Jak spustit WoT: Blitz na počítači?

19

1) Stáhněte a tuto aplikaci. Jde o program Bluestacks App Player, jakousi hacknutou verzi posledního Androidu.
2) Aplikaci nainstalujte a spusťte.
3) Otevřete Play Store (možná se budete muset přihlásit Google účtem)
4) V Play Store najděte World of Tanks: Blitz a nainstalujte ho. Hru nainstalujte na “internal memory”, je to trochu rychlejší.
5) Mezitím z Play Store nainstalujte aplikaci Tincore Keymapper, ta vám umožní namapovat si dotykové ovládání na klávesnici počítače.
6) Otevřete World of Tanks: Blitz a přihlašte se (je možné se přihlásit klasickým WoT účtem).
7) Následuje nejdůležitější a také nejsložitější část – namapování dotykového ovládání na klávesnici. Vše proto vysvětlujeme pomocí obrázků

Když otevřete Tinycore Keymapper, uvidíte tohle. Aplikace sama je na nastavení poměrně jednoduchá, když použijete dva malé triky.
Zaprvé, můžete stisknout na klávesnici jakoukoli klávesu a ihned ji uvidíte na displeji.

Abyste získali použitelný D-pad, prostě stiskněte na klávesnici WASD, nebo jakoukoli alternativu, kterou budete chtít tank ovládat.
Už teď můžete získaný D-pad posunout kam potřebujete, ale tohle si nechte na později, teď je potřeba upravit nastavení v Tincore Keymapperu. Klikněte proto vlevo nahoře na ikonku nastavení, tři svislé tečky. Potom jděte to “Settings” a uvidíte tam tohle.

Možnost “Open mapper on sequence” vám umožní vidět toto menu z aplikace Tincore Keymapper, ať už budete mít spuštěno cokoli, je to důležité pro pozdější správné nastavení ovládání.
Neklikejte ale přímo na tuto možnost, klikněte do prostoru pod ní.

Dále klikněte na “Clear & Capture” a stiskněte klávesu, kterou chcete otevírat mapovací menu. My jsme to nastavili na “T”. Potom klikněte na Stop a Accept.
Vyzkoušejte si klávesu, kterou jste právě zadali, měla by vám otevřít mapovací menu, ať už budete kdekoli. Pokud jste, jako my, vybrali “T”, na hlavním screenu vám také otevře vyhledávání Google 🙂

8) Nyní budeme konfigurovat klávesy. Spusťte World of Tanks: Blitz a otevřete menu nastavení (“Options”), ve kterém se upravuje ovládání (“Controls”)

(Nápis LAI ignorujte, ten zobrazuje levý Alt, který byl stisknutý kvůli vytvoření screenshotu 🙂 )

Klávesou, kterou jste před chvílí přiřadili otevírání Keymapperu otevřete menu pro mapování kláves. Defaultně budete mít vždy uprostřed joystick. Chytněte ho a posuňte dolů na “Disabled”, tím bude zrušen. Teď, pokud máte na obrazovce ostatní klávesy, jako WASD a podobně, můžete je přesunout přesně na pozici herního joysticku WoT: Blitz. Totéž udělejte pro tlačítko střelby a zoomu.

Nastavení kamery bude složitější. Zde jsme stiskli všechny čtyři šipky na klávesnici a vytvořili další D-pad. Klikněte na něj a změňte mód na “Touch area centering”. Potom vše přesuňte zhruba tak, jak je na obrázku. Čím větší to nastavíte, tím citlivější klávesy budou. Jak vidíte, nastavili jsme to trochu širší, takže vodorovná citlivost je menší.

Dále klikněte v levém černém menu vpravo nahoru znovu na tři svislé tečky. Uložte profil (“Save profile”) a nějak ho nazvěte. Pak klikněte na šipku, čímž to celé uložíte. Pokud by profil kdykoli přestal fungovat, stejným způsobem ho načtěte znovu.

Teď a nebo kdykoli dříve vám možná vyskočí hláška, že Keymapper potřebuje root (nevím přesně, co to znamená, Android nemám – pozn. carramba66), povolte jej navždy. Dále nastavte keymapper jako vaši defaultní klávesnici a vstup ovládání.

Teď ve WoT: Blitz spusťte tutorial a vyzkoušejte ovládání.

Pozn. carramba66 – tento postup jsem nezkoušel, pokud ho někdo prubnete, dejte vědět pod článkem, jestli vám to funguje.

Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2015/01/02/how-to-run-world-of-tanks-blitz-on-pc-by-jeno/

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekRozhovor s A. Ivanovem
Další článekNa polském aukru prodávají Type 59 a PzII J
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

19 KOMENTÁŘŮ

 1. můžu se zeptat? když si chci koupit e 25 a napišu čislo karty a vše ostatní, tak dám zaplatit a to napíše: Něco se pokazilo, akce neni dostupna zkuste to později…
  co s tím?

  • taky je možné, že nemáš na platební kartě povolenou “e-komerci”, takže nemůžeš takhle platit
   lze to obvykle nastavit v internetovém bankovnictvé, kde se tato volba dá zaškrtnout
   doporučuju po nakoupení zase zrušit z bezpečnostbních důvodů

  • Mě to psalo protože jsem na kartě měl vyčerpaný týdenní limit na internetové transakce

  • na karte pravdepodobne nemas povolenou online platbu, u KB to jde zmenit pres net na uctu

  • Apple má svoji verzi již dávno, tam nemusíš nic emulovat. Měl by jsi ji najít v obchodě

 2. carrambo, ted jsme to zkouseli i na druhé kartě a stejně nic.. PODĚLANEJ WARGAMING..

  • Zkontroluj si v ebanovnictví, zda máš povolenu platku na internetu. Navíc pokud chceš provádět platbu do WOT Blitz – MUSÍŠ MÍT GOOGLE ÚČET a u něj zadanou platební kartu buď permanentně, nebo jen pro jednu platbu! Tohle není chyba WG, ale jsou to podmínky GOOGLE 🙂 Bez toho to nikdy nepůjde

 3. Udelejte na to video prosím vás,ja na to asi jinak nepríjdu 😀

 4. Tak já se s tím sral dvě hodky.Stéjně sem se s tím nedosral.Bo co pět minut:program přestal pracovat 🙂

 5. dobrý den prosím o radu když chci stáhnout to world of tanks tak mi tam skočí že došlo k chybě :[rpc:s-7-AEC-0 HMSZ-NGNJ-S7UWW] prosím o radu píše mi to u všech aplikací ale ten kod je tam většinou jinej ale pokaždé tam je AEC a vyjelo mi na google že je to na ochranu uniku dat nevíte co s tim?

Comments are closed.