Kasserine – nová mapa na konzolích

11

Na konzolích se objevila zbrusu nová mapa Kasserine. Přinášíme vám náhled mapy a video s projížďkou po mapě.

Jedná se opět o velkou otevřenou pouštní mapu, která má rozměry 1200 x 1200 m.

Mapě vévodí vyschlý říční kaňon, do kterého vedou po obou stranách sjezdy. Kaňon se táhne přes celou mapu od severozápadu k jihovýchodu a rozděluje tak mapu na dvě poloviny.

Terén je mírně zvlněný s velkými kameny, které se dají využít jako kryt. Na jihu a západě najdeme dvě pouštní vesnice s minarety.

kasserine_minimap

Bitva v průsmyku Kaserín

V bitvě se střetli vojska Osy – Německo a Itálie proti armádám spojenců USA a Velké Británie. Střet se odehrál v únoru 1943 v pohoří Atlas během tuniské kampaně.

Zpočátku Němci uštědřili velmi nezkušeným Američanům drtivou porážku. Ale ti se ze svých chyb velmi rychle poučili. Původní velení bylo odvoláno a velením byl pověřen generál Patton.

Poté spojenci Afrikakorps porazili a vyhnali Němce a Italy z Afriky. Afrikakorps kapituloval 13. května 1943.

Kasserine – nová mapa na konzolích
Ohodnoťte tento článek!
4.5 (90%) 6 hlas/ů

11 KOMENTÁŘŮ

   • Výborně, takže kvalitního redaktora pošlete do “kopru”, a “trola of lemra” si necháte. Jen tak dál chlapci, je vidět, že to opravdu umíte a že t s kvalitou webu myslíte opravdu vážně. 🙂 🙂 🙂
    Díky tatko Martine za Tvé články, psal jsi dobře a patřil jsi tu mezi ty nejkvalitnější redaktory. Teď už to tu bude jen o těch “sociálních” průzkumech chování návštěvníků webu, pokud tu nějací v budoucnu budou.

  • I když konzolové wotko nehraju, rád jsem si od tebe příspěvky přečetl a zjistil jsem, jak to tam vlastně funguje. Je tu spousta redaktorů, kteří přidávají úplný blbosti a někoho, kdo to umí už nechtějí….

   • Možná bud rád jak to funguje na pc. Tohle může být i dobrá mapa,ale jinak přidávají bulshit mapy kde jsou zmenšený dohledy,různé písečné bouře a jiné nesmysly. Map je na konzolích více,ale díky tomu je totálně na hovno rotace a do toho tyhle hnus mapy. Na pc sice řvou že tam mapy nejsou,ale na konzolích to totálně přehánějí. Ono ne vše je tak hezký jak to vypadá. Jinak nechápu tuhle redakci,kolikrát jsou tu články o hovnech a tohle bylo alespon pro některé zajímavé. Fakt trotl web.

  • Škoda… I přestože jsem konzolovku nehrál, tak jsem si rád přečetl jaké jsou rozdíly a samozřejmě novinky na onom WOTku. Díky za to! 🙂

 1. Děkuji za ocenění a podporu.
  Tomas má pravdu v tom, že ta hra má samozřejmě také spoustu problémů, některé pocházejí už z PC. Ale třeba ty mapy s extémním počasím, jsou krásně graficky zpracované, ale hrát se to nedá, mimochodem přidali další pouštní bouři na Airfieldu. O tom všem jsem připravoval další článek, ale ten už si nepřečtete.

  • Škoda, velká škoda. Na druhou stranu si zase v jiném článku můžeme přečíst “velmi kvalitní” slint o nejvýdělečnějších tancích ve hře. Jeho autor je opravdu velmi erudovaný, “odborník na slovo vzatý”, který si někde na netu najde statistiky a pak stvoří článek, který září jako perla nad jejíž lesk na slunci není. 🙂 🙂 🙂
   PS: Docela bych si vsadil, že hlavním redaktorem “Excalibru” je nějaké mentálně nevyzrálé dítko, jehož věk nepřekročil 18 let, neboť snad jen ten věk může ty kopance zde vytvářené omluvit. A pokud je ta osoba starší, pak už nemám vůbec slov, úroveň webu mluví sama za vše. A redaktoři? Na pár výjimek na tom budou velmi pravděpodobně stejně, bohužel…

 2. Ano graficky jsou hezký,ale nevidím důvod těch změněných dohledu kdy vás pri rozsviceni pálí další tank který na to nemá dohled. Kdyby to bylo jen graficky,tak neřeknu ani tuk,ale zasahovat do spoting systemu je moc,zvlast při takovém RNG které je všude a to si myslím je špatně.

 3. Tyto stranky jsou hodne pomateny. Pro nas konzolisty a nejen pro nas delas clanky ktere maji hlavu a patu. Maji nejaky prinos narozdil od toho braku co se tu stvorily posledni dobou. Toto ze jsi odejit me docela namichlo. Jsi dobrej

Comments are closed.