Konzole: Efekty počasí

15

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekOcelové dědictví Třetí říše
Další článekKanonenjagdpanzer v E-Shopu
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

15 KOMENTÁŘŮ

 1. Financial Transaction.
  Date: 01.07.2016 10:41:11
  Credits added: 92 000 nevite za co to je?

 2. Při prvních zmínkách o efektech počasí , mi to připadalo jako dobrý nápad . Ale po zhlédnutí tohoto video, už mi to teda jako dobrý nápad nepřijde . Ještě možná ta sněhová smršť vypadá zajímavě , ale ta písečná bouře vypadá šíleně . Dobrá tak na navození epileptického záchvatu . Ten létající písek mi až moc odvádí pozornost od samotného tanku .

 3. Mne sa to paci bral by som to aj na pc hlavne ta piesocna burka je fakt super velmi dobre to je spravene 🙂 ak to nedaju na PC kupujem PS4 😀

 4. what ? vam prislo od WG e-mail ? mne dneska to poslali:Dear Commander,

  During the day of 25-06-2016, 05:10 until 25-06-2016, 17:00 (UTC times) you made purchases of consumables. As you may be aware, we had planned to have a 50% discount for your consumable purchases on that day. Due to an error on our side you were not able to benefit from the mentioned discount on your purchased consumable’s. We were able to identify the affected accounts including yours and are now happy to refund you 50% of your purchased consumables during that period both in gold and credits.

  This refund should be apparent on your account as you read these lines. We are sorry for any inconvenience this may have caused and please rest assured that we will do our best to avoid similar issues in the future.

  Thank you for your understanding.

  Your customer service team.

 5. Mě se líbí jak jo to udělaný na lodích ta změna počasí.

 6. Krásné efekty, já jsem vlastně ještě nikdy neviděl, jak vypadá tato hra na konzolích. A musím říct, že opravdu moc dobře, hlavně jak svítí pouliční lampy a ty bouře taky povedené. Taky ta střecha se dá mnohem lépe ničit než na PC. Jenom škoda, že na PC se toho asi nedočkáme a konzoli nechci.

Comments are closed.