Květnový přehled aneb měsíc amerických hrdinů na konzolích

16

Ve Spojených státech je květen ve znamení ocenění a uctění příslušníků armádních složek s názvem „Military Appreciation Month“ a Wargaming se připojuje a taktéž vzdává hold americkým hrdinům. Pojďme se podívat, co si pro konzolisty na květen připravil.

Operace: American Dream Machines
 • 2. až 29. května

Tato měsíc dlouhá operace je určena pro nováčky i veterány. Je k dispozici pro všechny národy (vozidla III. úrovně a vyšší). Obsahuje 10 postupných stupňů odměn a je opakovatelná!

Odměny budou tvořeny ziskem stříbrných, boostů XP, dní prémiového účtu, tanků M22 Locust a M4A2E4 Ripper a mnoho dalšího. Nejvyšší odměny ještě nejsou odhaleny, ale brzo se dočkáme.

(Pokud hráč vyhraje tank, který už vlastní, bude mu vyplacena náhrada ve stříbrných.)

Vengeance T25
 • 2. až 28. května

Na konzole přijede z počítačů dobře známý americký prémiový střeďák T25 v kamuflážní verzi „Vengeance“ (pomsta). Tank je opatřen tmavým nátěrem s vlasteneckým emblémem ve tvaru orla na čele korby a usmívající se lebkou na zádi.

branded_vengeancet25Výročí a svátky
 • Den vítězství – 8. května

V tento den se slaví konec druhé světové války v Evropě. Hráči obdrží trojnásobek zkušeností za první vítězství.

 • Memorial Day – 29. května

Poslední pondělí v květnu se v USA uctívá památka všech padlých ve službě armádě Spojených států. Hráči obdrží trojnásobek zkušeností za první vítězství.

 • Emblémy – 2. až 31. května

Hráči si budou moci pořídit speciální emblémy k výše uvedeným událostem. Nápis „Nezapomeňme“, veteránský vlčí mák a dva vlastenecké znaky.
emblem-memorialday

Charitativní akce
 • 2. až 31. května

Během května bude probíhat charitativní akce na podporu rodin vojáků. Hráči si budou moci zakoupit speciální emblém „VALOR Family“. Celý výtěžek akce bude věnován organizaci National Military Family Association, která už 48 let pomáhá rodinám vojáků.

charityemblem_family_portalPAINGODův výběr
 • 19. aý 30. května

Velký šéf ve svém výběru bude tentokrát nabízet mutanta M6A2E1 a M4A2E4 Sherman.

Huntsman Centurion
 • 26. května až 26. června

Série Heavy Metal Heroes bude pokračovat tankem HMH: Huntsman Centurion. Lovec se představí v originální pouštní digitální kamufláži a emblémem. Pravděpodobně se bude jednat známý VIII. Centurion s prémiovým statusem, necháme se překvapit, co bude mít navíc oproti běžnému setníkovi.branded_huntsman

Pouštní emblémy
 • 26. května až 26. červa

V souvislosti s uvedením pouštního Centuriona se objeví i nové emblémy s motivy pouštních zvířat – ještěrka, přímorožec, velbloud, štír a pavouk.emblem_desert

Horké zboží

V průběhu května budou v herním obchodě dostupné také známé prémiové stroje StuG IV, Pz.Kpfw. IV Hydrostat a ISU-122S

Květnový přehled aneb měsíc amerických hrdinů na konzolích
Ohodnoťte tento článek!
2.33 (46.67%) 3 hlas/ů

16 KOMENTÁŘŮ

 1. Proč se vůbec namáháš sem psát nějaký komentáře? Asi jsem blbě jsem, ale ještě sem na to nepřišel.

 2. Ještě pár takových článků a koupím si xbox, protože moje PC odchází do věčných lovišť a tak jak píše autor článku Martin, jsem taky táta a tudíž utratím radši za konzoli akceptovatelných +/- 8000, než za novej PC 40000, momentálně hraju WOT na SD klientovi, s min. rozlišením a přesto 25fps a to mi někdy padne aji na 10 a to je fakt mazec. Na konzolích 100 fps bez problémů, všichni hráči mají stejný podmínky a hlavně, žádní cheateři s módama 🙂

