možnost by byla kdyby si každý mohl vybrat mapu sám kterou chce s daným tankem jet ale to je samozřejmě nereálné…

 7. Za mě jediná mapa , která opravdu stála za zrušení byl Dragon ridge . U všech ostatních mě to dost vadilo , že byly zrušeny . Teď mám pocit , že hraji neustále dokola pořád ty samé mapy do omrzení .

 8. Jestli tu mapu chcete, tak hrajte na PS4, nicméně, screeny jsou pěkné =) =)

 9. Tak tichomořsky ostrov určitě neni nová mapa,nebo alespoň ne pro xbox. Jen za to dopsali war a přidali nejaky blbustky. Jinak zbytek tech map je docela spestření. A ze by to byli nejaky kempici mapy,je to spis člověkem ktery to hraje a jeho stylem.

 10. Mapa hranice impéria nie je len pre ázijský server, ale pre všetky konzolové.

  • Přësně tak, mapa hranice imperia jde na všech konzolich i na evropskem servru

Comments are closed.