Jak dostat WoT replay na youtube?

16

Nejčastější otázkou, kterou my, youtubeři, dostáváme, je „Jak převedu svůj replay z World of Tanks na video„. Léta jsem měl možnost odpovídat, že nejjednodušší je nahrát ho na myreplays.ru a pak si ho stáhnout z youtube. Avšak s tím, jak služba myreplays.ru předloni ukončila svou činnost, je dneska nutné mít software, který vám nahraje video a to pak nahrát na youtube. Anebo vlastně už ne, nedávno byl totiž spuštěn nástupce myreplays.ru a vy tak můžete jednoduše převádět své replaye na youtube.

Bohužel nová služba https://www.jist.tv neumí překonvertovat staré verze replayů, pouze současnou verzi (myreplays.ru umělo i velmi staré replaye), nicméně pro fajnšmekry je tu poměrně známý web http://wot.djgappa.com, kde si lze staré verze WoT stáhnout.

Na jist.tv se musíte zaregistrovat, přihlásit a pak tam lze nahrávat replaye z hned několika různých her – mezi nimi World of Tanks. Replay nahrajete přes jednoduché rozhraní a pak už jenom čekáte, až vám přijde mail, že je replay zkonvertován. V současné době dělá čas mezi odesláním replaye a jeho konverzí maximálně několik hodin.

Replay si pak můžete prohlédnout přímo na webu jist.tv v jejich přehrávači. Jak ale brzy zjistíte, jde o standardní přehrávač youtube, který je překryt jejich přehrávačem, zjevně kvůli tomu, aby před replay mohli dávat reklamy.

Pokud jste ale alespoň minimálně technicky zdatní, video na youtube velmi rychle najdete (zobrazte si kód stránky a hledejte „youtube.com“, jako první vám to najde přesný odkaz na youtube, kde je video přístupné všem, kdo mají odkaz). Stejně jako u myreplays.ru je video maximálně v 720p, tedy klasickém HD (1280×720). A pokud chcete mít replay ve formě videa v počítači, není nic jednoduššího, než si ho z youtube pomocí nějaké služby (např. http://www.clipconverter.cc) stáhnout.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte
Předchozí článekSupertest: Dvě nové mapy přepracovány
Další článekVonDoom4: Recenze T26E1 SP [WT]
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

16 KOMENTÁŘŮ

 1. Tahle služba vygeneruje z replay souboru video, chápu dobře? A jak to je s nastavením grafiky hry? To bere podle replaye, nebo jak? A co třeba dostat video do 1080p? Možná jsem to blbě pochopil

  • MSI Aftterburner…nebo jak to je…má taky na záznam videí cosi…něco jak Fraps…navolíš si ,kterým tlačítkem na klávesnici spustíš nahrávaní a pod věci,i co se týče kvality videa.
   Spustíš replay z wotka a nahraješ video…s výsledkem už si vyhraješ dle libosti….je to otázka minut….
   Tak nějak jsme to dělávali…takže od 9.15 můžete mít své epiky hned…případně ještě z nynějšího patche))…na případné dodatečné úpravy (konverty) mi vyhovoval Freemake…užsi to přesně nepamatuju))

 2. Viem že to sem nepatri ale neviete mi poradiť ako si možem vratiť naspat omylom predany tank… Za radu ďakujem dopredu.

 3. Muzu se zeptat.zmenil jsem si ikonu omylem z replayu a dal jsem tam ikonu world of tanks.Jak to vratit zpatky na replaye aby to slo prehravat dekuju za odpoved

 4. Viem že to sem nepatri ale neviete mi poradiť ako si môžem vrátiť naspať omylom predaný tank… Za radu ďakujem dopredu.

 5. Za mě doporučuji Bandicam. Snadné a kvalitní. Malej vodoznak nahoře mi nevadí.

   • Pokud se můžu zapojit do diskuze, OBS a už nikdy nic jiného. Kvalita, rychlost, vysoká nastavitelnost, možnost hodit si přímo při nahrávání třeba do růžku logo, nevelká náročnost (DxTory, Frapsem jsem měl třeba i o 80 FPS méně). Primárně to je služba pro živá vysílání, ale možnost ukládání do souboru tam samozřejmě je a můžete ho stáhnout naprosto (legálně) zdarma (je to openaource).

  • Já měl pocit, že je dostala pěchota s trhavinama. Nebo to byl jiný příběh?hb

  • Ano, Bitva o Brody, největší tanková bitva v historii (lidi si myslí, že je to Prochorovka, ale není).

   Ale máš pravdu, že to sem nepatří.

   • Hele, není náhodou bitva u Kurska největší tankovou bitvou v historii? 😀

Comments are closed.