Ľahké tanky LTP a BT-SV v prémiovom obchode

18

V prémiovom obchode sú dostupné zaujímavé ponuky obsahujúce sovietsky prémiový ľahký tank LTP a BT-SV.

K nákupu 30 dní prémiového účtu za 9,95 € (zhruba 260 Kč) dostanete v rámci špeciálnej ponuky aj ľahký tank tieru III: LTP s miestom v garáži. LTP je darčekový tank, ktorý dostali hráči pri 15. výročí spoločnosti Wargaming. Už sa objavil aj v prémiovom obchode, pre zberateľov by to však mohol byť zaujímavý spôsob, ako sa k nemu dostať. Ak by vás tank zaujal, môžete si o ňom prečítať tu: LTP.

ltp

WittmanSVK: LTP nie je príliš zaujímavý stroj. Považujem ho za slabšieho bračeka ľahkého tanku T-127. Má síce trochu vyššiu maximálnu rýchlosť a rýchlosť otáčania, v ostatných charakteristikách ale značne zaostáva. Výhodami sú obmedzený MM, vďaka ktorému nikdy nestretne tanky tieru V (tu by aj tak veľa nespravil) a dobré hodnoty kamufláže. 🙂

Zaujímavým kúskom v prémiovom obchode je aj ďalší sovietsky ľahký tank tieru III: BT-SV. Ten je dostupný v balíčku s 30 500 zlaťákmi a miestom v garáži za 99,99 € (zhruba 2 608 Kč).

btsv2

Kedysi to bol veľmi cenený nedostupný stroj (dal sa získať len v darčekových boxoch podobne ako Pz.Kpfw. II Ausf. J), tiež sa už ale niekoľkokrát objavil v prémiovom obchode v podobnej ponuke. Prídavné ochranné pláty však povýšili silu pancierovania tohto ľahkého tanku pri vhodnom postavení na veľmi dobrú úroveň, pričom si zachováva aj vysokú rýchlosť. Má ale veľmi slabú depresiu dela a slabý dohľad. Na tomto tiere je to aj vďaka obmedzenému MM celkom zábavné vozidlo.

Ľahké tanky LTP a BT-SV v prémiovom obchode
Ohodnoťte tento článek!
4.08 (81.54%) 13 hlas/ů

18 KOMENTÁŘŮ

 1. tentokrát za 3000 ani ten gold nemá cenu … u toho hydrouše jsem chvilku váhal … ale toho je jen obrázek do hangaru … a pokud člověk urgentně nepotřebuje gold … tak bych počkal na něco jiného … LPT je fajn nabídka a tank je slabší 127 … prostě pohoda … já osobně koupim pudla … až bude

 2. “Výhodami sú obmedzený MM, vďaka ktorému nikdy nestretne tanky tieru V” – já tier 3 nehraju, ale někde psali, že s novým MM už žádné tanky tier 3 nejdou proti tieru 5. Tak pokud by to byla pravda, tak by to mohlo být pro ten tančík výhodné.

  • Máš pravdu, 3 již skutečně tier 5 nepotkají, nový MM to neumožňuje. Konec konců i na tomto webu o tom psali. 🙂

  • Ono stačí když potkáš Matildu,s tou si s LTPčkem neporadíš ani když tam nalouduješ gold a napálíš ji zezadu

 3. Již NIKDY-kupte teď za kupu prachů, již NIKDY NEbudou dostupné (vy budete na Všech bojištích Kingové…) … kolikrát jsme to již z těchto “jedovatých” chlebáren slyšeli a “ještě USLYŠÍME” !!! !!!

  Jděte do řitě (řezník “krkovička” je na Vaši úroveň obyčejný “žebrák” !!!) … 🙁 🙁 🙁 !!! !!!

  • 2x do roka – v létě a v adventním kalendáři. Rok 2017 je třetí sezona, co to takhle točí.

  • Je to křáp, sežeň si T-127. Ten je víceméně imunní proti kulometům jako je Pz IC. LTP je mizernej papír.

   • Já se ptal do kdy je ta akce … Vím že T-127 je lepší… Mám ho v garáži.

   • Neprobiješ AP munici zepředu jen když je LTP pootočeno cca 10-15 stupňů od podélné osy. V té chvíli se teprve dostaneš s efektivním pancířem nad 37 mm, bo mám na pancíři 2 nakloněné roviny.

    No a když Pz IC naláduje APCR, tak se můžeš natáčet jak chceš a probije každou ranou. S LTP mám odjeto přes 2000 bitev.

  • Jinak těch třicet dní premka se začíná počítat ode dne nákupu

 4. Bohužel právě ten omezený MM trojek úplně ztratil na významu 🙁 Ale aspoň ty jiné trojky už pětky nevidí.

Comments are closed.