Kanonenjagdpanzer v E-Shopu

8

V prémiovom obchode pre EU server sa dnes objavil Nemecký stíhač tankov 8. tieru: Kanonenjagdpanzer.

Prvé prototypy vozidla Kanonenjagdpanzer, ktoré boli známe ako Jagdpanzer Kanone 90mm, boli pre SRN vyrobené v roku 1960. Ich výroba pokračovala až do roku 1967. Celkovo sa vyrobilo 850 vozidiel. 770 z nich bolo určených pre Bundeswehr a 80 pre Belgické ozbrojené sily. V roku 1985 bol tento stíhač tankov už považovaný za zastaraný. Niektoré vozidlá sa zmenili na pozorovacie vozidlá pre delostrelectvo alebo na nosiče navádzaných protitankových rakiet. Niekoľko strojov zostalo v službe až do roku 1990.

Tank je dostupný v troch rôznych ponukách, ktoré platia od 13. januára (ledna) 6:00 do 20. januára (ledna) 6:00.

Dostupné ponuky

panzer

Misie, dostupné pri daných balíčkoch sú splniteľné do 28. februára (února):

WittmanSVK – Kanonenjagdpanzer je rýchly a mrštný stíhač tankov. Spolu s dobrou kamuflážou sú to jeho jediné výhody. Nemá takmer žiaden pancier, preto je veľmi zraniteľný aj voči HE munícií. Hodnota tohto stíhača tankov v hre je 10 000 zlaťákov. Mňa osobne tento stíhač tankov nezaujal. Rheinmetall Skorpion G považujem na tomto tiere za lepší prémiový stroj. Aký je Váš názor?

 

Ohodnoťte tento článek!

8 KOMENTÁŘŮ

  1. Spousta lidí se spálí v tom, že si myslí že je to E25 na vyšším tieru, bohužel tohle je proti bleše obrovská almara. Zrovna u tohohle tanku mělo WG dojít, že overmatch je mechanika pro tento typ tanků vyloženě kontraproduktivní. Tento tank tím vyloženě trpí, po odhalení ho probije automaticky vše a jde skoro hned do garáže (má dokonce slabší pancíř než E-25). Statisticky to byl na WR snad nejhorší tank, trpěl na slabou penetraci a kadenci, proto dostal docela masivní buff. Bohužel ani ten nepomohl. Prospěl by mu strašně omezený MM, který ale nemá. Taktéž na některých mapách je skoro bez šance. Hodně to zamrzí, kanJPZ má originální a troufnu si říct unikátní model, ale je to tank se kterým se hraje docela těžko. Jsou tu daleko lepší kandidáti ke koupi.

    • Mám ho v garáži. Po několika neuspěšných bitvách jsem si řekl, že ho hraju špatně a musím ho pořádně uchopit. Bohužel. Ten tank je prostě špatný. Zkoušel jsem ho i po „masivním Buffu“. Ten stroj má na 8 TD strašně nízkou Alfu a průbojnost. Brutální rozměření. I když se schovám tak pořád svítím. Nemyslím si, že bych hrál špatně. Špatný je prostě ten stroj. A I když má rychlé nabíjení. Má z německých osmičkových TDéček jedno z nejnižších DPM. Nekupovat. Já ho mám v garáži a sedá na něj prach.

  2. Tento tank se mi líbí úplně nejvíce ze všech vozidel ve hře. Bohužel, jen po vzhledové stránce. Po stránce herní patří k nejhorším a za pravdu tomu dává i četnost tohoto tanku v náhodných bitvách.

  3. Přemýšlel jsem o něm, ale co jsem viděl replaye a videa od lidí co to hrajou trochu líp tak určitě ne

  4. Kdo si koupil E25, tak nebude kupovat takový šrot, i když je pěkný.

  5. Já ho mám rád… v zaměřovači – TVP T 50/51 ho vyndá na jeden zásobník a chudák Kanonenpz. se vzmůže na jedinou ránu.

    Jediné pozitivum – není to tak velký sh1t jako Steyr-Krupp WT, protože se slušně hýbe.

  6. Zábavny tank. Ma velice dobry camo. Vzhledem k jeho rychlosti a obratnosti se da pouzit i na spot. Obcas se mi stava,ze odhalim lt driv nez on me,nebo me nevidi,ale predpokladam ze takovy lt ma spatnou posadku. Dalsi + povazuju prubojnost HE munice 100 mm.Jinak opravdu papir. Je velky zazrak kdyz neco odrazi.Jeho rychlost a dobra obratnost casto zpusobuje prevraceni tanku pri zataceni. Staci opravdu mala nerovnost aby se prevratil.

Comments are closed.