Jak hrát na více serverech?

15

Nově existuje aplikace, která vám umožní hrát na více serverech (ruském, americkém, asijském) a to aniž byste museli stahovat zvláštní separátní klienty, tedy spoustu GB pro každý server zvlášť. Ještě nejde o plnohodnotný roaming, ve kterém byste mohli hrát na jiných serverech se svým účtem, ještě stále se na cizích serverech musíte separátně zaregistrovat, ale už je to jednodušší, stačí se pouze přehlásit.

Použití je vcelku jednoduché, spustíte aplikaci, vyberete, kam máte nainstalovanou hru a server, na kterém chcete hrát (musíte tem mít účet).

Aplikace je ke stažení zde.

Zdroj: http://ftr.wot-news.com/2015/01/03/region-changer-mod-for-0-9-5/

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekNa polském aukru prodávají Type 59 a PzII J
Další článek3. 1. 2015
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

15 KOMENTÁŘŮ

  • Musíš tam mít separátní účet. Pokud chceš přesunout účet na jiný server, tak to myslím taky jde, ale to se dělá přes support.

   • Přesunout to myslím nejde, psal sem s touto žádostí asi před cca rokem a půl, odpověď byla, že komunikace mezi jednotlivími servery je hodně složitá, ale že to je v plánu (pro další dotazy, psal sem na NA, tedy americký support )

 1. Nedávno jsem si zakládal účty na další servery a když jsem hledal nějaké invite cody tak jsem zjistil, že na NA serveru jde použít WOTREDDIT (7 dní premium účtu, 500g a T2 Light tank). No a jelikož jsou prémiáky ve slevě a mám víc emailů, tak tam teď mám 6 účtů, na každém tu T2 Light a jednotlivě T-127, Valentine II, Pz. S35, T-15, FCM36Pak40 a Locust. Takže pokud máte taky hodně mailů (a nebo máte chuť na to si je vytvořit), tak je tohle dobrý způsob jak si vyzkoušet nějaký premka na publicu a ne jenom na test serveru. Sice to jsou jen lowtiery, ale aspoň něco 😀

  • Apka je legální, nic neporušuje, protože ti pouze umožní hrát s cz klientem za jiné účty (musíš je mít zřízeny) na jiném serveru, přesněji na tom, kde máš své případné další účty

 2. To znamená, že pokud na jiný, serveru bude třeba nějaká mise na lepší tank než na EU, tak se tam můžu přehlásit a plnit misi tam?? A nakupovat i z jejich obchodu (tzn. za menší peníze)??

  • NE! Ta aplikace umožňuje, POKUD MÁŠ DALŠÍ ÚČTY I NA JINÝCH SERVERECH, hrát je rovnou z tvého klienta. To znamená, že si nemusíš doinstalovávat další klienty, popř. rozdílové soubory o objemu několika GB. Pouze se v aplikaci přepneš na jiný server a přihlásíš se účtem z toho daného serveru. Výhodou je, že by ti hra měla běžet jak jsi zvyklý, tedy v cz. Rozhodně nejde na jiném servru přes tuto apku hrát za EU účet. A nepůjde to plnohodnotně ani až bude rooming od WG – půjde si tam zahrát, ale obchod a mise budeš mít stále svoje, tedy EU.
   Pokud si chceš přenést účet na jiný server, musíš to řešit přes support a tuším, že to je i nějak omezené, nemůžeš to dělat každý měsíc 🙂

 3. nejde … :/ když se chci přihlásit píše to : aktualizujte svého klienta
  ale na EU mi to normálně jde

Comments are closed.