  • Asi bych nezkousnul joystick a hlavně často proklamovaný aimbot který nenávídí PC hráči je na konzolích součástí hry, protože bez automatického doměřování tj. jen přibližně najedeš na cíl a aktivuje se aimbot který doměří za tebe, jinak by jsi na konzoli nikdy nic netrefil… Takže ano všichni mají stejný podmínky…

   • Sice to asi nemá cenu, ale asi nevíš co je to aimbot, na PC i na konzolích funguje automatický zaměřování. To ti zaměří na střed vozidla, ale klidně přes neprostřelitelnou překážku. A k ovládání se používá gamepad a ne joystick ;-), navíc jde připojit i klávesnice, někteří hráči to tak mají. Howg

    • Drtivá menšína si něco takového připojí, to už rovnou můžou koupit kompa 98% lidí s koupí konzoli aby s ní mohli sedět u telky v křesle. Na PC můžeš pustit automatický aim, ale aimbot na konzoli doměřuje tank aniž by jsi volil autoaim, odhaduje kam jsi asi chtěl mířit. Mají to aktivní úplně všechny konzolové hry, protože jinak by sis akční hry na gamepadu nezapařil, to že nevíš na čem paříš je dost zoufalé a právě jsem asi zbořil tvoji představu o tom jak suprově umíš s gamepadem mířit, ne neumíš bez aimbotu by jsi netrefil ani bod o velikosti 10% kapacity panelu. Howg.

     • To že si myslíš že to nedělá nezmená že to nedělá. Automaticky aimbot je ve všech akčních hrách na xboxu u PSku a není to tak dávno co to řikalo i samo WG že ve WoT funguje predikce zaměření. Ne zdroj ti hledat nebudu.

      Si jako fakt myslíš že kloboučkem trefíš přesný bod na obraze jo ? To si dobře naivní.

     • Nic takovýho tam neni, podívej se na záznamy na Youtube a najdi mi takovej . To jsem fakt zvědavej.

     • To máš stejně jako s predikcí ve windowsu, i SW na ovládání myši má predikci přesnosti a taky o ní nikdo neví, dokud jim nedám do ruky myš a nevypínáním funkce na přesnost v OS, pak se netrefí ani na tlačítko start (nicméně to je nic v porovnáním s tím jak extrémní predikci používají konzole)… Proč se hádáte když evidentně nemáte šajnu. Prostě ne ta přesnost není vaším skillem… Nevím proč se o tom dál hádáte, zcela evidentně ani jeden z vás neví o co go, jste klasický konzumenti tak konzumujte a nebo začněte googlovat a zjistěte si to sami a nevyvracejte tu něco o čem netušíte.

  • Hele na SD klientovy jedu na 30-40 fps s modama, bez modů kolem 80-100 a to mám prehistorické pc s C2D z 1kvartálu 2008 od intelu přetočené z 2,6 na 3,4GHz.

 3. Doporučuji si to nejdřív u někoho známýho vyzkoušet, je potřeba si zvyknout na jiný styl ovládání přes gamepad. Jinak základní konzole XBOX ONE i PS4 lze v pohodě sehnat výrazně pod 6000 Kč.

 4. Je pravda,že na autoaim to pocitově dost často trefí,jenže autoaim má i pc verze a až na detail,jak ho spustíte,je to úplně stejný. Vždy to míří do středu tanku. Aimbot ti přeskakuje z jednoho bodu do druhého. Chápu že to obojí začíná na “A”,což může mást,ale je dobré si to neplést. Stejně jak první post,konzolisti=pitomci. Pitomec je tak akorát on,když nedokázal vyplodit nic lepšího. Tento web se dost změnil,jen nízké iq tu zůstalo.

Comments are closed.