Má je Pomsta aneb nový prémiák na konzolích

7

Pro ochránce svobody přichází konzolový Wargaming NA s „Pomstou“. Představujeme vám Vengeance T25 – Pomsta, nový prémiový tank z „Hero“ série pro bitvy tanků VIII. úrovně.

Vengeance T25 rozšíří větev středních tanků Spojených států. Majitelé se mohou spolehnout na výkonný kanón s velkou depresí a na rychlé zaměření cíle. Pomsta také není žádný louda, je schopen držet krok vpřed i manévrovým bojem a útokem.

Tank vypadá jako pravý americký zabiják. Černá permanentní kamufláž, na čele korby s vlasteneckým znakem ve tvaru amerického orla a na zádi pak šklebící se lebka, která se vysmívá protivníkům.

Jedinečný prémiový tank má zvýšeny všechny příjmy, stříbrné i zkušenosti, a to jak pro tank, tak i posádku. Takže se bude hodit všem hráčům grindícím americkou linii.

Po omezenou dobu bude dostupný v herním obchodě v různých balíčcích.

vt25-store

tatka MartinNedávno na počítačích přidaný T25 se na konzolích objevuje jako další z barevných prémiáků. Naštěstí nevypadá nejhůř, ne tak jako pouťový T26E4 Freedom. Cena je poměrně vysoká a nevím, jestli odpovídá výkonu. Může se hodit někomu, kdo potřebuje grindit posádku, protože má zvýšený příjem XP pro posádku. Já ho kupovat nebudu, vzhledem k tomu, že už mám všechny Amíky vyzkoumané a jejich desítky v garáži. Láká mě jen Patton Korea, ale ten zatím na konzolích není.

Má je Pomsta aneb nový prémiák na konzolích
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 3 hlas/ů

7 KOMENTÁŘŮ

  1. jasne konzolove pitomci dostanu kamo a mi na t-25 pilot hovno shit tank ani bitku som neodohral s nim letel z garazi

    • Tak chtelo by to se naucit cesky a naucit se hrat.. V mych rukou je to vrazedny stroj..

    • Ty máš akurát tak v hlave nasrané a nie T25 v garáži… Ty Kokotko, na WoTku v profiloch sa každý môže pozrieť na teba… mimochodom cez víkend si nájdem čas a prídem Ťa prevychovať ak to tvoj otčim nedokáže… potom by si mohol akurát tak jesť cez slamku a zasral by si si sádru keď si budeš chcieť riť vytrieť…

    • Ty si riadne smutný, naozaj si si ho bol schopný vyjazdiť? Podľa mňa je to super tank pretože má skvelé chovanie dela, dohľad a pohyblivosť + ten mantlet naozaj niečo znesie. Pre mňa zábavný stroj a okrem toho, že slušne zarába kredity trénuje posádku. Ak si si ho naozaj vyjazdil len za investovaný čas a následne vyhodil z garáže schopný VIII. prémiový tank neostáva mi nič iné len ti zagratulovať CG WP GG 😀

    • Víš co je na tobě nejsmutnější ? Že jsi vítězná spermie…

Comments are closed.