Konzole: Mise na AMX CDC

27

Děkuji Martinovi

Na konzolích bude nová zajímavá akce. Po úspěšné akci „Motherland“, ve které bylo možné zadarmo si vyjezdit VIII prémiák T-54 prototyp ve speciální kamufláži „Motherland“, následuje další obdobná akce na prázdniny „Fight for the AMX CDC“, ve které bude možno opět vyjezdit VIII prémiák, tentokrát, jak už z názvu vyplývá, se jedná o francouzský tank AMX CDC. Akce bude mít 3 části za 45 000 XP, 90 000 XP a 135 000 XP vyježděných francouzskými tanky, po získání CDC se hráčům odemkne operace „AMX CDC Unleashed“, ve které bude možno získat 1000 goldů a 1 den prémium účtu (opět ve 3 částech celkem za 230 000 XP).
Akce je součástí oslavy 100. výročí prvního bojového nasazení tanků – britský tank Mark I v září 1916 v Bitvě na Sommě.

Podrobnosti zde https://console.worldoftanks.com/en/news/game-events/fight-forthe-amxcdc/

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekManiaXXL: M18 Hellcat – 3 vítězné znaky
Další článekWoWs: Obrázky nových lodí #2
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

27 KOMENTÁŘŮ

 1. Už ve mě hrklo. Než jsem vychladnul po přečtení, že jde o konzole. Ale takovej maraton bych jel.

  • Toto ani není taková misa jak na PC kde drtíš tank za tankem abys měl co nejvíc expů a dmg za všecky národy. Tu stačí jeden národ a jedeš si v pohodě

 2. A na EU serveru pro PC stále nic co by mě donutilo to zapnout. 🙂

 3. sice sem to úplně nepatří, ale na testu je ve filtru možnost i pro švédské tanky

 4. jn a WG EU je lakomý ta prémiáky aspoň půjčit, aby člověk věděl, co si eventuálně koupí…

   • Dostaneme. Jak byla teď ta mise na VIC, tak jsem za něj dostal 750 g a garážový stání.

    • ale WG psalo že se takto goldy již dostávat nebudou tak jak to tedy je ?

   • Ja bych třeba wz-111 bral, protože minulé dvě možnosti jsem na to neměl vhodné tanky. Ale asi jsem jediný no 🙁

    • Za mě nemáš čeho litovat. Jezdit ten tank je pro mě trest, mám ho spíš na okrasu.

 5. Přeji v nejlepší tyto mise konzolistům. Je super, že někde jsou ještě ty nároky na hráče v pohodě a hráči z hraní mají pořád hlavně tu radost. V tomhle je konzolová verze o stovky let dál než ta PC. Užívejte si CDC i T 54 🙂 Mám trochu pocit, že bude tahle mega oslava na konzolový verzi pokračovat i dalšími národy. SuperPershing, Lowe, T34 atd… Což by bylo opravdu mega oslava ze strany WG.

  • Konzolovou verzi hry má především pod palcem americkej tým a asi se snažej víc si udržet hráče, protože přece jen na PC je daleko víc lidí. Třeba pro XBOX jsou tři servery Evropa, USA východ a západ, při zapnutí hry si můžu vybrat, na kterym serveru chci hrát. Večer má víc lídí Evropa, ráno východní pobřeží USA. a tak to můžu střídat.

 6. Na PC jsem maratony nikdy nejel, Motherland jsem zmeskal ale CDC mi neutece. Jdu do toho! 🙂

 7. Ako PCckar skm konzolu niky nemal ani mat nebudem, snad to nie je uplne debilny dotaz: konzolova verzia je rovnaka ako PC? Ten isty ucet s tou istou technikou? Co si vyjazdim na jednom, mam aj na druhom?

  • Ne, účet je jiný a ta hra je taky úplně jiná. Pro mě jako člověka zvyklýho jezdit na PC to bylo nehratelný. Je to v podstatě úplně jiná hra.

Comments are closed.