Jak se tvoří mapy pro Xbox?

13

Počasí v bitvách, exkluzivní mapy … proč má Xbox verze WoT tolik věcí, které PC verze nemá? 🙂 Pojďme se podívat, jak se pro Xbox tvoří mapy, je to opravdu zajímavé.

Vývojáři Xbox verze nedávno přidali do hry novou mapu, která se jmenuje “Pacific Island” (“Tichomořský ostrov”) a nutno podotknout, že vypadá moc hezky. Před časem vývojáři vysvětlovali, jak mapy tvoří, pojďme se na to tedy podívat. Konkrétně tato se začala tvořit na základě satelitních snímků ostrova Corregidor.

Tankové bitvy na ostrovech, byť se to může zdát zvláštní, skutečně probíhaly, nicméně výsledky byly většinou jasné, protože Američané používali střední tanky Sherman, zatímco Japonská armáda nasazovala spíše tančíky nebo lehké tanky. Když se mapa podle snímků z družice upraví, vypadá asi takhle (to okolo je grafika Xbox verze).

A zde pár screenshotů z ní. Líbí se vám?

Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2015/01/29/new-xbox-wot-map-pacific-island/

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekWar Thunder: Jak se tvořil slavný trailer?
Další článekDruhá fáze testu 9.6 bude dnes
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

13 KOMENTÁŘŮ

 1. Hmmmm….. to by byla nádhera když by to bylo i na PC verze :/ 🙁 škoda . Ale jinak mapa je nádherná a to jak to tvoří , to bych nikdy neřek . děkuju za pěkný a zajmavý náhlednutí na to jak se taková mapa tvoří .

  • mapy na OC taky nebudou hnusné ale hraj to na maximální grafku…;) u XBOXu máš jistotu stejného výkonu u všech…PC má každý člověk jinačí…:)

   • vono je nahovno že mám slabý PC a na max to neutáhnu :/ musím si koupit nějakou mašinu 😀

  • Z té jsme převzali (po dohodě s provozovatelem) tři historické články do posledního čísla Deníku Nooba. 🙂

   • Ja jsem si vsimnul:) vsechny jsou suprove napsane a zpracovane.
    Me se stranka libi, jelikoz na foru jsou i ostatni tanky a clovek hned lepe vi jaky je rozdil mezi WoT a realem 🙂

 2. Síce som odohral len tri hry na tejto mape, ale podľa mňa je malá pre vyššie tiery. Ideálna by bola tak do šiesteho tieru.

Comments are closed.